Bir sızıntıya göre Sony Xperia 10 III, güç konusunda büyük bir adım atacak

Sony, kataloğunun planlı yenilenmesine devam ediyor ve yakında göreceğimiz ürünlerden biri de orta sınıfın lideri. Hakkında konuşuruz sony xperia10üçüncü nesline veya ‘mark III’e ulaşması beklenen ve bazı özelliklerini iyi bilinen sentetik performans testi Geekbench’ten geçirmiş olan bir telefon.

Gelecekteki Sony Xperia 10 (mark) III önümüzdeki şubatta sunulmalı, selefleri Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi sırasında ışığı gördüğünden, şimdi Haziran ayına taşındı. Telefonun daha önce bu dış görünümü gibi bazı filtrelemelerini yapmıştık ve şimdi içeriden de bir şeyimiz var.

Önde Snapdragon 765G ve 6GB RAM

Sızan veriler şimdi, verileri geliştiricinin web sitesinde çevrimiçi olarak yayınlanan cep telefonları için iyi bilinen bir kriter olan Geekbench aracılığıyla geliyor. Bu web sitesi aracılığıyla, bir testin verileri Sony A003SO Android 11 ile ve model numarası hala geçerli olan Sony Xperia 10 II’nin yenilenmesinin ne olacağı ile çakışıyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4e/cf/62/5ff420103bef075bfb/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/04/4a/a2/5ff423d14bd22f5525/original/pixel-3a-xl.jpeg»}

Bu testte cihazın Qualcomm 600 serisi işlemcileri bırakıp 700 serisinin daha güçlü modellerine girmek için güç konusunda büyük bir sıçrama yapacağı görülebiliyor. Aslanağzı 765G geçen yılki model için seçilen Snapdragon 665’i geçmekten sorumlu. Bu arada, oldukça basit bir görev.

Bir süredir Xperia 10 III’ün yeni Snapdragon 690 ile geleceği konuşuluyordu ancak görünüşe göre Sony, 700 serisine 5G ve oyun gücüne sahip Snapdragon 765G ile bahse girecek. işlemci olacak 6GB RAM tarafından destekleniren küçük sürüm mü yoksa satışa çıktığında telefonun ilişkilendirileceği seçeneklerden sadece biri mi olacak bilmiyoruz.

Kompakt bir cep telefonu istiyorum: Xataka editörlerinden en iyi küçük mobil öneriler

Bu arada, bu Xperia 10 III’ü elde etti 601 puan tek çekirdekli testlerde ve 1.821 puan Geekbench 5’teki çok çekirdekli testler için. Bu, onu Realme X50 5G’ye benzer bir güç seviyesine veya geçen yılki Samsung Galaxy S20+’ın biraz altına yerleştirir. Geldiğinde ve tüm özellikleri onaylandığında ne olacağını göreceğiz.

üzerinden | GSMArena

– Haberler Bir sızıntıya göre Sony Xperia 10 III, güç konusunda büyük bir adım atacak aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…