Bir sonraki Xiaomi etkinliğinden ne beklenir: Mi Band 6, Mi MIX 4 ve daha fazlası

Xiaomi zaten bu yıl 2021 için en büyük sunum etkinliği. Önümüzdeki 29 Mart’ta yapılacak ve şirket içinde iyi bir avuç dolusu duyuru yapmayı planlıyor. yeni ürünler.

Ancak,bu etkinlikte gerçekten ne göreceğiz? Markanın kendisi, gelecek haberlerin bir kısmını zaten onayladı, ancak diğerleri hala gizli tutuluyor. Ancak, son günlerde bilmemize izin veren ayrıntıları toplayabildik. Xiaomi lansman etkinliğinde neler göreceğiz Önümüzdeki haftanın.

2021’de şirketin en iyi telefonlarından biri olan Xiaomi Mi 11’in arka yüzü.

Xiaomi Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro

Bu zaten bir gerçek: Xiaomi Mi 11 Ultra ve Xiaomi Mi 11 Pro, 29 Mart’taki etkinlikte sunulacakve büyük olasılıkla Çinli firma tarafından düzenlenen bu lansman etkinliğinin iki mücevheri olacak.

Mi 11 Pro hakkında şu an için pek bir şey bilinmiyor, ancak bir model olması bekleniyor. Xiaomi Mi 11’in geliştirilmiş versiyonu daha gelişmiş kameralar ve şimdilik bilinmeyen diğer değişikliklerle.

Öte yandan, Mi 11 Ultra hakkında zaten çok fazla bilgi aldık ve diğer şeylerin yanı sıra bildiğimiz bir şey olacağını biliyoruz. ikincil ekran Fotoğraf çekerken deneyimi iyileştirmeyi amaçlayan, çekilecek nesneye fotoğraf çekme imkanı veren, sırtında bulunan küçük panelde kendinizi görün. imkanı da verirdi daha kaliteli özçekimler yapın arka kameraları kullanarak.

Bu anlamda şunu da belirtmek gerekir. Mi 11 Ultra, 120 artışa kadar yakınlaştırmaya sahip olacak, geçen yıl tanıtılan Mi 10 Ultra’nın ayak izlerini takip ederek. olabileceği de rivayet edilmektedir. Mi 11 Ultra, ekranın camının altına yerleştirilmiş bir ön kameraya sahip olabilir.

Bu, XIaomi Mi 11 Ultra olacaktır.

Bu, XIaomi Mi 11 Ultra olacaktır.

Ancak bu modelin kamerasının ana varlığı, kameranın dahil edilmesi olacaktır. Samsung ISOCELL GN2 sensörü 50 megapiksel. hakkında en büyük fotoğraf sensörlerinden biri 1/1.12” boyutunda, 1.4 µm piksel ve Dual Pixel Pro sistemi ile şimdiye kadar bir cep telefonunda gördüğümüz gibi.

Xiaomi Mi 11 Lite

29 Mart’taki etkinliğe gelişi teyit edilen bir diğer model ise, Xiaomi Mi 11 Lite. Mi 11 serisinin küçük kardeşi olacak orta sınıf terminaltasarım gibi orijinal modelden özellikler miras alacak – ekranın eğrileri dışında, evet – veya bir Entegre parmak izi okuyuculu AMOLED ekran yüksek yenileme hızı ile.

Mi 11 Lite’ın tüm detaylarını ve fiyatlarını zaten biliyoruz ve biri Snapdragon 732G işlemcili, diğeri Snapdragon 765G’li olmak üzere iki farklı konfigürasyonla geleceğini biliyoruz. Sadece ikincisi olacak 5G bağlantısı.

Xiaomi Mi 11 Lite resmi

Xiaomi Mi 11 Lite’ın ilk resmi görüntüleri.

sahip olacağı da doğrulanmıştır. 64 megapiksel ana kamera, diğer iki sensörle birlikte: 5 megapiksel makro ve 8 megapiksel ultra geniş açılı lensli kamera. Bütün bunlar bir 4.250 mAh kapasiteli pil 33W hızlı şarj ile.

Sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Mi 11 Lite fiyatı 64 GB depolama ve 4G ile 6 GB RAM sürümünde 279 Euro’dan başlayacak. Bu varyantın 128 GB depolama alanına sahip modeli 329 Euro tutarında olacaktır. Mi 11 Lite 5G, bellek ve depolama miktarına bağlı olarak 399 veya 429 Euro’ya mal olacak.

Xiaomi MiBand 6

Onu bekleyen pek çok kişi var ve onunla tanışmamız için sadece birkaç gün daha beklememiz yeterli olabilir: Xiaomi MiBand 6 En son söylentiler doğruysa 29 Mart’ta etkinliğe ulaşacaktı. Bu noktada, en ilginç yeniliği Telegram ve WhatsApp mesajlarına yanıt verme desteği olacak olan Xiaomi’nin yeni akıllı bileziği hakkında zaten bilgi toplayabildik.

Mi Band 6’nın bir daha büyük AMOLED ekran şu anki Mi Band 5’te mevcut olan, olasılığı dahil kan oksijen seviyesini ölçmek.

Ayrıca bir mobil ödemeler için NFC’li sürümancak bu varyantın Çin pazarına özel olması bekleniyor.

Xiaomi MiBand 6

Xiaomi Mi Band 6 ile ilgili ilk bilgiler şimdiden sızdırıldı.

Yeni Xiaomi Mi MIX

Muhtemelen, Xiaomi etkinliğinin büyük sürprizi 29. Pekin şirketinin en sadık takipçileri aylardır Xiaomi’nin sonunda açıklama yapmasını bekliyordu. ikonik Mi MIX serisinin canlanmasıyıllardır şirketin en uç terminal ailesiydi.

Şimdi ise markanın kendisi, 29 Mart’taki etkinlikte yeni bir Mi MIX olacağını doğruladı ve her şey bunu gösteriyor gibi görünüyor. Xiaomi’nin ilk katlanır akıllı telefonu olacak.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Birkaç hafta önce sızdırılan görüntülere dayanarak biliyoruz ki sözde Mi MIX 4 Samsung Galaxy Fold’a benzer bir formata sahip olacak, geniş bir katlanabilir dahili ekrana ve cep telefonunun geleneksel bir akıllı telefon gibi kullanılmasına izin verecek harici bir ekrana sahip olacak.

Ayrıca Mi MIX 4’ün ilk cep telefonu olacağı da doğrulandı. sıvı lensli kamerafirmanın kendisi tarafından geliştirilen bir teknoloji, insan gözünün işleyişini taklit edebilen farklı mesafelerde bulunan nesnelere ve nesnelere anında odaklanma yeteneği açısından.

Operasyon bir dayanmaktadır ultra ince bir film ile kaplanmış şeffaf sıvıodak noktasını hızlı bir şekilde değiştirmek için lensin eğriliğini neredeyse anında değiştirebilir bozulmayı azaltmak. Bu sıvı var yüksek ışık geçirgenliği ve ultra düşük dağılım. Ek olarak, çevresel faktörlere karşı çok dayanıklıdır, bu da çalışmasının zaman içinde optimal kalmasını sağlar.

şimdilik bu Xiaomi’nin önümüzdeki Pazartesi günü düzenleyeceği etkinlikte duyurmayı planladığı yeni ürünler hakkında bilinenler. Pekin firmasının telefon alanındaki en büyük yeniliklerini sunacağı son ayların en önemli etkinliklerinden biri olacağına şüphe yok.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir sonraki Xiaomi etkinliğinden ne beklenir: Mi Band 6, Mi MIX 4 ve daha fazlası girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…