Bir Android Tableti Sabit Telefonla Karıştırdığınızda Ne Olur (İyi Değil)

Android’de iyi ve ilginç bir şey varsa, o da çeşitliliktir. Şu anda piyasada açılır kameralı terminallerden küçük geleneksel cep telefonlarına ve hatta Xiaomi Mi MIX Alpha gibi cihazlara kadar her şeye sahibiz. piyasada geçerli olan tasarım standartlarına meydan okuyun.

Standartlara meydan okuyan bu cihaz yelpazesinde Poptel V9’a sahibiz, İlk bakışta Android tablet ile sabit telefon karışımı gibi görünen bir terminal, ve daha fazla kanıt için tasarımıdır. Bakalım cihaz nasıl!

Bu Poptel V9, yarı tablet, yarı sabit hat

Bizi şaşırtan bir terminal varsa o da bu Poptel V9, çünkü cep telefonu –evet 4G LTE’li SIM kart desteği var- gördüğünüz gibi çok garip bir tasarıma sahip çünkü 8 inç ekrana ve iletişim cihazı telefona sahiptir. böylece onunla konuşabiliriz. Tıpkı sabit hatlarda olduğu gibi.

Poptel V9

Cihaz, evet, her şeyi yapabileceğiniz son teknoloji bir terminal olarak tasarlanmamıştır. Bu bir üst düzey değil ve işlemcisinden en başından beri belli oluyor. Speedtrum SC9832E, temel görevleri gerçekleştirmek için yeterli olacak bir 1.3 GHz Dört Çekirdekli.

Poptel V9

Özellikler
Boyutlar
Ağırlık 800 gram
Ekran HD çözünürlükte 8 inç
İşlemci Speedtrum SC9832E, Dört Çekirdekli 1.3GHz
Veri deposu 2 GB
işletim sistemi Android 8.1 Oreolar
Depolamak 16 GB microSD kart ile genişletilebilir
kameralar 5 megapiksel ön
pil 1.800mAh
Diğerleri El telefonu dahildir, LTE, Bluetooth 4.0

Tasarım, gördüğünüz gibi bir masa üzerinde desteklenecek şekilde tasarlanmış bu terminali sınırlandırmada önemli bir faktördür, bu da onu üç farklı konuma yerleştirmemize izin verecek entegre tırnağı ile kolaylaştırılacaktır. İsterseniz evden çıkarmakta özgürsünüz, ancak büyük boyutu ve sınırlı özerkliği nedeniyle önerilmez.

Poptel V9 özellikleri

Android 8.1 Oreo, cihazı çalıştıran işletim sistemidir, Ve güncellenecek gibi de görünmüyor. Ne de olsa, esasen aramalar için tasarlanmış bir cihaz ve bütün gün masada olacaksa, olağanüstü özerkliğe sahip olması pek mantıklı değil.

Kendi adına, sahip olduğu sabit hatlı telefon şeklindeki kulaklık, Bluetooth bağlantısına sahiptir, ve telefonda konuşmak, aramaları cevaplamak ve sesi yükseltmek ve azaltmak için kullanabiliriz. Şarj etmenin yolu çok basit, sadece şarj ünitesinde bırakın. Bu Poptel V9’un fiyatı 150 Euro civarında ve şu anda Gearbest’te 148 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir Android tableti sabit hatlı bir telefonla karıştırdığınızda ne olur (iyi değil) girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…