Bir Android cep telefonunda iCloud nasıl açılır

nasıl olduğunu bilmek ister misin Android’den iCloud’a erişin? Tümünü keşfedin iCloud özellikleri çok basit bir numara kullanarak bir Android cep telefonunda hizmeti nasıl açabileceğinizi ve nasıl açacağınızı öğrenin.

iCloud O mu Google Drive’a benzer hizmet ısırılan elma Apple’a ait bir depolama hizmeti olarak çalışır. Ekim 2011’deki lansmanından bu yana, bulutta özen gösterin, koruyun ve güncel tutun tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve dosyalarınız.

Mantıksal olarak, onlara erişmek mümkündür nerede, ne zaman ve tercih ettiğiniz yerden ve gibi google barındırma hizmeti Ücretsiz ve ücretli planları vardır. Arasındaki tek fark iCloud ve Google DriveApple hizmetinin Android için kullanılabilen bir mobil uygulaması olmamasıdır.

Ancak, birkaç aydır Apple, yerel iCloud desteğinin hem Android hem de iOS mobil tarayıcılarla birlikte çalışabilmesi için sessizce çalışıyor. ile çalışmasını uyarlamak En popüler 4 bölüm (Fotoğraflar, Notlar, Hatırlatıcılar ve iPhone’u Bul).

Daha fazla bilgi: Çin telefon numarası olmadan Weibo hesabı nasıl açılır

Ve hala kusurları olmasına rağmen, umarım zamanla tüm sorunlar, özellikle Notes uygulaması ve fotoğraf yükleme ile çözülebilir.

Eğer sen bir Apple kullanıcısı ve iCloud dosyalarınıza erişmek istiyor bir bilgisayardan veya cihazdan iOS ve Androidaşağıdaki adımların her birini izleyin.

Böylece iCloud’a Android’den erişebilirsiniz

Ardından, izlenecek prosedürü görebilirsiniz Android işletim sistemi çalıştıran bir cihazdan iCloud hesabınızda oturum açın. Ek olarak, daha önce de söylediğimiz gibi, mevcut işlevlerin bazılarının ayrıntılarını size anlatacağız, manzana yalnızca dördünü etkinleştirmeyi başardı.

iCloud, Android mobil web tarayıcıları için yerel destek alıyor

  • girin krom tarayıcı Android mobil cihazınızdan.
  • Resmi iCloud sayfasının adresini girin.
  • Apple kimliğinizi girin. Bu, kimliğinizi doğrulamak amacıyla yapılır.
  • Sistem, derhal ve güvenlik nedenleriyle Apple cihazınıza bir 6 karakterli doğrulama kodu.
  • Kodu Android cep telefonuna yerleştirin ve hepsi bu. Bu adımları izleyerek yapabilirsiniz Android’den iCloud’a erişin.

Şimdi, özelliklerin bazı testlerini yaptık ve oldukça iyiler, ancak ara sıra hatalar olabiliyor. Bunların ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Android tarayıcılar için yeni yerel iCloud desteğinin etkin özellikleri

Fotoğraflar

Bu, onlardan biri Apple’ın etkinleştirebildiği en iyi özellikler Android cihazlar için. tüm senin içerir iCloud Fotoğraf Kitaplığıalbümlere ve silme gibi seçeneklere bakmayı kolaylaştırır, Ekleindirmek, bağlantıları kopyalafotoğraf paylaş ve hatta ver “Severim”. kabul etmiyor “şimdilik” fotoğraf yükleme.

Fotoğraflar

Fotoğraflar, Apple’ın hem Android hem de iOS için Android için sunduğu en iyi özelliklerden biridir.

iPhone’u Bul

Adından da anlaşılacağı gibi, işlev şunlardan sorumludur: tüm Apple cihazlarını zaman ve mekanda bulun neye sahipsin Apple Kimliğinizle senkronize edildi ve tüm ekosistemi. Mümkün takımları bir haritadan görüntüleekipman pilini kontrol edin veya seçeneği şu şekilde değiştirin: “kayıp modu”.

iPhone'u Bul

iPhone’u Bul, Android ve iOS için etkinleştirilen iCloud özelliklerinden biridir

Notlar ve hatırlatıcılar

Yapabilirsin notlar oluştur ve şimdiye kadar neyi senkronize ettiğinizi görün. sen de yapabilirsin notlar ve hatırlatıcılar ekleyinhatırlatıcıların ayarlarını değiştirin ve daha sonra görmek istediğiniz kadar düzenleyin. iPhone, iPad veya Mac.

Ancak, notları paylaşma bölümü etkin değil ve notları silmek istendiğinde bir veya başka bir hata veriyor.

android için icloud notları ve hatırlatıcıları

Android ve iOS için iCloud ile senkronize edilmiş notlar ve hatırlatıcılar

Daha fazla bilgi: Android mobil cihazlarda iCloud e-posta hesabı nasıl kurulur

Bitirmek için şunu hatırla Android için iCloud hala onun içinde beta aşaması, böylece önümüzdeki birkaç gün içinde bazı güncellemeler görebiliriz. Bu makaleyi beğendiyseniz, fotoğrafları iCloud’dan Android’e Google Fotoğraflar ile nasıl aktaracağınızı öğrenin.

Resim | Unsplash, Haber Ülkesi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Android mobil cihazlarda iCloud nasıl açılır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…