Başvurular MACH'de taksitli veya taksitli olarak nasıl ödeme yapabilirim?  2017'den beri Mach, hizmetlerini bölge içinde sunmaktadır…

Başvurular MACH’de taksitli veya taksitli olarak nasıl ödeme yapabilirim? 2017’den beri Mach, hizmetlerini bölge içinde sunmaktadır…

2017’den beri Mach, hizmetlerini Şili topraklarında sunmaktadır. Buna rağmen, sunulan hizmetlerle ilgili birçok şüphe var. Bunu göz önünde bulundurarak, olup olmadığı hakkında biraz konuşacağız. MACH’de taksitli veya taksitli ödeme yapabilirsiniz.Mümkün mü? İşte size cevabı gösteriyoruz.

Kuşkusuz Şili yeni teknolojilere açıldı, bunun açık bir örneği, Şili’de herkesin bir Beat sürücüsü olabileceği, diğer yandan Mach, kullanımı çok basit ve minimum gereksinimlerle çevrimiçi bir bankacılık sistemini temsil ediyor.

Mach kartını kullanarak taksitli veya taksitli ödeme yapabilir misiniz?

şüphesiz oMach kartının sağladığı avantajlar çok öne çıkıyorlar. Yine de, Mach firmasının sunduğu bu modaliteyle ilgili birçok şüphe var. Dijital bankacılıktaki yeni hamleler göz önüne alındığında bu anlaşılabilir, ancak aşağıda en çok tekrarlanan sorulardan birini çözeceğiz.

mach aidat ödeyebilir

Peki, Mach kartını kullanarak taksitli veya taksitli ödeme yapabilir misiniz? Hemen cevap şudur Mach kartını kullanarak taksitli veya taksitli ödeme yapamazsınız. Bunun nedeni, Mach’ın ön ödeme yöntemini kullanması ve taksitle yapılan ödemelerin çoğu durumda genellikle kredi ile yapılmasıdır.

Bu durumu anlayınca ön ödemeli bir kartın taksitli alışverişlerde geçerli olması çok nadirdir. Yine de bu, Mach’ın bize izin verdiği diğer birçok işlev için bir engel değildir.

Mach hesabınız ve kartınızla neler yapabilirsiniz?

Mach, Şili pazarı için ulusal bir alternatif sunan dijital bankacılığa odaklanan bir şirkettir. Önceliği, anlaşılması basit ve yeni başlayanlar için dünyada kolaylıklar sağlayan bir sistem sunmaktır. dijital satın almalar veya dijital bankacılık.

Yukarıdaki tekliflerin tümü, alışveriş yapmak için sanal bir kart olan (fiziksel bir varyantı olmasına rağmen) sözde Mach kartı aracılığıyla yapılır. Hizmetleri kullanmak için şunları indirebilirsiniz: Google Play Store’da Mach, Apple Store’da Mach ve hatta Huawei uygulama mağazasında.

Bu nedenle, ilk şey Mach uygulamasını indir, ve satın alma işlemlerinizi ve diğer işlemlerinizi çevrimiçi yapmak için platformun hizmetlerini kullanmanıza izin verecek olan kayıt sürecinden geçin. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, fiziksel bir ön ödemeli kart talep etme imkanı ile size sanal bir ön ödemeli kart atanacaktır.

taksitli ödeme

Tüm süreçle ilgili en iyi şey, Mach şirketi tarafından talep edilen tek gereksinim, reşit olmanızdır (Şili kartının taşıyıcısı). Bu nedenle ödemelerinizi daha kolay yapmak için alternatif arıyorsanız Mach’ın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Mach ile neler yapılabilir?

Mach ile taksitle satın alma ve ödeme yapamasanız da Şili içinde ve dışında birçok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mach hesabınızla yapabileceğiniz şeylerden bazıları burada.

  • Çeşitli ödemeler yapın temel hizmetlerin ödenmesi de dahil olmak üzere büyük kolaylıkla. Aslında bu, Movistar Şili faturalarınızı ve benzerlerini diğer hizmetlerle ödeyebileceğiniz yollardan biridir.
  • alışveriş yapmak ülke içinde ve dışında.
  • Ödeme yapmak tanıdıklarınızla.
  • parayı çek Herhangi bir ATM’de Mach’tan geçtiğiniz.

Açıkça yukarıdakiler, Mach ile yapabileceğiniz her şeyi özetlemektedir. Şüpheleriniz varsa, endişelerinizi çözecek olan şirketle doğrudan iletişime geçmeniz en iyisidir.

Buna karşılık, şirketin sunduğu hizmetleri beğenmezseniz, istediğiniz zaman Mach aboneliğinizi iptal edebileceğinizi unutmayın. ile hiçbir şey kaybetmezsin platforma kayıt ol ve hizmetlerini test edin.

Leave a Reply