Bilgisayarınızdan en iyi görüntülü aramaları yapmak için web kamerası

Bir dizüstü bilgisayarımız varsa, zaten görüntülü görüşme yapmak için bir kamerasının olması normaldir, ancak sunduğu kalite beklediğiniz gibi olmayabilir. Bir masaüstü bilgisayara sahip olmanız durumunda, monitörlerde çoğu durumda bu ek bulunmadığından, neredeyse her zaman bir tane satın almanız gerekecektir. Ve işte burada devreye giriyoruz, çünkü size göstereceğiz dahili mikrofonlu en iyi web kameralarından bazıları bulduğumuz.

Bilgisayarımız için ideal kamerayı satın almak için bilmeniz ve değer vermeniz ilginç olan birkaç parametreyi dikkate almalıyız, çünkü bir web kamerası bulmak kolay olduğundan, zor olan bu kadar çok model arasından ihtiyaçlarımıza uygun olanı bulmaktır. piyasada bulunmaktadır.

  • Çözünürlük: Bu, açıkça görüldüğü gibi, ne kadar çok sahipseniz, o kadar iyi görüneceği, ancak fiyatın da daha yüksek olacağı bir bölümdür. Kameranın yalnızca arkadaşlarınızla veya ailenizle ara sıra görüntülü görüşme yapmasını istiyorsak, 720p’yi mükemmel bir şekilde seçebiliriz. Ama sosyal ağlara, şirket toplantılarına vs. katılmasını istiyorsak çözünürlük açısından tavsiyemiz minimum 1.080p.
  • FPS: Saniyedeki kare sayısı, ilk başta hayal edebileceğimizden daha önemli bir parametredir. Bu, çerçevelerin hızıyla, yani web kamerasında olan her şeyin hareketinin kalitesiyle ilgilidir. Birkaç FPS’imiz varsa, görüntü sığacak ve hareket ettiğimiz anda başlayacak. İdeali 60 veya daha fazla olmasına rağmen minimum 30 fps öneriyoruz.
  • Görüş alanı: Görüş alanı genellikle 90 ile 180 derece arasındadır. Web kamerası, arkadaşlarınız veya ailenizle ara sıra görüntülü aramalar için kullanılacaksa, 90 derece yeterli olacaktır. Ancak, örneğin akışa ayırmak istiyorsanız, daha geniş bir görüş alanı kullanmak daha iyidir.
  • Yakınlaştır: Bu durumda, ihtiyacımız olmayan bir şey olabilir, ancak göründüğünden daha önemlidir, özellikle de arkamızda veya yanlarımızda olanı değil, sadece yüzümüzün görünmesini istiyorsak. Görüldüğü gibi en iyi zoom dijital olmayan zoomdur.
  • Mikrofon: Bu çok önemli bir şey, özellikle her ikisine de, yani bir web kamerasına ve bunun dışında bir mikrofona sahip olacak bütçemiz yoksa. Entegre ettirerek, insanlarla görüntülü görüşmede konuşabileceğimizi veya akışta bizi dinlediklerini sorunsuz bir şekilde garanti ediyoruz.
  • Fotoğraflar: Ekstra olarak, megapikseller çoğu zaman bize gerçekten yüksek kalite sunmasa da, kameradan fotoğraf çekebilmesini isteyebiliriz.

Mikrofonlu bilgisayar kameraları

Size mikrofonlu ve satın alabilmeniz için bulduğumuz yeterli görüntü kalitesine sahip en iyi web kameralarından bazılarını göstereceğiz. Bu şekilde onları aramanız gerekmez, çünkü burada onlara sahipsiniz.

Logitech C920

Logitech C920

Bu yüksek kaliteli bir kamera. 1080p yayın yapabilirotomatik odaklama ile, dahili mikrofon ve 15 megapiksel geniş açılı lens. Kaplamalar gerçekten çok iyi, Logitech’in her zaman harika sonuçlar elde ettiği bir şey. Hem ağırlık hem de ergonomi için monitörün üstüne yerleştirmek mükemmeldir.

Aukey PC-LM1E-EU

Aukey PC-LM1E-EU

Bu kameranın elde ettiği video kalitesi, 1080p (Tam HD) 1/2.9″ 2 megapiksel CMOS görüntü sensörü sayesinde. Sesin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için iki mikrofona sahiptir. Ayrıca bir cihazdır. Tak ve ÇalıştırWindows, Mac OS, Android, Android TV ve piyasadaki çok sayıda Smart TV ile uyumlu olduğundan, işletim sisteminden bağımsız olarak bağlantı kolaydır. Bu web kamerasını 1/4-20 inç dişli bir tripoda, monitörümüzün üstüne ve düz bir yüzeye monte etmek mümkündür.

Jöle Tarağı CM006A (H606)

Jöle Tarağı CM006A (H606)

Bu kamera bir çözünürlüğe ulaşır 1080p (Tam HD) CMOS sensörü sayesinde. Düşük ışıkta bu görüntülerin daha net çıkması için otomatik odaklama ve ışık düzeltme özelliğine sahiptir. Vardır iki mikrofon gürültü azaltma, yankı giderme ve daha net ve doğal hale getirmek için bir ses algılama sistemi ile sesi daha kaliteli hale getirir. Her türlü PC, dizüstü veya masaüstü bilgisayar ile tam uyumlu bir Tak ve Çalıştır cihazıdır. Bu web kamerası hakkında en çok sevdiğimiz şeylerden biri, bir tripod getir masaya koyabilmek ve tahmin ettiğimizde kamera merceğini kapatacak bir mahremiyet kapağına sahip olması.

lesvtu Web kamerası PC

lesvtu Web kamerası PC

Bu web kamerası şuralara yayın yapabilir: 30 fps’de 1080pgibi çok ilginç bir seçenek ile geliyor. hafif halka Cihazın üst kısmındaki düğmeler sayesinde kontrol edilebilen üç parlaklık seviyesi sayesinde aydınlatma kontrolü ile birleştirilmiştir. Buna ek olarak, bir masa tripodu dahil edilmiş ve bir lensi kapatmak için koruyucu kapak gerekli olduğunu düşündüğümüzde. Bu web kamerası ayrıca bir mikrofon ve mümkün olan en iyi görüş açısını elde etmek için 360 derece dönebilen ve ayarlanabilir sabit klipsli 120 derecelik geniş açı sensörüne sahiptir. Windows 7 veya üstü, Linux, Mac OS 10.6 veya üstü, Android 5.1 veya üstü ve Xbox gibi akıllı TV’ler ve konsollarla uyumlu Tak ve Çalıştır cihazı.

Tyro Web Kamerasına Güvenin

Tyro Web Kamerasına Güvenin

Bu durumda size sunduğumuz dahili mikrofonlu kamera maksimum emisyon çözünürlüğüne sahiptir. 1080p, yani Full HD ve ayrıca görüntü kalitesini kolaylaştırmak için bir otomatik odaklama sistemine sahiptir. ayrıca bir tripod dahil Daha önce gördüğümüz diğer durumlar gibi ve USB üzerinden Tak ve Çalıştır sistemi ile bağlı olduğundan tanıma neredeyse anında gerçekleşir. Tasarımı çok muhteşem olmayabilir, ancak iyi bir web kamerasından bekleyeceğimiz şey için çok etkilidir.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Bilgisayarınızdan en iyi görüntülü aramaları yapmak için Webcam yazısı ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…