Bir aylık kullanımdan sonra AirPods Max: ekosistemde en iyisi olmanın barizliği

birine açıklamak AirPods Max hakkında ne düşünüyorsunuz? Göründüğü kadar kolay değil. Özellikle de onları giydiğiniz için onlarla ilk kez tanışan bir kişi söz konusu olduğunda. “Onlar nasıl?” size sorduğu sorudur ve otomatik olarak “onlar en iyisidir” diye düşünürsünüz. Ve öyle, ama önemli bir nüansla.

Apple ekosistemi için en iyi kablosuz kulaklıklardır. bundan sonra şüphem yok AirPods Max kullanarak 30 günden fazla neredeyse günlük. Bu nedenle, onları tanımlamaya çalışmak, aşırı barizlik içinde bir alıştırmadır, o kadar açıktır ki, deneyimlerine kelimeler koymak tamamen gereksizdir. Ne olursa olsun, bir deneyeceğim.

AirPods Max: teknik özellikler

Airpod'lar Maks 013

 • Aksesuar tipi: kulak üstü kablosuz kulaklıklar.
 • Ağırlık: 384.8 gram; kapak: 134.5 gram.
 • Boyutlar: 16.86 x 18.73 x 8.34 cm.
 • Aktif gürültü iptali, şeffaflık modu, uzamsal ses.
 • Sensörler: her kulaklıkta optik, konum, kılıf ve ivmeölçer; jiroskop solda.
 • Mikrofonlar: Gürültü engelleme için 8 mikrofon, ses için 3 mikrofon (2 tanesi gürültü engelleme ile ortak), toplam 9 mikrofon.
 • Yonga: Apple’dan H1 tasarımcısı.
 • Kontroller: ses seviyesi ve oynatma için dijital kurma kolu ve gürültü engelleme düğmesi.
 • Özerklik: aktif gürültü engelleme, ortam sesi etkinleştirme, uzamsal ses veya konuşma ile 20 saate kadar.
 • Bağlantı: bluetooth 5.0.
 • Uzay grisi, gümüş, yeşil, gök mavisi ve pembe renkleri mevcuttur.
 • Nereden Alınır: K-Tuin’de 629 Euro.

Her şeyden önce, saatlerce müziğe katlanmak için rahatlık

Airpod'lar Maks 008

Apple 2014’te Beats’i satın aldığında, bir süredir iPhone’umla kullanmak için kulak üstü kulaklıklara bakıyordum. Tutmak için anın kötü şöhretinden yararlandım bazı Beats Studio Kablosuz O zamanın en sevdiğim müziğini dinlemek için rahat ve uygun kulaklıklar bulmayı umarak bir yıl önce piyasaya sürüldü. Ancak birkaç gün sonra onları bir seferde saatlerce giyemeyeceğimi fark ettim.

Bir veya bir buçuk saat sonra kulaklarında ve kafasında hissedilir bir ağrı hissetmeye başladı. Onları mağazaya iade etmekten başka çarem yoktu. O zamandan beri, kulaklıkla ilgili deneyimim aşağı yukarı benzerdi. Telefon operatörü tipi kulaklıklardan Sennheiser veya Sony gibi markaların diğerlerine tam kapsamlı olmasa da denedim.

Ama onları giydikten kısa bir süre sonra fark etmeye başladım. baş ve kulaklarda biraz baskı. Bu nedenle, AirPods Max’e olan ilgim, esas olarak onun rahatlığıydı. AirPods Max’i bir aydan fazla kullandıktan sonra, şu ana kadar denediğim en rahat kafa bantlı kulaklıklar olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ki ilk günlerde pimlerin ayarını her iki tarafa da kaydırmaya çalışmak zorunda kaldım. Onlarla art arda saatler geçirebilirim herhangi bir rahatsızlık yok. Ve tüm bunlar, tüm temas noktaları boyunca ağırlığı (diğer kulaklıklardan çok daha ağırdırlar) dağıtma yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Pedler viskoelastik bir malzemeye sahiptir. hatırlamak önceki pozisyon ve denediklerimden daha iyi uyum sağlıyorlar. Ve HomePod’u kaplayandan gelen kafa bandının kumaşı, kafanın üstünü sarar basmadan. Kombine etki şaşırtıcı: onları giydiğinizi fark ediyorsunuz, evet, ama onlardan bıkmıyorsunuz. Ve 3-4 saat dinledikten sonra çıkardığınızda hiçbir şey hissetmiyorsunuz. rahatlama.

