Bir Apple iPad mini bugün karşı konulmaz bir fiyata piyasaya çıkıyor

Sahip olduğunuz tablet zaten çok eskiyse, şimdi mükemmel bir avantajdan yararlanarak başka bir tabletle değiştirebilirsiniz. teklif. Spesifik olarak, bahsettiğimiz model, elma ipad mini piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir ve her türlü durumda mükemmel performans sağlar.

Bu cihaz hakkında bilinmesi gereken şeylerden biri de entegre ettiği ekranın yazı tipi olmasıdır. Retina -piksel yoğunluğu 326 dpi’dir ve parlaklığı 500 nit’tir-, bu da her tür içerikte (multimedya oynatma dahil) mükemmel görüntü kalitesi sağlar ve bu bileşenin boyutları 7,9 inç. Bu nedenle, bu modelin boyutları ve ağırlığı izin verdiği için tableti hiçbir şeyi rahatsız etmeden bir yerden diğerine taşımak için idealdir. Bunlar aşağıdaki gibidir: 20 x 13 x 0,6 santimetre ve sırasıyla 300 gram.

Apple iPad Mini tablet ekranı

Alüminyumda bitmiş ve teklif durumunda sahip olduğunuz renk altınbu yüzden bu bölümde tamamen farklı, bu Apple iPad mini’nin eksik olmadığı için güvenlikle ilgili olanlar gibi olumlu bazı seçenekler içerdiği belirtilmelidir. Dokunmatik kimlik. Ayrıca, sensörler söz konusu olduğunda, ivmeölçerler ve jiroskoplar gibi içeride iyi bir miktar var. Ve tüm bunlar iPadOS işletim sistemi tarafından yönetiliyor.

Sorunsuz çalışmayı sağlayan donanım

Piyasadaki en güçlü model olmamakla birlikte, indirimde olan Apple iPad Mini’nin içinde hem ihtiyaç duyulan her şey var. zorlu uygulamaları çalıştırmak için, video düzenleme gibi, üç boyutlu grafiklere sahip oyunlara. Bu cihaz hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, aşağıda belirttiğimiz şeydir:

  • Neural Engine’e sahip A12 Bionic işlemci ve bir M12 yardımcı işlemciye sahip.
  • 2 GB RAM.
  • WiFi Dual Band ve Bluetooth 5.0 bağlantısı.
  • 64 GB depolama

Kalemli Apple iPad mini tablet

Tüm bunlarla birlikte, resmi Apple mağazasında bulunan uygulamaların herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanılabileceği oldukça açık görünüyor, bu nedenle bir Bluetooth klavye ile birlikte şunları yapabilirsiniz: iyi bir oyun al Bu modele, dizüstü bilgisayarın yerini alan bir çözüm söz konusu olduğunda bile.

Bu Apple iPad mini için çok iyi bir indirim

Şu anda eBay’de bu modeli bir %13 indirim, bu oldukça iyi ve somut tasarruf 60 avroya ulaşıyor. Bu nedenle, oldukça cazip bir fiyata oldukça yüksek kaliteli bir tabletten bahsediyoruz. Bu, WiFi bağlantısı olan model, net olması gereken bir şey ve sınırlı bir süre için kullanmanız gereken satın alma bağlantısını bırakıyoruz. nakliye masrafları için hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz. Aşağıdaki gibidir:

Bitirmeden önce, bu Apple iPad mini hakkında bilinmesi gereken birkaç detay var, o da şudur: 10 saat kullanım, çok iyi bir rakam ve düzenli olarak evden uzakta olanlar için ikna edici bir rakam. Ayrıca, bunun bir bağlantı noktası olan bir model olduğu açık olmalıdır. Yıldırımbu nedenle aksesuarlar bu bağlantı arayüzünü kullanmalıdır.

Bugün giriş Prömiyeri karşı konulmaz bir fiyata sahip bir Apple iPad mini Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…