Bilgisayar bilimi öğrenmek için Google Play’den en iyi 8 ücretsiz uygulama

Günde sadece 5 veya 10 dakika ayırarak bilgisayar bilimi öğrenebiliriz cep telefonumuzdan. Bu uygulamalar, bu ilginç bilgisayar dünyası hakkında yeni beceriler ve bilgiler edinme sürecinde bize yardımcı olacaktır.

Uygulamaların, programların ve oyunların geliştirilmesine en temelden başlayabiliriz. Programlama, ağlar, veri tabanları ve diğer bilgi işlem alanlarını bilmek büyük önem taşımaktadır, çünkü bu çalışma alanımızı genişletmemize yardımcı olabilir.

Bilgisayar öğrenmek için en iyi ücretsiz uygulamalar

Sözü daha fazla uzatmadan, Google Play’den indirerek bilgisayar öğrenmek için indirebileceğimiz, tamamen ücretsiz, sezgisel ve kullanımı çok kolay olan uygulamaları tanıyalım.

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu uygulaması

Eğer istersek temel seviyeden öğrenmek Bu uygulamanın hesaplanmasıyla ilgili her şey en iyi seçenektir. Bu uygulama ile bilgisayar kullanımından özel programlara kadar öğreneceğiz. Bilgiler, teknolojideki en son trendlerle yakından ilişkilidir ve öğrenciler ve teknoloji kullanımına aşina olan kişiler için önerilir.

SoloÖğren

Programlamayı öğrenmek bilgisayar biliminin bir parçasıdır ve bu uygulama bize temel seviyeden yapılandırılmış seviyeye kadar bunu nasıl yapacağımızı öğretir. En belirgin özelliği ise konfigürasyonlara veya ek indirmelere gerek kalmadan gerçek bir kod yazabilecek, yürütebilecek ve paylaşabileceğiz mobilde.

Ayrıca, web geliştirme için geniş bir yeni ve güncellenmiş içerik kütüphanesine sahiptir. HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, diğer ilgi alanları arasında. Her öğrenim modülü size ilerlemeniz için bir sınav türü testi sunar, başarısız olursanız o derse geri götürülürsünüz. Programlamayı öğrenmekle ilgileniyorsanız, programlamayı öğrenmek için bu 9 uygulamaya bir göz atın.

kurs

uygulama kursları

Bu, hesaplamaya ek olarak çok çeşitli bir içerik sunan bir uygulamadır ve aynı zamanda teslimat sertifikaları platformunda gerçekleştirdiğimiz kurslardan.

Uygulamada, diğerlerinin yanı sıra uygulama ve oyun geliştirme, çok platformlu programlama, SEO için kurslar bulacağız. Yaptığımız tüm ilerlemeler ve alınan sertifikalar, uygulamayı kaldırsak bile hesabımızda saklanır. İçerisinde barındırdığı interaktif etkinliklerle edindiği bilgileri test edebilmenin yanı sıra, çalışmamız gerektiğini bize bildirmek için bir uyarı yapılandırın.

Bilgisayar bilimlerini kolayca öğrenin

Hepimiz yeni teknolojiler konusunda uzman değiliz, bilgisayar kullanımına alışan yetişkinler ve çocuklar var, ancak öğrenmenin işkence değil, eğlenceli bir şey olması gerektiğini ve bu uygulamada bulacağımız şey bu. E-postaların nasıl gönderileceğini ve alınacağını, sosyal ağların nasıl kullanılacağını veya sadece bir bilgisayar programının nasıl çalıştığını öğrenebiliriz. basit video eğitimleri.

Bilgisayar ağları ve ağ sistemleri

uygulama öğrenme ağları

Bir diğer önemli bilgi işlem alanı, bilgisayar ağları ve bağlantıyla ilgili her şeydir, bu nedenle temel kavramları, anahtarlama ve yönlendirmeyi ve daha fazlasını incelemek için bu mükemmel uygulamayı eklemeye karar verdik.

Vardır yeni başlayanlar ve uzmanlar için öğreticilerfarklı kategorilerdeki soru ve cevaplardan oluşan bir bölüm ve ayrıca çok basit ve sezgisel arayüz.

Çekirge

Çekirge bir Google projesidir JavaScript öğrenmek için tasarlandıProfesyonel düzeyde de en popüler ve en çok kullanılan programlama dillerinden biri olan nesne yönelimli bir dil olan , oyunlar ve simülasyonlar çok ilginç.

Arayüz, çoğu Google projesi gibi çok arkadaş canlısıdır ve bir çekirge tarafından yönlendirilir. Edinilen becerileri güçlendirmek için bilmeceler var; Bu uygulama ile öğrenirken gerçekten eğlenebiliriz, çünkü her açıklama iyi yapılandırılmış, öğrenilenleri kontrol etmek için örnekler ve uygulamalar ve geri bildirim gerçek zamanlı. Bu uygulama hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgisayar Hesaplamaları

Bilgisayar Hesaplamaları uygulaması

BT alanında mı çalışıyorsunuz ve Google’a gitmek zorunda kalmadan bir dönüşümü veya veriyi kolayca bulmak mı istiyorsunuz? Çok çeşitli çok kullanışlı seçenekler içeren bu uygulamayı indirdiğinizden emin olun, örneğin: bayt, dec, bin, oct, hex, en çok kullanılan Unix komutları, şifre üreticisi, MD5 ve SHA karma oluşturucudiğer birçok ilginç seçenek arasında.

Bilgisayar Sözlüğü

bilgisayar sözlüğü uygulaması

İhtiyacınız olan şey, bilgisayarlarda kullanılan terminolojiyi içeren bir sözlükse, bu uygulama tam size göre. Geniş bir kelime kataloğu içerir, ayrıca istediğimiz zamanda sunumun dilini de değiştirebiliriz. Bu basit bir uygulamadır, ancak çok kullanışlıdır. acemiler ve uzmanlar için, ancak İnternet bağlantısı olmadan kullanılabilseydi başarılı olurdu.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bilgisayarı öğrenmek için Google Play’deki en iyi 8 ücretsiz uygulama girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…