Bir iPhone’unuz varsa, Samsung, iOS arayüzünü dönüştüren bu uygulama ile One UI’yi denemenizi istiyor.

her zaman akıllı telefonu değiştirmek için karmaşık bir karardaha da fazlası, eğer sıçrama iOS’tan Android’e veya tam tersi yeni bir platform içeriyorsa, çünkü Neredeyse tüm hayatımızı cep telefonlarında geçirdik ve hizmetlerden vazgeçmek kolay değil. alışık olduğumuz veya hepsini Apple ekosisteminden, daha kapalı, Android’de bulunan seçenekler denizine geçiriyoruz.

Samsung’da biliyorlar, istediler Galaxy deneyimini denemek isteyen Apple kullanıcılarına yardım edin bize makro bilgiler sunan etkileşimli bir web uygulamasını başlatmak ve bu bir iPhone’un arayüzünü anlık olarak yüksek performanslı bir Samsung arayüzüne dönüştürün One UI, grafikleri, bazı uygulamaları ve ihtiyacınız olan her şey ile.

Samsung iTest ile artık herhangi bir iPhone’da One UI’yi test etmek mümkün… Değişiklikten önce şüphelerinizden kurtulun!

Boşuna değil, belki de öyledir Apple’a en çok benzeyen Samsung ve iOS, çok fazla katma değerli homojen bir deneyim sunan, zaman içinde basitleştirilmiş bir arayüz ekleyerek, Android’de daha eksiksiz bir tescilli yazılıma sahip. yüksek düzeyde memnuniyet elde etmek akıcılık, hizmetlerin derinliği ve genel deneyim için.

Bu nedenle, değişiklikten önce deneyimi test etmek için bir araç sunmak muhtemelen kötü bir fikir değildir, bu yüzden size söyleyeceğiz. Samsung iTest’te bu nasıl çalışır? Yeni Zelanda’da sunuldu.

Daha fazla bilgi: iPhone 12, Android kullanıcılarını süpürecek

Samsung iTest nedir ve nasıl test edebilirim?

Eh, iTest, özel olarak tasarlanmış etkileşimli bir web deneyimidir. Apple kullanıcıları, işlevsel bir One UI arayüzüne erişebilir size bağladığımız web sitesine eriştiğinizde istenen uygulamayı yüklemeniz yeterlidir.

Bu bir kez yapıldığında, uygulamayı iPhone ana ekranından başlatabilirsinizbir Samsung Galaxy akıllı telefonun simüle edilmiş bir masaüstünü çalıştıran bir dizi işlevsel uygulama ve birçok seçenek ile mükemmel seçilebilir ve işlevsel ayarlar.

Andro4all’daki galeriye göz atın

iTest sayesinde, bir One UI masaüstünün nasıl çalıştığını test edebileceksiniz, ancak yalnızca bu değil, aynı zamanda Galaxy Store, Samsung Temalarına erişmek, temaları uygulamak mümkün ve hatta telefonunuzdaki mesajları ve diğer uygulamaları açın.

Simüle edilmiş aramalar ve mesajlar bile alacaksınız ve ayrıca tam bir kamera kılavuzu gibi bazı eğitimler mevcuttur fotoğrafçı Logan Dodds, tüm gelişmiş seçenekleri ve haberleri açıklıyor.

Samsung kimseyi şüpheyle bırakmak istemedi, bu yüzden açıkçası Galaxy Giyilebilir Cihazları bile test etmek mümkün olacak Güney Kore markasının akıllı aksesuarlarından herhangi birine sahipmişsiniz gibi ve ayrıca Samsung Kids ve Samsung Health için eğitimlerSamsung kullanıcıları tarafından en çok kullanılan yazılım platformlarından ikisi.

Web uygulaması zaten yüklenmiştir ve Apple telefonu olan herkes tarafından erişilebilir durumdadır. Galaxy mobil deneyimini test etmenin en iyi yollarından biri özellikle platform değişikliğinden şüphe ediyorsak… Samsung bazı şakalar bile koymuşsa!

Daha fazla bilgi: Samsung’un diğer başarısı: Hala en çok sahtesi yapılan cep telefonu markası

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Bir iPhone’unuz varsa, Samsung, iOS arayüzünü dönüştüren bu uygulama ile One UI’yi denemenizi istiyor, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…