Bir aydan az ve Samsung Galaxy S21 fiyatları şimdiden %22 düşürdü

Samsung, yeni ve yepyeni Galaxy S21’i topluma sunduğunda, çoğumuz Güney Koreli devin en asil aralığında yıllardır ilk kez başlayan önemli bir fiyat düşüşü fark ettik ve bu, şarj cihazının düşmesi ve Samsung’un hayran baskısımüşterilerinden gelen acı bir istek etrafında tasarlanan ve ihtiyaç duyulan akıllı telefonlar daha azına daha fazlasını sunun Çinli üreticilerle rekabet edebilmek için.

Her halükarda, kesinlikle bir Samsung amiral gemisi isteyen ve bir amiral gemisi endişesiyle saldırıya uğramayan herkes. erken kuşsen bunu zaten biliyorsun birkaç ay beklemek genellikle önemli indirimlere ve çok daha cazip fiyatlara yol açarSamMobile’dan gelen bilgilere ve ana şirketin kataloglarına göre Galaxy S21 ile her zamankinden daha erken gerçekleşen bir şey Perakendeciler Pazardan.

Manyetik ‘Phantom Black’ renginde Samsung Galaxy S21 Ultra’nın arkası.

boşuna değil mi yani lansmanından bu yana bir ay bile geçmedi Galaxy S21’in üç çeşidi – biz kendimiz hala modelin S-Pen’ini test ediyoruz Ultra– ve internette zaten uyarıldılar Japon zinciri Rakuten’de %22’ye varan önemli indirimlerveya en azından Rakuten Fransa bölümünde.

Ve evet arkadaşlar, belki de en kötüsü Samsung ve diğer üreticilerin Apple’dan önce kapatması gereken boşluk tam olarak büyük ve çok hızlı amortisman Android platformundaki en iyi akıllı telefonlardan biri, özellikle en performanslı modellerde artan bir şey.

Daha fazla bilgi: Bir aylık kullanımdan sonra Samsung Galaxy S21 Ultra: Samsung’un yıllardır en iyisi

Samsung Galaxy S21’i beğendiyseniz ve ön satışının hevesli ‘erken kuşlarından’ biri değilseniz, size önemli indirimler şeklinde güzel bir haberimiz var… Üstelik mağazalara bile gelmediler. 20 gün boyunca!

Açıkça bu %22 indirim Rakuten Fransa için geçerlidir ve yalnızca oradaki terminalleri satın alırsanız erişilebilir, ancak bu durumda indirim her üç modelde mevcuttur Her şeyden önce, en temel Galaxy S21’i Galaxy S20 FE için bile çekici bir rakip haline getirerek, 2021’de Samsung galaksisinin en iyilerini tüm ceplere yaklaştırıyor.

Ek olarak, Rakuten’in kendisi başka bir 7 Euro indirim yapmanızı sağlayan “RAKUTEN7” kuponu dahası, kümülatif olan ve 2 Mart’a kadar mevcut kış kampanyaları kampanyasını şimdiden tamamladı. perakendeci Japonca.

Her halükarda, tek çevrimiçi mağaza veya halihazırda mevcut olan tek pazar değil. Galaxy S21’in ön satışına dahil olan hediyelerin eksikliğini telafi ediyorbu yüksek fiyat hissini biraz hafifletiyor ve göreceğiniz gibi İspanya’da da etli indirimlerle Amazon gibi mağazalarda mevcut modellere ve/veya renklere bağlı olarak %19’a kadar… Onları kaçırmayın!

Ve İspanya’da… ayrıca %19’a varan indirimler de var!

İyi evet, sadece Japonya’da değil, gözle görülür indirimler Üç çeşidiyle Galaxy S21 fiyatında, çünkü artık hediyeleri içeren ön satış teklifleri olmadığı için, görmek için Amazon İspanya’da bir gezintiye çıkmanız yeterli. modele bağlı olarak %4 ile %19 arasında indirimler ve her durumda seçilen renkler.

tam burada seni bırakıyoruz satın alma, Galaxy S21’in her birini bağlar Mobil endüstride yıllardır Samsung’un en iyileriyle ilgileniyorsanız:

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 5G

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21+ 5G

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21 için en iyi 7 numara

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Gönderi Bir aydan az ve Samsung Galaxy S21 zaten fiyatları% 22 düşürdü, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…