Bir analiste göre Apple Watch takan 100 milyon kullanıcı var ve büyüme görünümü yıldan yıla büyüyor

Bir analiste göre Apple Watch takan 100 milyon kullanıcı var ve büyüme görünümü yıldan yıla büyüyor

Above Avalon’dan Analist Neil Cybart, Apple Watch’un önemli sayıda kullanıcıya ulaştığını belirtiyor: dünya çapında 100 milyondan fazla insan. Her yerde bize eşlik eden ve bir bakışta bakabilmemiz için en alakalı ve önemli bilgileri nasıl yoğunlaştıracağını bilen bu küçük cihazın kullanışlılığını şüphesiz yansıtan bir dönüm noktası.

Hızlandırılmış büyüme ve 2022 için umut verici beklentiler

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/57/e3/72/6022beed4bd22fd25f/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/33/07/e2/6022bf323bef07d8f5/orijinal/maxresdefault.jpeg»}

Analiste göre Apple, Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE’nin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, geçen Aralık 2020’de bu önemli rakamı aştı. Apple Watch’ın 2014 yılında tanıtılmasına rağmen 2015 yılının ortalarında mağazalara ulaştığını hatırlayalım. birkaç ay içinde piyasada tam olarak altı yaşında olacak.

Lansmanından bu yana Apple Watch kurulu taban.

Rapora göre, 2020’de Apple, ilk kez satın alacak kişilere 30 milyon Apple Saat sattı.. 2015, 2016 ve 2017 yıllarında görebildiklerimizi aşan değerler bir araya geldi. Diğer bir deyişle, yukarıdaki grafikte de gördüğümüz gibi benimsemenin büyümesi her geçen yıl önemli ölçüde hızlanıyor.

Dünyadaki aktif iPhone sayısı göz önüne alındığında, bunların 1 milyarı, Apple Watch’tan da hoşlanan kullanıcıların yüzdesi %10’dur. Bu nedenle, ileride büyüme için çok yeri olan bir değer. Apple Watch’taki hücresel bağlantıya sahip yeni aile yapılandırma modu göz önüne alındığında, giderek daha fazla kullanıcının iPhone yerine Apple Watch’u tercih etmesiyle önemli bir hızlanma yaşayabilecek bir büyüme.

Söylemeye gerek yok, akıllı telefonlar için mevcut devasa pazar ve akıllı saatler için oldukça küçük pazar düşünüldüğünde %10’luk düşük bir rakam gibi görünse de, algılar farklılık gösteriyor. Apple Watch şu anda Apple’ın hacimce dördüncü ürünü iPhone, iPad ve Mac’in arkasında ama dikkat edin, Apple Watch’un 2022’de Mac’i geçmesi bekleniyor.

iPhone kullanıcılarının %10’u aynı zamanda Apple Watch’tan da keyif alıyor. Daha hızlı büyüyen ve Apple’ın 2022’de bilgisayarlardan daha fazla saat satmasına yol açabilecek bir rakam.

Gerçek şu ki, bir Apple Watch’ın en kişisel faktörü, her kullanıcı için bir tane almamıza neden olurken, Mac doğası gereği daha rahat paylaşabileceğimiz bir şeydir. Öte yandan, şu an için yalnızca İngilizce konuşulan ülkelerde kullanılabilen Fitness+ gibi hizmetler, sağlık izlemedeki iyileştirmeler veya daha aktif olduğumuzu gösteren basit hatırlatma ve eşlik Apple watch’un büyük güçlü yönleri.

Apple, bilinmeyen bir B2002 cihazıyla birlikte Bluetooth veritabanına M1'li Mac'leri kaydettiriyor

Gerçek şu ki, hiç denemediysek bunu düşünmek bile zor, ancak elde ettiğimiz toplam değerin bağımsız parçaların toplamından daha büyük olduğu bir ekosistem kavramı, burada açıkça görülüyor. Apple Watch. Bazı durumlarda iPhone’un yerini alabilecek olsa da, çoğu durumda onu mükemmel bir şekilde tamamlayan küçük bir cihaz. Gelecekteki versiyonlarda gelebilecek ve çok önemli bir ticari iddiayı temsil edecek olan kan şekeri takibinin gelmesini beklerken, Apple’ın yavaş yavaş bilgisayarlardan daha fazla saat satacağına tanık olacağız.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bir analiste göre Apple Watch takan 100 milyon kullanıcı var ve büyüme görünümü yıldan yıla büyüyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…