Bir araştırmaya göre, Android ile daha az flört ediyorsunuz ama daha iyi bir partnersiniz

Daha iyi bir sevgili olmakla iPhone veya Android cihaza sahip olmak arasında bir ilişki var mı? Gerçekten, evet. Çünkü iPhone kullanıcılarının Android akıllı telefon sahiplerinden çok daha fazla flört ettiğini belirten bir araştırmaya ek olarak, ilginç bir gerçeği ifade eden başka bir analiz daha bulduk.

Ve aslında öyle görünüyor ki, bir iPhone’a sahip olmak erkek ve kız çocukları için bir mıknatıs gibi görünüyor, ancak bu onun daha iyi bir sevgili olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü evet, bir iPhone telefonla daha fazla bağlantılıdır, ancak veriler bunu onaylar, Android kullanıcıları daha iyi bir eşleşme.

Android kullanıcıları aşkta başarılı

Android akıllı telefonunuz varsa, iyi bir sevgilisiniz

Teknoloji ile ilgili diğer pek çok “saçma” çalışma gibi, Cep Telefonumu Karşılaştır halkının yaptığı bu çalışma da öyle. Temel olarak 2.000’den fazla kişiyle bir anket yaptılar. can sıkıcı mobil alışkanlıkları ve bunların bir çift olarak hayatı nasıl etkilediğini sormak.

İlginç bir şekilde, en sinir bozucu alışkanlık, çift ​​olarak bir dizi veya film izlerken mobil cihazı kullanın, Android akıllı telefon sahiplerinin %59’una kıyasla iPhone kullanıcılarının %75’inin yaptığı bir şey. Benzer şekilde, ısırılan elmadan bir terminalin sahiplerinin %67’si, Android akıllı telefon sahiplerinin %51’ine kıyasla, partnerleriyle konuşurken bunu kullanıyor.

Tabloya bakmaya devam edersek, Apple hayranlarının %64’ünün yemek yerken akıllı telefon kullandığını ve %48’inin yemeği yemeden önce fotoğrafını çektiğini görüyoruz. Ama gerçekten çileden çıkaran bir alışkanlık varsa, yani, biraz uzun olsa bile, tek bir mesaj yerine arka arkaya birkaç metin mesajı göndermek. Bu, Android’lerin %41’ine kıyasla iPhone kullanıcılarının %56’sı tarafından yapılıyor. Ve dikkatli olun, ikincisi sadece boşanma nedeni olabilir.

Sonuç: Bir iPhone kullanıcısı daha fazla bakış çeker ve flört eder, ancak zorlama söz konusu olduğunda, Android kullanıcıları, tüm annelerin oğulları ve kızları için sahip olmak istediği erkek/kız arkadaşlardır..

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir araştırmaya göre, Android ile daha az flört ediyorsunuz ama daha iyi bir partnersiniz yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…