Bir ‘Apple Music Hi-Fi’: Apple’da yüksek tanımlı sesin fiyatı ve uygunluğu

Haber çok kısa bir süre önce çıktı: Spotify, mevcut planlarına ek olarak herkese kataloğunun en iyi kalitesine sahip müzik tutkunları için yeni bir abonelik yayın Akışı. Kalite kayıpsız sıkıştırma algoritmalarını duymak istemeyenler için.

Spotify böylece bir süredir bu kaliteyi ayda 19,99 Euro’ya sunan ve birçok kişinin gözünü Apple’a çevirerek bu soruyu kendisine sormasına neden olan, satın alma söylentilerinin öncüsü ve hedefi olan Tidal’a katılacak. Apple Music’e böyle bir şey gelecek mi?

Bir fiyat ile çok özel bir hedef kitle arasında denge kurma

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4d/56/c2/60198ddb4bd22f6809/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/7b/f3/22/6019bd954bd22fbb3b/orijinal/miniatura-airpods-max-analisis.jpeg»}

Hatırlayacağınız gibi, Apple Music planları bireysel hesaplar için aylık 9,99 Euro (belirli bir süre için öğrenciler için 4,99 Euro) veya aile planları için 14,99 Euro civarındadır. Yarışmanın çok benzer planları var (Spotify’ın aile planı bir avro daha pahalı), bu nedenle bir ‘Apple Music Hi-Fi’ veya sıkıştırılmamış sesli bir ‘Apple Music+’ düşünmek zor değil. Bireysel olarak ayda 19.99 Euro.

Bu tür abonelikler için hiç kimse aile planlarını düşünmedi, bu yüzden böyle bir aboneliğin ne kadara mal olabileceği konusunda bilinmeyen bir alana girdik. Bu aboneliklerin hedef kitlesi de burada devreye giriyor: tüm ailelere değil, çok talepkar kullanıcılara veya en profesyonellere odaklanıyorlar. Hakkında konuşuyoruz çok niş bir hizmet.

Hi-Fi'nin seçkinci olması gerekmez: Kaliteli ekipmanı gerçekçi bir fiyata kurmanıza yardımcı oluyoruz

Buna ek olarak, bir ses kalitesi seviyesi olacaktır. Kaliteli bir donanıma sahip değilse, düzgün bir şekilde zevk almazdı.. Belki de Apple bunu yalnızca AirPods Max veya bir dizi stereo hoparlör oluşturan iki HomePod seti satın alarak sunabilir. Kim bilir: « gibi promosyonlar için bir boşluk olabilir.iki HomePod satın alın ve tek bir indirimli fiyatla altı aylık Apple Music Hi-Fi edinin«. Muhtemelen neredeyse hepimiz, geleneksel AirPod’larla kalite farkını ayırt edemeyiz.

Apple’ın sunduğu yüksek kaliteli bir müzik hizmetinin tekliflerine uymasının bir başka yolu, Apple One Premier’e dahil edin, şirketin en yüksek ortak abonelik kategorisi. Belki başka bir modaliteye veya başka bir fiyata ihtiyaç duyulacaktır, ancak bu aynı zamanda herkese en iyi profesyonel faydaları sunmanın bir yolu olacaktır.

Apple, bir ‘Apple Music Hi-Fi’ ile geliri artırmaya çalışmaz, ancak en talepkar kullanıcıları tatmin eder ve sonsuz kalite vaadini yerine getirir.

Ancak, ısrar ediyorum, yalnızca ses kalitesini sıkıştırma olmadan nasıl ayırt edeceğini bilen ve bunu en iyi ses aksesuarlarıyla yapanlar için ayrılmış bir şey olurdu. Apple, üçüncü taraf aksesuarlarının oldukça kısa bir listesini listelerse şaşırmam. gelişmeyi takdir edebilmek için ve bu, kendi aksesuarları için bu kapasiteyi ayırmadığını ve dolayısıyla kendi aksesuarlarının satışlarını artırmak için başka bir argümanı olduğunu sayıyor.

Kısacası, bir ‘Apple Music Hi-Fi’ için yer var. ama elma gelirde büyük artışlar istemeyecek bu modalite ile: konu müzik dinlemeye geldiğinde en talepkar kullanıcıların bir talebini karşılayacaktır. Abonelik için iki katı ödemeye istekli olanlar ve paralarını bize gelişmeyi fark ettirebilecek ses aksesuarlarına harcamak isteyenler. Cupertino’da içeriklerinde her zaman en iyi kaliteyle övünürler, bu yüzden mantıklı.

Şimdi, bu sadece bir düşünce. Böyle bir hizmetin yakın olduğuna dair bir söylenti yok. Tim Cook, Spotify’ın bu yeni abonelikle nasıl bir performans gösterdiğini görmeyi tercih edebilir ve uygunsa 2022 veya sonrasında buna göre hareket edebilir.

Resim | Ivan Bandura Unsplash’ta

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir ‘Apple Music Hi-Fi’: Apple’da yüksek tanımlı sesin fiyatı ve uygunluğu aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…