Bir pazarlık: Android’li Philips OLED Smart TV en iyi fiyata

Bir süredir büyük ekranlı ve aynı zamanda iyi görüntü kalitesi sunan yeni bir televizyon arıyor ve çekiyor olabilirsiniz. Şimdi aradığın an, çünkü bir tane bulabilirsin Philips 4K Akıllı TV şu anda bir indirim oldukça önemlidir.

Tanıtılan model, ekran kullanımıyla bazı erdemleri arasında sayılan bir cihaz olan Philips 55OLED804/12’dir. OLED bu, diğer şeylerin yanı sıra, içeriği maksimum 4K çözünürlükte görüntülerken mükemmel tanım sağlar. ile uyumlu olmanın dışında HDR 10+ ve Dolby Visionbu cihazın kullanımı gibi ilginç seçeneklere sahiptir. P5 Pro Mükemmel Görüntü MotoruEkranda gördüğünüz her şeyi hem tanım hem de akıcılık açısından çok önemli bir şekilde optimize eden (konsol oyunlarından tam anlamıyla keyif almak için bu çok önemlidir). Oldukça güçlü bir işlemciye sahip olması sayesinde görüntülerin ölçeklenmesi çok iyi ve verimli.

Philips 55OLED804 4K Akıllı TV

Bu Philips 4K Smart TV’nin öne çıktığı bir şey özellikle ses bölümündedir. 2.1 hoparlörler Bu, çok olumlu bir kullanıcı deneyimi ile iyi bir konum elde etmek için ses çubuklarının kullanımına başvurmanıza gerek kalmamasını sağlar. 50Wonu bazı rakiplerinin sunduğundan çok daha üstün kılan, bu bölümde kullanılan teknolojiler arasında şunlardan bahsetmek önemlidir: Dolby Atmos ve DTS HD.

Diferansiyel olan bir işletim sistemi

Philips 55OLED804/12 bu bölümde şu özelliklere sahiptir: AndroidTV, bu yüzden şu anda televizyonlar için var olan en iyi gelişmelerden birini kullanıyor. Çok sayıda uygulamanın yüklenmesi de dahil olmak üzere her türlü seçenekle (çoğu ücretsiz), tüm akış platformları bu işletim sistemi için karşılık gelen istemcileri var ve hatta oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca ve bu önemli, kullanım olanaklarını çok önemli bir şekilde artıran Kodi oynatıcısının kurulumuna izin veriyor. Gerçek şu ki, bu yazılımın kullanımından kesinlikle memnun kalacaksınız.

Philips 55OLED804 Android TV

Smart TV 4K Philips’te indirim… kaçırmayın

Bu cihazı Amazon’da satın almak için şu anda mevcut olan teklif sayesinde, var olan en çok önerilen OLED ekranlı televizyonlardan biri olduğuna inanıyoruz. Mesele şu ki, mevcut indirim izin veriyor 110,99 € tasarruf edin, şüphe götürmeyen bir kaliteye sahip bir ürün için oldukça ilginç bir rakam. boyutları ile 720,1 x 1,227,8 x 230 milimetre (iki ayağı dahil) Prime hesabınız olması durumunda kargo ücreti ödemeyeceğiniz bu kampanyayı kaçırmamak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz.

Son olarak, bu Philips 4K Smart TV’nin sesli asistanlara erişim veya entegre bir oynatıcıya sahip olma gibi ilginç seçeneklere sahip olduğunu belirtmek önemlidir. krom dökümve diğer şeylerin yanı sıra Bluetooth’tan yoksun olduğu durumlarda mükemmel bağlantıdan yoksun olmadığını; Wifi; dijital optik ses çıkışı; Ethernet: ve hatta içerir dört HDMI bağlantı noktası 4K uyumlu.

Giriş Bir pazarlık: Android’li Smart TV OLED Philips, en iyi fiyatıyla Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…