Bir analiste göre bir sonraki iPhone SE, 2022’de 5G ve aynı 4.7 inç ekranla piyasaya sürülecek.

Analist Ross Young bazı konularda yorum yaptı iPhone SE’nin yeni neslinin ne olabileceğine dair ayrıntılarşu anda iPhone 8’in tasarımına ve iPhone 11’in A13 yongasının gücüne dayanıyor. Görünüşe göre Apple, 2022’de o iPhone’u tekrar yenilemeyi planlayacaktı.

Bu yüz germe, Touch ID tasarımı ve düğmesiyle birlikte mevcut 4,7 inç LCD ekranını koruyacaktı; ama evet bu Sub-6 Ghz moduyla uyumlu bir 5G modem eklerdim bandın maksimum mobil veri hızlarına ulaşması için. Belki de amaç, onu piyasadaki en ucuz 5G cep telefonu olarak satmaktır.

2023’te daha büyük ekranlı ve ‘çentik’ olmayan yeni bir model daha

{«videoId»:»x7zh40s»,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 Hangisini almalıyım_ _ 2021’de hangi iPhone’u satın almalıyım″}

MacRumors tarafından yansıtılan kaynak, aynı zamanda görebildiğimiz yorumları da yapıyor. 2023’te 6.1 inç ekranlı ek bir iPhone SE modeli. Bu durumda, iPhone’da bir çentik değil, ön kamera için daha küçük bir “delik” olurdu.

Kuo tahminlerde bulunuyor: Daha az

Bu, iPhone SE’nin Face ID’ye sahip olmayacağı anlamına gelebilir, bu yüzden belki de bir sensörün bulunduğu bir terminaldir. Ekranın altındaki ID’ye dokunun Dünyadaki tüm anlam ifade edecekti. Bunlar hala çok az bilinen cep telefonları, bu yüzden onları daha iyi profillendirmek için gelecekteki söylentileri beklememiz gerekecek.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir analiste göre bir sonraki iPhone SE, 2022’de 5G ve aynı 4.7 inç ekranla piyasaya sürülecek. aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…