Bir pazarlık: Western Digital USB sürücüsü bugün 50 Euro’dan daha ucuza

Farklı cihazlarda bilgi kullanmanız gerekebilir, örneğin metin belgeleri veya videolar. Bu durumda kullanımı basit ve mükemmel performans sunan çözümler var. nasıl alacağınızı anlatıyoruz batı dijital harici sürücü en çarpıcı fiyat ve çok ilginç bir teklifle.

Bahsettiğimiz model, mükemmel taşınabilirlik sunan harici sürücüler söz konusu olduğunda piyasanın en iyilerinden biri olan Western Digital My Passport serisine ait. Bu da hem boyutları hem de ağırlığı oldukça düşük olduğu için sırt çantasında bir yerden bir yere rahatça taşınabileceği anlamına gelir. İlk durumda bahsettiğimiz 110 x 81,5 x 16,3 milimetreikinci sırada ise sadece 170 gram artı sırtında taşıman gerekenler. Bu arada bu modelin rengi siyah, bu da her türlü duruma uyum sağlamasına olanak tanıyor.

Western Digital My Passport Harici Sürücüsü

Bu Western Digital harici sürücünün içindeki alan, 1 TB. İçeride çok miktarda veri taşımak için yeterli alan var, çünkü taşınabilen 4K çözünürlüğe sahip birkaç video bile var. Gerçek şu ki, bu her türlü ihtiyaç için iyi bir çözüm olmasını sağlıyor. Bu arada, söz konusu olduğunda uyumluluk oradaki bu aksesuarın iyi haberler, çünkü hem bilgisayarlarda (her türlü) hem de bugün kullanılan konsollarda kullanabilirsiniz. Bu nedenle, büyük bir faydadan bahsediyoruz.

Başarısız bir şekilde yararlanmanız gereken teklif

Şu anda eBay’de mükemmel bir fırsat var, çünkü bu mağazada bir %41 indirim, yani onu evde bulundurmak için sadece 49 avro ödemeniz gerekiyor… bugün mevcut olan harici sürücüler arasında gerçek bir pazarlık. 5.200 RPM’de çalışan dahili diske sahip olan bu modelin evden satın alınması gerekmediğinden ekstra bir çekiciliği olduğunu belirtmekte fayda var. nakliye için hiçbir şey ödemeyin, bu nedenle, promosyon sınırlı bir süre için geçerli olduğundan, yararlanmak için çok uzun sürmemenizi tavsiye ettiğimiz mükemmel bir fırsat. Bu, kullanmanız gereken bağlantıdır:

Bu Western Digital harici sürücünün bağlanabilirliği

Bu aksesuar tarafından kullanılan arayüz, USB bağlantıözellikle kendi versiyonunda 3.0. Bu, daha önce de belirttiğimiz gibi büyük uyumluluk sağlamanın yanı sıra, çalışma hızının yüksek olmasını sağlar. Prensip olarak asla 100 Mbps’nin altına düşmez, bu nedenle veri aktarımı her türlü videoyu gecikmeden oynatmanıza izin verir ve hatta bu diski hem kurulum için kullanılabilecek bir çözüm haline getirir. Uygulamalar olarak Windows’ta oyunlar konsollarda. Yapmak istediğin her şeyi yapabilirsin.

Western Digital My Passport Siyah Sürücü

Western Digital harici sürücüyü kullanmak için yalnızca bir kablo gerekir, çünkü bu bir modeldir otobüsle çalışan ve bu nedenle güç USB bağlantı noktasından elde edilir, mevcut teklif nedeniyle mükemmel bir kalite/fiyat oranı sunduğundan, şu anda bu aksesuarın satın alınmasının şiddetle tavsiye edildiğine inanıyoruz.

Pazarlık girişi: Bugün 50 Euro’dan daha düşük bir fiyata Western Digital USB diski Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…