Bir şirketin Sarı Sayfalarda görünmesi için ne yapması gerekiyor?

bu Sarı sayfalar Herhangi bir zamanda ihtiyaç duyduğumuz her türlü profesyoneli bulmak için her zaman bir referans oldular. Dijital çağ basılı versiyonla sona erdi, ancak dijital olan devam ediyor, mükemmel bir yer. bu profesyoneller veya şirketler kaydolun ve birçok kullanıcıya ulaşın. Size nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

bu Fiziksel biçim sarı sayfalardan 22 Mart 2021’de ortadan kayboldu, ancak birkaç şehirde uzun süredir işe yaramamıştı. Şüphesiz, dijital olan her şey yazılanları yutmaya başladı ve bu pek çok vakadan sadece biri.

Bu tür işler son zamanlarda düşüşteydi, bu nedenle sarı sayfalara sahip markadan BeeDijital Tüm çabalarını işin İnternet’teki kısmına yatırmanın zamanının geldiğine karar verdiler. Ancak orada durmadılar, çünkü sarı sayfalara ek olarak, içinde reklam vermeye devam etmek isteyen şirketler veya serbest çalışanlar için olası tüm abonelikleri içeren başka hizmetler de sunuyorlar.

Çevrimiçi Sarı Sayfalar

Yellow Pages Online, İspanya’daki şirketler ve profesyoneller için en çok başvurulan dizinlerden biridir. Yazılı kılavuz artık mevcut olmadığından, şu anda her şey dijital olduğundan, ihtiyacımız olan farklı profesyonelleri bulmak daha da kolay.

Sarı Sayfalarda arama yapmanın başlıca avantajları şunlardır:

  • Bunun için mükemmel bir yer herhangi bir hizmet veya profesyonel arayın, çünkü 10.000’den fazla farklı aktiviteye sahiptir. Programlar, oraya nasıl gidileceği ve hatta diğer şeylerin yanı sıra ödeme şekilleri gibi bilgilere sahip olmak.
  • Yapılabilir tamamen özelleştirilmiş aramalar il, bölge, mahalle veya ilçeye göre.
  • Yellow Pages Online’ın sokak haritası şunu gösteriyor: işletmeler neredene kadar uzakta olduğumuzu ve hatta onlara yürüyerek veya bir tür ulaşım aracını kullanarak nasıl ulaşacağımızı.
  • bir teşekkür rezervasyon sistemi çok etkili oteller, restoranlarda masalar ve hatta doktorda bir yer ayırtabilirsiniz.

Web sitesi gerçekten iyi çalışıyor, ancak sahip olduğu gerçeği Android ve iOS için sürüm uygulamalar çok kesin aramalar yapmamızı sağladığından, çok daha fazla insanın ihtiyaç duydukları her şeyi herhangi bir zamanda bulmak için bu sistemi kullanabileceği anlamına gelir.

iOS Sarı Sayfaları

İşletmemizi ücretsiz kaydedin

İşletmemizi şuradan kayıt edebiliriz: Ücretsiz Sarı Sayfalar. Bunun için üzerine tıklamalıyız İşletmenizi ücretsiz olarak listeleyinsayfanın sağ üst kısmında, özellikle maviye boyanmış alanda bulunur.

Girdikten sonra altta ne yazdığını görebiliriz Henüz bir kullanıcı hesabınız yok mu?, kayıt olmak için basmamız gereken yer burasıdır. Ayrıca, onlar için kullanılabilecekleri için sahip olduğumuz ağ düğmelerinden birine basmayı da seçebiliriz. seçebiliriz Facebook, LinkedIn, Google veya Apple.

Ücretsiz Sarı Sayfalar için kaydolun

İçeri girdikten sonra tamamlamalıyız form verisi tüm işimizin sistemine bilgi verebildiğimizi. Adımıza ve iş, adres, telefon numaraları ve diğerlerine ek olarak, NIF şirketini de koymak zorunda kalacağız.

iş planları

Ardından, BeeDIGITAL tarafından sunulan planlardan birini elde etmek olan diğer kısım var. Sarı Sayfa şu anda sunuyor çevrimiçi pazarlama araçları Google My Business, Facebook, Bing ve diğerleri gibi 50’den fazla siteye ek olarak, söz konusu web sitesinde görünmenin yolu budur. mevcut 3 plan farklı işletmelerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde önceden yapılandırılmıştır: Temel, Temel ve Profesyonel.

Temel plan

Bu planın İnternetteki her türlü işi geliştirme hedefi, farklı pazarlama araçları sunuyor. Bu plan sayesinde işimiz Sarı Sayfalarda görünecek Google, Google Haritalar, Google My Business, Bing, Facebook, Huawei Search, Tripadvisor gibi 50 dijital platforma ek olarak.

İşletme, Sarı Sayfalarda önemli bir konuma sahip olacaktır. sohbet robotu bunun dosyasında, web içinde ve 7 gün 24 saat destekle kişiselleştirilmiş tavsiyeler için.

Gerekli

Bu planda alacağımız Temelde sahip olduğumuz her şeykarşımıza çıkacağımız aynı sayıda dijital platformla, yılda 365 gün, günde 24 saat aynı kişiselleştirilmiş destekle, ancak tüm bunlara, bize sunduklarını da eklemeliyiz. web sayfası oluşturma e-posta hesapları, etki alanı ve barındırma ile birlikte.

Profesyonel

Bu durumda, işimizin kurulacağı 50 dijital platform gibi önceki planlarda gördüğümüz her şeye sahibiz. özel destek yılın her günü ve her saatinde ve web’de alan adı ve hostinginizle. Ancak, ürün kataloğu ve ödeme ağ geçidi dahil bir çevrimiçi mağaza da ekleyeceğiz.

Bu planda nerede olacak daha iyi konumlandırma kişi ve şirketlerin rehberinde yer alacak Sarı sayfalar, hepsinden pahalı olması normal bir şey. Ekstra bir farklılaştırıcı olarak, bu planı satın alan işletmelerin ücretsiz arama potansiyel müşterilerin işletmemize telefonla kolay, hızlı ve ücretsiz olarak ulaşmasını sağlayan bir hizmettir. Bu düğme, Sarı Sayfalar reklamında gösterilir iletişim bilgileri ile birlikte. Arama bittiğinde veya cevaplayamazsak, bir SMS bize bu müşterinin iletişim bilgilerini hatırlatmak. Bu şekilde hiçbir müşteri cevapsız kalmayacak.

Fiyat:% s

Fiyat planları Sarı Sayfalar

BeeDIGITAL tarafından elimizde bulunan farklı planların fiyatları:

  • Temel plan: Ayda 43 Euro.
  • Temel Plan: 83 euro aylık ücret.
  • Profesyonel: 113 Euro ödememiz gereken aylık ödemedir.

Söylediğimiz her şeyle, şimdi size en uygun yöntemi seçerek işletmenizi Sarı Sayfalara kaydedebilirsiniz. Bunu ücretsiz olarak yapabilir ve bu güçlü profesyonel ve iş arama motorunda görünebilirsiniz, ancak web sitesinin size sundukları dijital pazarlama sistemlerini de kullanabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, Sarı Sayfalarda yer almak, işimizin gelişimi ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için her zaman çok iyi bir seçenektir.

Bir şirketin Sarı Sayfalarda görünmesi için ne yapması gerekir yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…