Bir şey daha… Tim Cook’un sağlığı, sahte Tinder profilleri ve TSMC gecikmeleri

Şubat, yoluna devam ediyor ve onunla birlikte yeni cihazların söylentilerine ve Apple’ın işletim sistemlerinin ardışık betalarının bize verdiği ipuçlarına dikkat ediyoruz. Bu arada ve genellikle cumartesi günleri yaptığımız gibi, ısırılan elma haberine başka medya ne diyor. Göreyim seni.

Öncelikle Xataka’daki meslektaşlarımızın PlayStation 5 çekilişi yaptığını unutmayın, bu yüzden elde edilmesi çok zor olan bu konsollardan birini bulmak için internette arama yapanlardansanız, kaçırılmayacak bir fırsatınız var:

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/69/cb/a2/602661573bef072d8d/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/59/70/d2/6026616c3bef072dc1/orijinal/participa-y-gana-una-ps5-gratis-bq.jpeg»}

The Verge’de bir güvenlik uzmanının bunu nasıl başardığını okuyoruz. kötü amaçlı kod yürüt Apple, Microsoft ve PayPal’ın koruma sistemlerini atlatmak. Bu şirketlerin kendilerini dış saldırılara karşı daha iyi korumalarına yardımcı olacak bir uyarı.

  • Bloomberg’den haber geliyor TSMC gibi çip şirketlerinin maruz kaldığı kötüleşen gecikmeler, Apple’ın ana tedarikçilerinden biri olarak bilinir. Başkan Biden liderliğindeki yeni ABD hükümeti, bu sorunları tomurcuk halinde kesmek için çalışacak.
  • Tim Cook’a adanmış bir başka Bloomberg Businessweek makalesi, CEO’nun Steve Jobs’un ölümünün ardından göreve başlamasından bu yana başardığı her şeye odaklanıyor. Basitçe söylemek gerekirse, Cook, Apple’ı 2,3 trilyon dolarlık “kale”.
  • İyi bir hafta sonu okuması, Outside Magazine’in adadığı makale olabilir. Tim Cookegzersiz rutinlerine ve Apple’ın giderek daha fazla kullanıcılarının fiziksel ve zihinsel sağlığına nasıl odaklandığına odaklanıyor.
  • Sonunda, iPhone’unuzda Tinder kullanan hepiniz için tehlikeli bir eğilim konusunda uyarıldığımız Magnet’e gidiyoruz: ağ dolu. bizi aldatmaya çalışan sahte profiller.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir şey daha… Tim Cook’un sağlığı, sahte Tinder profilleri ve TSMC gecikmeleri aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…