Bir youtuber pahalı cep telefonlarını 300 metre yükseklikten eski bir Nokia’nın yanına fırlattı

İnternet harika. Ne aradığınız önemli değil, en garip ve özel olanı, çünkü onu bulacağımızdan eminiz. Teknolojiye gelince, İnternet sayesinde, bu alanda olmasaydı, kendilerini tanıtmayacak olan büyük uzmanlar ve iletişimciler bulduk. İnternet sayesinde de tüketiciler ve kullanıcılar, yeni bir akıllı telefon veya gadget satın almadan önce kendimizi bilgilendirebilir mevcut analiz miktarı sayesinde, ancak İnternet başka şeyler için de iyidir.

Çünkü sıkıcı bir öğleden sonrayı YouTube’da teknoloji videoları izleyerek geçirdiğinizde, gerçek cevherleri keşfedersiniz. neden bir erkek görmek 300 metre yükseklikte bir drone’dan Nokia 3310 ile aynı anda üst düzey akıllı telefonları bırakınHer gün gördüğünüz bir şey değil.

Sadece görmek bile acı veriyor: yüksek kaliteli akıllı telefonları 300 metre yüksekliğe fırlatın

NokiaMob’dan alıntılanan söz konusu YouTube kanalı, UnlockRiver olarak adlandırılıyor ve – sanki bu konuda herhangi biri uzmanlaşabilirmiş gibi – kontrol etme konusunda uzmanlaşıyor. akıllı telefonlar gibi teknolojik ürünlerin direnci ve dayanıklılığı.

Şimdi, ilginç olan şey, bunu diğer birçok içerik oluşturucu gibi yapmıyor, ancak bu, bunu bir tarzda yapıyor: bu akıllı telefonları 300 metre yükseklikten düşürmek. Tüm bunlarla ilgili en komik şey, bu telefonların direncini karşılaştıran videolarının çoğunda, ikisinden hangisinin daha kötü durumda olduğunu doğrulamak amacıyla yıkılmaz bir Nokia 3310’u piyasaya sürmesidir.

Örneğin, en son dayanıklılık testinde yeni ve pahalı iPhone 11 Pro’yu efsanevi Nokia ile karşılaştırdı. Bu arada görülmeye değer bir düello. Tüm bunlar kanalın neredeyse bir buçuk milyon takipçi sayısına ulaşmasını sağladı. Kısacası ve biliyorsunuz… bu hayatta her şey için bir insan olmalı.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir youtuber’ın 300 metre yükseklikten eski bir Nokia’nın yanına pahalı cep telefonları fırlattığı girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…