Verilen ses kalitesi

Airpod'lar Maks 005

AirPods Max’in geçen Aralık ayındaki analizinde, Pedro Aznar zaten ses kalitesi bölümünü analiz etti tamamen kendi özel bölümünde. Onun vardığı sonuçlardan, bununla kaldım:

Bu müzikal yürüyüşün ardından çıkan sonuç, AirPods Max ile Apple’ın AirPod’lardan çok HomePod teknolojisinden çok daha fazlasını öğrenen bir mühendislikle seste mükemmelliğe ulaşmayı başardığıdır. Ses kesinlikle ayrıntılıdır, olağanüstü bir tını takdir edilir, duyduğumuz enstrümanların her birini tanımlayan ve ayırt eden şeyi mükemmel bir şekilde ayırt eder. Ayrıca etrafımızdaki çok geniş bir ses sahnesinde sesi, müziğin hiçbir detayını kaybetmeden dağıtabilme özelliğine sahiptir.

Ben bir audiophile değilim ve onları AirPods Max ile karşılaştırmak için çok sayıda kulaklık denedim. Ama bir şey söyleyebilirim: bunlar denediğim en iyi kablosuz kulaklıklar şimdiye kadar. Onlarla birlikte, bir işitme cihazında gizli kalan ayrıntı miktarına şaşırır. normal ve bu bizim favori şarkılarımızda ortaya çıkıyor.

Denediğim gruplardan bazıları Beatles, Kings of Leon, Vampire Weekend diskografisinin tamamı veya okuyucumuz Javier Losana’nın Apple Music listesiydi. AirPods Max’in orijinal analizinin şarkıları. Gustavo Santaolalla’nın The Last of Us’ı ve onun ebedi gitarı veya Hans Zimmer’ın elinden çıkan Interstellar’ınki gibi müzikler yeni bir anlam kazanıyor. Gizli enstrümanlar, gizli nüanslar ve daha önce hiç duymadığınız her türlü ekstra ses AirPods Max ile karşınızda. dinliyormuşsun gibi farklı bir şarkı kulaklarınız zaten alışmıştı.

AirPods Max, en sevdiğiniz şarkılardaki gizli sesleri ortaya çıkarır, her zaman orada olan ve onları keşfetmenizi bekleyen sesler

Oyunların durumu da gözden geçirilmelidir çünkü Brawl Stars’ın müziklerini dinlediğinizde müziklerinde de farklı notalar ve şekiller algılıyorsunuz. Bunu mükemmel bir şekilde tespit edebileceğiniz noktaya kadar patlaması kısa cızırtılı kalite kulaklarında ve bu geri kalanına hiç uymuyor.

AirPods Max ve ekosistem hareket ediyor

Airpod'lar Maks 011

AirPods Max yalnız gelmiyor. Onların büyük desteği, içinde doğdukları ve kullanıcının yararına gelişmeyi başardıkları ekosistemdir. AirPod’ların olağan özelliklerine sahiplericloud üzerinden evrensel senkronizasyonu, çıkardığınızda otomatik duraklatma ve fiziksel kontrolleri ile. Ayrıca AirPods Pro’dan çok daha güçlü bir şekilde sizi sesin içine çeken aktif gürültü iptali de eklerler.

Buna ek olarak, iOS 14 ve diğer sistemlere eklenen cihazlar arasında ses kaynağının otomatik olarak değiştirilmesine sahibiz. Apple ürünü olmak, ayrıca Siri’ye erişim buluyoruz, yıldız hizmetlerinden biri olarak düşünebiliriz. Bu ekosistemin bocalayan tek noktası Apple TV.

Hesaplamalı ses, AirPods Max’te her kulaklıkta bir tane olmak üzere iki H1 ile ön kapıdan girer

iPhone ve iPad’de uzamsal ses bulunur ve bize kesinlikle üstün bir ses deneyimi sunarken, Apple TV için aynı şey geçerli değil. Bu yazının yazıldığı sırada, set üstü kutusu oturma odasında elma bu yeni sürükleyici formatı desteklemiyor. Her iki cihazı da eşleştirebilir ve Isı soygunu sahnesinin ve olay yerine düşen mermilerin keyfini çıkarabiliriz. Ama bizde o zorlama yok ekstra bu da bize diğer durumlarda uzaysal ses verir.

