Bir Android cep telefonuyla adım adım WhatsApp için animasyonlu çıkartmalar nasıl oluşturulur

WhatsApp geçen yıl resmi olarak animasyonlu çıkartmalar ekledi, ancak birkaç hafta öncesine kadar diğer uygulamalarla yapılan çıkartmaları paket olarak doğrudan WhatsApp’a aktarmak mümkün değildi. Tüm dünyada etkinleştirildikten sonra, artık nihayet mümkün WhatsApp için animasyonlu çıkartma paketleri oluşturunve size nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

WhatsApp için bir animasyonlu çıkartma paketi oluşturmakla ilgileniyorsanız, size söyleyeceğiz Sticker Maker ile adım adım nasıl yapılır Android için. İşlem çok basit: En büyük zorluk, çıkartma için malzeme, yani temel olarak kullanacağınız animasyonlu GIF veya video bulmakta yatıyor.

1. Sticker Maker’ı yükleyin

Sticker Maker, WhatsApp için çıkartma oluşturmak için en gelişmiş uygulamalardan biridir ve ayrıca, bir çıkartma paketi oluşturmanıza izin veren ilk uygulamadır. doğrudan WhatsApp’a aktarılırpaylaşım menüsünü veya özel klavyeleri kullanmak zorunda kalmadan.

WhatsApp Web: Bundan en iyi şekilde yararlanmak için ayrıntılı kılavuz ve püf noktaları

Sticker Maker, geleneksel çıkartma paketleri (hareket etmeyen) oluşturmak için ücretsiz bir uygulamadır, ancak animasyonlu çıkartmalar oluşturmak istiyorsanız satın almanız gerekir. premium sürüm4,99 Euro’luk tek ödeme ile.

çıkartma üreticisi

çıkartma üreticisi

2. Çıkartma paketinizi oluşturun

Sticker Maker yüklü ve Premium sürüm etkinken, ilk adım çıkartma paketinizi oluşturmaktır. Bunu yapmak için üzerine dokunun. Yeni bir çıkartma paketi oluşturun ve sonra bununla ilgili küçük bir bilgi girmeniz gerekecek.

paket

Özellikle, girmeniz gereken iki veri vardır. İlk önce çıkartma paketinizin adı ve ek olarak, yaratıcının adı: her iki durumda da maksimum 30 karakteriniz var. Bu veriler, siz bir sohbete gönderdikten sonra çıkartmanıza dokunan herkes tarafından görülebilir.

{«videoId»:»x7zokjt»,»autoplay»:true,»title»:»WhatsApp Web_ GOD LEVEL»}

3. Simgeyi ekleyin

Çıkartma paketinizi oluşturup üzerine dokunduktan sonra, paketi oluşturacak tüm çıkartmaların boşluklarını gösteren ızgarayı ve ayrıca aynı şeyi temsil eden simge. Simge statik olmalıdır ve onu değiştirmek için ızgarasına dokunmanız gerekir.

addicon

Simge olarak kullanmak için bir resmi açmanın yolları, bakıcılarla aynıdır: kamerayla fotoğraf çekebilir, galeri seçiciyi, dosya seçiciyi açabilir, cep telefonundaki başka bir çıkartma paketinden bir çıkartma seçebilir veya oluşturabilirsiniz. bir metinden. Bir resim seçerseniz, seçeneğiniz vardır. anahattı kırp manuel veya yarı otomatik.

4. Videolardan veya GIF’lerden animasyonlu çıkartmalar oluşturun

Çıkartmaları paketinize eklemek için aynı işlemi uygulamalısınız, ancak her çıkartmaya karşılık gelen ızgaralara dokunarak. Animasyonlu bir çıkartma oluşturmak için iki seçeneğiniz vardır: bir GIF dosyası veya video açın cep telefonunuza kaydettiğiniz Yani kamerayı kullanma seçeneğiniz yok.

Video modunu kullanmak için, cep telefonunuzun kamerasını – uygulamanın kendisinde değil, ayrı olarak – kullanabilir ve kısa bir video kaydedebilir ve ayrıca aşağıdaki seçeneklere sahip olabilirsiniz: İnternet sitelerinden animasyonlu GIF’ler ve kısa videolar indirin Giphy veya Tenor gibi. Daha sonra bunları uygulamada açabilirsiniz ve her şey yolunda giderse çıkartma paketinize eklenecektir.

Ekle

Bir görüntüyü Sticker Maker’a içe aktardığınızdan farklı olarak, çıkartma paketinize bir video aktardığınızda, taslağı kırpma veya süreyi kısaltma seçeneğiniz yoktur. Video olduğu gibi içe aktarılır, bu nedenle basit düzenleme yapmanız gerekiyorsa başka uygulamalara ihtiyacınız olacaktır. Video içe aktarma iyi çalışıyor video çok uzun veya ağır olduğunda başarısız oluyor.

5. Paketi WhatsApp’a ekleyin

sahip olmak için çıkartma paketinize ihtiyacınız olacak. en az üç çıkartma Kullanmak için WhatsApp’a aktarabilmeniz için önce kredinize. olduğunda, basın WhatsApp’a ekle ve tuşuna basarak niyetinizi onaylayın. Ekle açılan pencerede.

Addwa

Bu yapıldıktan sonra çıkartma paketiniz WhatsApp’ınızda ulaşılabilir olun, seçtiğiniz simgeyi ve eklediğiniz tüm bireysel ve hareketli çıkartmaları gösterir. Diğer çıkartmalar gibi, onları da favorilerinize ekleyebilir ve sohbetlerinize gönderebilirsiniz.

WhatsApp sohbetinde animasyonlu çıkartmalarınızı alanlar, bunlara dokunarak çıkartma paketinizin ve yaratıcısının adını ve ayrıca kullanabilmek için favorilerinize ekleyin ilave olarak. Paketin tamamını ekleyebilmek için evet, onlara Sticker Maker’ın oluşturduğu .WASTICKERS dosyasını göndermeniz gerekecek ve WhatsApp’larına aktarabilmek için uygulamayı yüklemeleri gerekecek.

– Haberler Bir Android cep telefonuyla adım adım WhatsApp için animasyonlu çıkartmalar nasıl oluşturulur aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…