Bir Samsung hatası, Samsung S21 FE'nin varlığını doğruluyor

Bir Samsung hatası, Samsung S21 FE’nin varlığını doğruluyor

bu Samsung S21FE Belki de birçok kişi tarafından en çok beklenen cep telefonlarından biridir. Varlığı bugün açık bir sırdır ve şirketin bir süredir gelişimi üzerinde çalıştığı bilinmektedir.

Ancak, bunun doğru olduğunu onaylayacak çok fazla haber yok. Aksine, duyulan tek şey, varlığına dair söylentilerdi. Samsung S21FEözellikle Samsung S20’nin bir yaşından küçük olduğunu hesaba katarsanız.

Samsung S21 FE Sızdırıldı

Tüm vakayla ilgili merak edilen şey, yeni Samsung terminalinin gelişinin aylarca farkedilebileceği, ancak piyasaya sürüldüğüne dair haberlerin gecikmiş olmasıydı. şu ana kadar. Samsung’un birkaç gün önce yaptığı bir hata nedeniyle, bu yıl içinde gelmesi beklenen yeni S21 FE ile ilgili bazı önemli bilgilerin sızdırıldığı ortaya çıktı.

Şu anda sızıntı, insanların devasa bir pilin ne olacağını görmelerine izin verdi, ancak çok daha fazlası değil ve bu, hatanın Samsung tarafından hızla düzeltildiği ve terminalin artık açık olmamasına kadar sadece birkaç saat sürdüğü. sayfa. . Önemli olan, açık sırrın onaylanmasıdır: Samsung S21 FE beklenenden daha erken gelecek.

Kaynak | Fayerwayer