Bu format hiç şüphesiz Mac dahil daha fazla cihaza ulaşacaktır. Bu, Apple TV’den çıkarılmasını büyük bir eksiklik yapmaz.

Taşıma için minimum alana öncelik veren kapak

Airpod'lar Maks 010

AirPods Max davası hakkında çok şey yazıldı. Ve her şey iyi olmadı. Aslında, birçok görüş bunu gösteriyor gereksiz bir aksesuardır ve fazla koruma sağlamaz diğer markalara kıyasla. Burada sizin lehinize bir mızrak kıracağım.

Kapak, akıllıca kendi üzerine katlanmış tek parça halinde yapılmıştır. Aslında, arkada, iki ucunun nereye oturduğunu görebilirsiniz. sahip ultra düşük güç modunu etkinleştirmek için bazı mıknatıslar. Tüm niyet ve amaçlar için, bir tür yekpare vakadır.

Airpod'lar Maks 009

Arka tarafında ise her iki kulaklığı birbirinden ayıran iki katın nasıl oturduğunu görebiliyoruz.

İşlevi, tasarruf için bir “port” olarak hizmet etmenin yanı sıra, setin hacmini maksimuma indirirken minimum koruma sağlamaktır. Birçok kulaklıkta ortak olan bir şey varsa, bu büyük bir hacim kaplayan sert veya sert kasadır. Hangi, depolama için ideal değil seyahat ederken (tekrar yapabileceğimiz gün), alanın önemli olduğu bir bavulda veya sırt çantasında.

Yalnızca kulaklıkları koruyarak ve kafa bandını dışarıda bırakarak, AirPods Max’i ele almak için otomatik bir referansımız var. Bir çeşit üstesinden gelmek bu bize orijinal iMac’in sahip olduğu şeyi hatırlatıyor. Son kullanıcıya daha fazla yakınlık sağlayan bir tasarım öğesi.

Ekosisteme dalmış bir kullanıcı için en iyi AirPod’lar

Airpod'lar Maks 006

Dijital deneyimlerde sesin artan önemi ile birlikte, Apple’ın bu pazara katılmak istemesi çok uygun. hangisinde kendi kullanıcılarınız zaten katılıyor. Apple’ın kullanıcı tabanı büyüyor. Aslında, iPhone 1 milyar aktif iPhone bariyerini yeni geçti. Toplamda, her gün kullanımda olan 1,6 milyar cihazdan bahsediyor olabiliriz. Ve yukarı.

AirPods Max, Apple ekosistemine çok dahil olan bir kullanıcının isteyebileceği en iyi kulaklıklardır. Her zamanki otomasyon özelliklerine sahipler Bu kulaklıklarda parıldayan uzamsal sesi ekleyerek bazı AirPods. Ve planladığımız uzun dinleme saatleri için şüphesiz rahatlık sunarlar.

AirPods Max, analiz: her yönden güçlü

Daha iyi ses kalitesine sahip seçenekler olabilir (ve vardır). Ama hepsi eksik olacak Apple ekosistemiyle entegrasyon. Senkronizasyon ve otomatik ses gönderme rahatlığınız. Ve şimdi uzaysal ses. Başınıza uyum sağlayan pedlerin çelik, alüminyum veya viskoelastik köpüğü gibi birinci sınıf malzemelerin eklenmesiyle.

Tabii ki 629 Euro olan fiyatı AirPods ile alışık olduğumuz gibi değil. Aslında, onu kullanıcıların büyük bir kısmından uzaklaştırır ekosistemin. Ancak, Apple platformlarında en iyi ses deneyimini arıyorsanız, bu özelliklerin her biri haklı.

Nereden satın alınır | AirPods Max, K-Tuin’de 629 Euro.

Bu ürün, K-tuin, Apple mağazaları tarafından test edilmek üzere piyasaya sürülmüştür. İşletmelerle ilişkiler politikamızı sorgulayabilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir aylık kullanımdan sonra AirPods Max: ekosistemde en iyisi olmanın barizliği aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…