Bir katalog var: Google Stadia sadece bu yıl 100 oyun rakamını yayınladı

Google Stadia, büyük G’nin akışlı video oyun platformudur. son zamanlarda iki yıllık ömrünü tamamlayan. Başka bir deyişle, örneğin Microsoft’un Xbox’ı, Sony’nin PlayStation’ı veya Nintendo’nun Switch’i ile karşılaştırırsak oldukça genç bir platformdur.

Yukarıdakilere rağmen, Google Stadia harika bir video oyun platformudur ve dolaysızlığı, oynamak için donanıma ihtiyaç duymaması ve birçok kullanıcı için idealdir. tadını çıkarmak için hiçbir şey indirmenize gerek olmadığı gerçeğine. Öyle ki Stadia, birçok kullanıcı için ana video oyun platformu haline geldi.

Ama yine de, Stadia’nın ana eleştirilerinden biri katalog eksikliğidir.. Ama gerçekten öyle mi? Stadia’nın keyifli bir kataloğu yok mu? Bu yıl çok az oyun çıktı mı?

Google Stadia sadece bu yıl 100 oyun aldı

Google Stadia

Google Stadia, 2021’de 100 yeni oyun aldı

Yılın sonuna geldik, Google Stadia iki yaşına girdi ve platformda şimdiden birkaç lansman bekleniyor. Hatırlamıyorsanız Google, Stadia’nın sadece 2021 yılında 100’den fazla oyun alacağına dair bize yılın başında söz vermişti. Sözünü tuttu mu? Eh, her şeye rağmen, böyleydi..

9to5Google’ın bize hatırlattığı gibi, Stadia, son Chorus’un gelişiyle bu 2021’de başlatılan 100 oyun rakamına ulaştı. Tabii ki, yıl sonuna kadar birkaç tane daha gelecek, bu yüzden gerçekten sadece bu yıl 100’den fazla yeni oyun olacak.

Chorus, Stadia ve diğer platformlarda 39.99 Euro fiyatla piyasaya sürülen bir aksiyon oyunudur. 2021’de Stadia’nın 100. oyunu oldu. Bu günlerde Chorus’a Jackbox Party pack 7 veya Dynasty Warriors 9 Empires gibi oyunların yanı sıra platform severleri sevindirecek güzel başlık Scarf eşlik edecek.

Tüm bu nedenlerden dolayı Stadia’da bir video oyunları kataloğu var. Büyük bütçeli AAA oyunlarıyla PlayStation veya Xbox kadar zengin olmayabilir, ancak Stadia çok ilginç oyunlar ve hepsinden öte yüzlerce ve yüzlerce saatlik eğlence sunuyor. Böylece 2021’in Stadia için o kadar da kötü bir yıl olmadığı sonucuna varabiliriz.. Google’ın platformda bahis oynamaya devam etmesini ve 2022’nin daha da iyi bir yıl olmasını umalım.

Stadia’nın keyfini çıkarmak için ekstra bir harcama yapmanız gerekmediğini unutmayın. Ancak televizyonda oynamak istiyorsanız, En iyi şey, yalnızca 79,99 Euro karşılığında bir Chromecast Ultra ve bir denetleyici içeren ilk paketi almaktır..

Google Stadia

Stadia Games KataloğuEn İyi Stadia GamesStadia Uyumlu Telefonlar

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi

Giriş Bir katalog var: Google Stadia, yalnızca bu yıl 100 oyun rakamını yayınladı, ilk önce Andro4all’da yayınlandı.