Bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesi 21H1, uzaktan çalışmaya odaklanan özelliklerle gelecek

Microsoft’un genellikle Windows 10’un ilk altı aylık güncellemesini yayınladığı yılın zamanına yaklaşıyoruz ve Redmond şirketi henüz Windows 10 21H1 güncellemesi için bir tarih belirlememiş olsa da, normal olan şu ki, öngörülemeyen bir durum yoksa normaldir. olaylar, Mayıs ayında olacak ve kendisini Windows 10 Mayıs 2021 Güncellemesi olarak adlandıracak.

Büyük bir güncelleme olması beklenmiyor ve bu rol, Sun Valley olarak bilinen ve hatta önemli bir tasarım değişikliği içeren 21H2’ye işaret ediyor. Ancak, en yakını için, şirketin Windows Servis ve Teslimat Microsoft başkanı John Cable’ın sözleriyle duyurduğu bir değişiklik olacak. Cable’a göre, bu güncelleme Ekim 2020 Güncellemesi yapıldığı gibi uygulanacak, bu da aldığımızda ekibimizin zaten sahip olduğunu bile bilmeyebileceğimiz anlamına geliyor.

Daha küçük ve 2021’de ihtiyaç duyulduğunu düşündükleri şeylere odaklanan büyük bir sürüm

Windows 10 20h2

Microsoft’un açıkladığı gibi bu güncelleme, pandemiden ve geçen yıl olanlardan doğrudan etkileniyor. Gelişmenin az ya da çok zaman alması anlamında değil, Cable’ın söylediğine göre şirketin tele-çalışmadan öğrenmeye hem şirket düzeyinde hem de ekip düzeyinde ödediği dikkat nedeniyle. geri bildirim kullanıcıların

Bu anlamda, şirketin, kullanıcıların artık eskisinden daha fazla bağımlı olduklarını söyledikleri, uzaktan çalışma ve güvenlikle doğrudan ilgili olduğu üç yeni özellik var:

  • Halihazırda dahili bir web kamerası olan bir bilgisayara harici bir kamera bağlandığında birden fazla Windows Hello kamerası desteği.

  • Belge açma sürelerinin optimize edilmesi de dahil olmak üzere Windows Defender Uygulama Korumasında performans iyileştirmeleri.

  • Windows Yönetim Araçları (WMI), uzak çalışma ortamlarında performansı artırmak için güncellendi.

Bu, en son Windows 10 ISO'yu doğrudan Microsoft web sitesinden indirmenin en basit yoludur.

Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleştirmesi’nden önceki bir sürümdeyseniz, güncelleştirme daha büyük olanlar gibi, yani daha uzun bir süreçle çalışır. Ancak bundan sonra, yani 2020 sürümlerinde güncelleme, aylık olanlardan herhangi biri gibi olacak.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/7c/1c/b3/600b008b4bd22f95fa/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

Daha fazla bilgi | microsoft

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesi 21H1, uzaktan çalışmaya odaklanan özelliklerle gelecek aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…