Bir yıl için ödeme yapanlar için Disney+ yenilemek ne kadara mal olacak?

Disney+ sonraki fiyat 23 Şubat. Akış platformu, abonelerine, aboneliği ne zaman yenilemeleri gerektiğine bağlı olarak ne kadar ödemek zorunda kalacaklarını bildirmeye başlıyor. Bu nedenle, bir sonraki adımda nasıl uygulanacaklarını açıklayacağız. fiyat artışı.

Disney+, Star’ı bünyesinde barındırıyor 23 Şubat’tan beri aksiyon filmleri ve harika diziler gibi içeriklerle dolu platformu. Bununla platform, yalnızca Disney+’ta bulduğumuz aile içeriğine değil, aynı zamanda sahip oldukları çok sayıda stüdyodan yararlanan yetişkinlere de hitap edecek.

Fiyat, aylık plan için 2 avro, yıllık plan için 20 avro artıyor.

Bu platformun ve tüm içeriğinin dahil edilmesi, bir fiyat artışı anlamına gelecektir. Platform, İspanya’ya bir yıl için 59,99 Euro’luk bir promosyon fiyatıyla geldi, aylık sürüm ise şu anda maliyeti olan 6,99 Euro’ya mal oldu. 24 Mart’taki lansmanından bu yana platform, ayda 6,99 € ve €69,99 yıllık.

Bununla birlikte, 23 Şubat 2021fiyat olacak ayda 8,99 €ve yılda 89.90 euro, sırasıyla 2 ve 20 avroluk bir artış. O günden sonra yapılan tüm yeni abonelikler bu yeni fiyattan yapılacaktır.

disney artı yıldız fiyatı

Platformun mevcut aboneleri için işler değişiyor. Halihazırda 6,99 Euro ödeyenler, 23 Ağustos 2021 tarihine kadar bu fiyatı altı ay boyunca muhafaza edebilecekler. Bu tarihten itibaren mevcut aboneler için aylık abonelik ödemesi 8,99 Euro’ya yükselecek.

eski fiyattan 6 aylık marj

Aynı şey, aboneliklerini 23 Ağustos 2021’den önce yenilerlerse 69,99 Euro ödeyecek olan yıllık sürümün mevcut aboneleri için de geçerlidir. Böylece, Mart veya Ağustos 2020 arasında yıllık modaliteye abone olduysanız, 69.99 Euro’dan yenileyebilirsiniz. Ancak, yenilemeniz 24 Ağustos 2021’den sonra gerçekleşirse, bunu yeni 89,99 Euro fiyatla yapacaksınız.

Gördüğümüz gibi, Disney+ mevcut aboneler için eski fiyatlarıyla çok yer bırakıyor, diğer platformların fiyatlarını yükselttiklerinde genellikle yapmadıkları bir şey. Örneğin Netflix, yükselişten sonraki ayda oynanan yenilemelerin eski fiyattan, oradan da yenisinden yapılması için sadece bir aylık marj bıraktı.

Prömiyerinde, Star Disney+ kataloğuna eklenecek Dahası 40 dizive daha fazlası 250 film. Bu yapımlar arasında dört Star orijinal olacak ve her ay Disney stüdyolarından yeni içerikler ekleyecekler. Disney Televizyon Stüdyoları (Disney Televizyon Stüdyoları ve ABC İmzası), FX Productions ve 20th Century Studios, diğerleri arasında. Ayrıca her şeyin orijinal sesine sahip olacağı için Disney+’ın tüm içeriğini orijinal sürümde görebileceğiz ve ayrıca Disney+’ta altyazıları etkinleştirmek de mümkün olacak.

Bir yıl için ödeme yapanlar için Disney+ yenilemek ne kadara mal olacak? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…