Beats Solo3 Wireless’ı şimdi 50 Euro indirimli alın

Kaliteli kulaklıklara yatırım yapmak her zaman iyi bir seçenektir. Hayatımız müzik, film veya dizilerle çevrilidir. Ayrıca cep telefonları ve televizyonlar, kendimizi dış dünyadan soyutlamak ve her şeyi mükemmel kalitede dinlemek istediğimizde, giderek daha fazla Bluetooth kulaklık kullanmaya davet ediyor. Bu sebeple bırakamadık Beats Solo3 Wireless ile günün tekliflerinden biri ve büyük indirimi.

Ünlü Beats, elit sporcuların ve çeşitli “ünlülerin” boyunlarından sarktığını çok sık gördüğümüz kulaklıklardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Apple’ın kendisi, artık büyük bir indirimle satın alabileceğimiz bu Beats Solo3 Wireless’ın pazarlamasının bir parçası oldu. Sesinin kalitesi tartışılmazve ayrıca gözden kaçmayacak bir tasarıma sahipler.

Beats Solo3 Wireless, garantili kaliteli ses

Beats Solo3 Wireless, her nüansı duymanızı sağlayan yüksek kaliteli sese sahip kablosuz kulaklıklardır. Gözünüze ilk çarpan şey dayanıklı ve katlanabilir tasarımıdır. Apple W1 çipi ile kolay kurulum. Ayrıca kampanya, Apple cep telefonlarında da gördüğümüz ve gösterişli olmasının yanı sıra gelirin bir kısmını AIDS araştırmalarına bağışlayarak dayanışma payına sahip olan ürünün kırmızı veya “KIRMIZI” versiyonu için de geçerlidir. .

Bir kızın boynunda Red Beats Solo3 Wireless

Kulaklıklar 40 saate kadar kesintisiz ses vaat ediyor ve ayrıca pil azaldığında şarjının “Hızlı Yakıt” ını etkinleştirebilirsiniz, bu da sadece beş dakikalık şarj ile üç saat çalma sağlar. Onlar ayrıca sahip kulaklığa ve çift mikrofona entegre kontroller konformasyon. Bu şekilde aramaları cevaplayabilir, müzik çalabilir, ses seviyesini ayarlayabilir veya çeşitli işlevleri etkinleştirmek için sesli komutları kullanabilirsiniz. Kulaklık satış paketine bir taşıma çantası, evrensel USB şarj kablosu (USB-A’dan USB mikro-B’ye), hızlı başlangıç ​​kılavuzu ve garanti kartı dahildir. Çığır açan fiyatını görmeden önce tüm teknik özelliklerini inceleyeceğiz.

Beats Solo3 Wireless’ın teknik özellikleri

 • Yükseklik: 19.8cm
 • Ağırlık: 215g
 • Apple W1 çipli Sınıf 1 Bluetooth
 • Mikro USB bağlantı noktası
 • stereo Bluetooth
 • Android Uyumlu
 • 40 saate kadar özerklik
 • Hızlı Yakıt: 5 dakikalık şarj, 3 saatlik oynatma süresine dönüşür
 • LED Güç Göstergesi – Pilin tam olarak şarj edilip edilmediğini veya boşaldığını ve fişten çekildiğinde pilin tamamen dolu, düşük veya boş olduğunu gösterir.
 • Mikro USB kablosuyla şarj edin
 • şarj edilebilir lityum iyon
 • Kulaklıktaki çok işlevli kontrollerle aramaları yanıtlayın, müziği kontrol edin ve Siri’yi etkinleştirin (iCloud hesabı ve macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 veya üstü gerekir)
 • Optimum çağrı kalitesi için hüzmeleme mikrofon teknolojisi

Beats Solo3 Wireless kırmızı ses kontrolleri

çığır açan bir fiyata

En iyisi fiyata gelir, çünkü şu anda Beats Solo3 Wireless’ı sadece 148,46 Euro’ya satın alın. Bu, 199,95 Euro olarak belirlenen resmi fiyata kıyasla 51,49 Euro’luk bir azalmayı veya aynı şekilde %26’lık bir indirimi temsil ediyor. Ayrıca, kulaklıkları faizsiz taksitli ödeme imkanına sahip olacak olan Amazon Prime müşterileri için kargo ücretsiz. Bunun için, kulaklıkları dört aylık 37,12 Euro’luk taksitlerle ödemenizi sağlayan 4’te Öde modu talebinin kabul edilmesi gerekir.

Topes de Gama’da ilk olarak 50 Euro’ya düşürülen Beats Solo3 Wireless’ı Alın girişi görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…