Bir WhatsApp hatası, binlerce kullanıcının geçmişten cevapsız aramalar almasına neden oldu

Birçok WhatsApp kullanıcısı, geçen hafta boyunca, cevapsız aramaları alma tarihinden başka bir şey olmayan tarihi nedeniyle biraz garip 1 Ocak 1970Facebook’un sahip olduğu şirketin en son güncellemesinde zaten düzelttiği bir hata.

WhatsApp kullanıcıları geçmişten aramalar alıyor

Bu WhatsApp hatası bizi 1970 yılına götürüyor

20 dakika içinde bildirildiği üzere, kısa süre önce WhatsApp’ta, kullanıcıların aşağıdakileri almasına neden olan bir hata ortaya çıktı. kayıp aramalar başvuru tarihi ile birlikte 1 Ocak 1970.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu hata kaynaklı UNIX işletim sisteminin başlangıç ​​tarihi WhatsApp dahil birçok uygulama tarafından kullanılır ve zamanlayıcı sıfırlama bu geri döner 1970 yılının ilk günü

UNIX zamanı ile ilgili bu sorun, Dönem Zamanıbu aynı hata iPhone’u etkilediğinden yeni bir şey değil 2016 yılındaçünkü iOS günleri saymaya başlamak için sıfır tarihi olarak 1 Ocak 1970’i kullandı, bazı iPhone 5’leri kullanılamaz hale getirmek.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu durumda, bu sorun o kadar ciddi değil çünkü terminalimizi sorunsuz kullanmaya devam edebiliriz. Olan şu ki, WhatsApp’a bağlı değilsek ve biri uygulama üzerinden bizi ararsa, hatalı bir şekilde kayıtlı görünüyor, Ocak 1970 tarihli.

Her durumda, anlık mesajlaşma uygulamasının kendisi zaten mevcut olduğundan endişelenmenize gerek yok. bu hatayı en son güncellemesiyle düzelttiyani bu sorunu yaşıyorsanız WhatsApp’ı mümkün olan en kısa sürede güncellemelisiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Binlerce kullanıcının geçmişten cevapsız aramalar almasına neden olan WhatsApp hatası girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…