Bir Conga 3590 robot elektrikli süpürge alın ve neredeyse 380 € tasarruf edin

Robot elektrikli süpürgeler dünyanın her yerindeki evlerde en yaygın cihazlardan biridir, ancak her gün evde veya ofiste zemini süpürmek ve paspaslamak gibi rutin bir görevi unutmak için bir tane satın almaya karar veren birçok kişi vardır. Bir süredir almayı düşünenlerdenseniz hiç düşünmeyin ve bunu alın. Cecotec Conga 3590 şimdi satışta.

Cecotec Conga 3590 için inanılmaz indirim

Aynı anda süpürme, süpürme, ovma ve paspaslama yapabilen ve şimdi etkileyici bir indirimle bulabileceğimiz çok eksiksiz bir model. Resmi fiyatı 648,33 Euro olarak belirlenen ve artık satın alabileceğimiz bir model sadece 269 euro. Robot cecotec conga 3590

Bu, yaklaşık 380 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Gerçek şu ki, eBay’de bulduğumuz teklif, daha önce indirildiği için başlangıç ​​fiyatı daha düşük ve teklif edilen fiyat 279 avro, ancak almak mümkün. 10 Euro daha fazla indirim doğrudan robot elektrikli süpürgeyi sepete ekleme gerçeğiyle.

Bu, eBay’in şu anda aktif olduğu ve robot elektrikli süpürgeyi şu anda fiyatına satın almamızı sağlayan bir promosyon sayesindedir. 269 ​​€. Ücretsiz kargo ve yaklaşık 7 ila 9 gün arasında teslimat süresi içeren bir teklif. Elbette satıcının Kanarya Adaları, Ceuta veya Melilla’ya gönderim yapmadığını unutmamak önemlidir.

4’ü 1 arada robotlu elektrikli süpürge

Bu Conga 3590, lazer teknolojisine sahip bir robot elektrikli süpürgedir. süpürme, vakum, paspas ve paspas aynı zamanda. Ünlü Jalisco fırçasını ve harika bir emiş gücünü bir araya getiren bir model. 2300Pa Cep telefonunda o model için Cecotec uygulaması üzerinden kontrol edebileceğimiz bir robot elektrikli süpürge.

Robot Cecotec Conga 3590

Karışık tankı sayesinde hem katıları hem de sıvıları süpürebilir, ayrıca Jalisco Fırçası ile en fark edilmeyen kirleri bile temizleyebilir. Bu modelde teknoloji var Sanal Harita, robotun evimizin haritasını ezberlemesini ve uygulamada göstermesini sağlar. Ayrıca …. sahip Sanal Sesböylece robotu Google ve Alexa sesli kontrol sanal asistanlarına bağlayabilir ve kendi sesimizle robota belirli talimatları gönderebiliriz.

sistem en iyi arkadaş bu Conga 3590’ı evde evcil hayvanı olanlar için ideal robot elektrikli süpürgelerden biri yapar. Dolaşmaları önleyen ve her türlü yüzeyde hayvan kıllarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış, birbiriyle değiştirilebilir iki fırça içeren bir sistem.

Akıllı navigasyonu çok daha verimli bir temizlik yapmasını sağlar, robotun içinden geçmesini engellemek için kısıtlı alanlar oluşturulmasına olanak tanır ve aynı zamanda teknolojiye sahiptir. Yüzey 2.0pilin azaldığını algıladığında üsse geri dönmenizi ve şarj edildikten sonra kaldığınız yerden temizliğe geri dönmenizi sağlar.

Topes de Gama’da ilk olarak Conga 3590 robot elektrikli süpürge alın ve neredeyse 380 € tasarruf edin girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…