Bırakma! Huawei kulaklıklar bugün en büyük indirimiyle

Neredeyse vazgeçilmez hale gelen aksesuarlardan biri de kablosuz kulaklıklar, özellikle de ses kaynağına ve aralarına bağlanacak herhangi bir kabloları olmadığı için bunları mutlak özgürlükle kullanmanıza izin veren modeller. Size mükemmel gösteriyoruz şans biraz almak için huawei kulaklık Nereden bakarsanız bakın mükemmel kaliteye sahipler.

Bahsettiğimiz cihaz, Huawei FreeBuds Pro, bu şirketin şu anda piyasada sunduğu en iyiler arasında yer alıyor ve bu nedenle Apple’ın AirPod’ları ile kafa kafaya rekabet ediyor. Bu, yüksek kaliteli plastikle işlenmiş bir model ve renkle ne alakası var, gümüş denilen versiyon, bu yüzden şüphesiz dikkat çekiyor. Duran bir ağırlıkla altı gram Ses öğelerinin her birinde, bu aksesuarı kullanırken rahatlık oldukça yüksektir, çünkü silikon uçlara bile sahiptir, böylece uyum pratik olarak mükemmeldir.

Huawei FreeBuds Pro gri kulaklık

Bu Huawei kulaklıkların sunduğu bağlantı, Bluetooth 5.2, bilgisayarlar, tabletler ve hatta cep telefonları (hem iOS hem de Android) dahil olmak üzere her türlü ürünle mükemmel uyumluluk sağlar. Kullanım açısından olumlu olan bir şey, bir yandan oynatmayı kontrol etmek için hareketleri desteklemesi ve diğer yandan farklı sensörleri entegre etmesidir. kullanımı algıla, bu da onları yıpranmış olsun ya da olmasın açıp kapatmayı mümkün kılar. Gerçek şu ki, elde edilen kullanıcı deneyiminin mükemmel olması için mümkün olan her şey dahil edilmiştir.

Bu Huawei kulaklıklarla ilgili önemli şeyler

Bir yandan, bu ürünün sunduğu özerkliğin, şu anda bu tür kasklarda (normalde bağımsız olarak bilinen) bulabileceğiniz en iyiler arasında olduğunu bilmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Böylece taşıma çantasının içinde bulunan ve kulaklıkla aynı renge sahip olan pil sayesinde istediğiniz yere ulaşırsınız. 20 saat kullanım sahip olduğu 60 gramlık ağırlık için iyi bir yük olan 580 mAh’lik bir bileşeni entegre ettiği için devam etti.

Huawei FreeBuds Pro kılıf

Bunun bir cihaz olduğunu söylemek de ilginçtir. kablosuz şarj etme yani işlemleri kablosuz olarak gerçekleştirebilirsiniz (hatta tersinir şarj özelliğine sahip akıllı telefonlarda sorun çıkarmazlar). Öte yandan, USB C tipi bağlantı, bu nedenle bu Huawei FreeBuds Pro için olanı unutmanız durumunda uyumlu bir kablo bulmak size hiçbir şeye mal olmaz.

Buna değer teklif

Gerçek şu ki, şu anda Amazon mağazasında gördüğümüz en büyüğü var, çünkü %28’lik bir tasarruftan bahsediyoruz. Bu, kalitesi tartışılmaz olan ve aktif gürültü engelleme veya 11 mm ses elemanlarının her birinde diyafram gibi iyi seçeneklerden yoksun olmayan kulaklıklar için sadece 129 Euro ödemenizi mümkün kılıyor. Bu promosyondan yararlanmak için kullanmanız gereken ve Prime hesabınız varsa kargo ücreti ödemeyeceğiniz linki bırakıyoruz.

Önemli olduğunu düşündüğümüz son bir ayrıntı, bu Huawei kulaklıkların Üç dahili mikrofonları var.. Bu, bir yandan yukarıda bahsedilen iptalin düzgün çalışmasını sağlarken, diğer yandan aksesuarın eller serbest bir cihaz olarak kullanılması durumunda da bu işlevin kullanılabilir olmasını sağlar. Bu sayede etrafınızda olan şeyler sizi asla rahatsız etmeyecektir.

Giriş Kaçırmayın! Bugün en büyük indirimiyle Huawei kulaklıklar Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…