Başka bir Google uygulaması 1.000 milyon indirmeye ulaştı ve bunlar…

Gerçek şu ki, Android için var olan tüm uygulamalar arasında, Google’ınkiler, cep telefonu kullanıcılarının büyük çoğunluğunun favorileridir. Gmail, Google Chrome, YouTube veya Google Haritalar gibi temel araçlar hem Android hem de iOS kullanıcıları için temel hizmetlerdir ve gerçekten kullanışlı olmalarının yanı sıra tamamen ücretsizdirler.

Bu sırayla, Google uygulamalarının olağanüstü miktarlarda indirme eklediği ve birçoğunun 1.000 milyon engelini aştığı açıktır, bu her uygulamanın övünemeyeceği bir rakamdır. Şimdi, listeye başka bir Google uygulaması katılıyor ve hak ediyor.

Google Çeviri 1 milyar indirmeyi aştı

Google çeviri vazgeçilmez bir araçtır.

Teknoloji sayesinde, dil engeli pratikte artık mevcut değil ve suçun çoğu, dilleri çevirmek söz konusu olduğunda muhtemelen en popüler uygulama olan Google Translate gibi araçlarda yatıyor. Bu araç az önce harika bir dönüm noktasına ulaştı, yalnızca Play Store’da 1.000 milyon indirmeye ulaşma ve bunun bir değeri var.

Niye ya? Google Çeviri giderek daha az indirildiği için bugünden beri Google ekosisteminin diğer uygulamalarına entegre edilmiştir Lens, Chrome tarayıcı ve hatta Google Asistan’ın kendisi gibi.

Ve evet, Microsoft çevirmeni ve diğerleri gibi Google uygulamasına alternatifler var, ancak hiçbiri Google uygulamasını gölgede bırakamaz. Dahası, büyük G aracı bir milyardan fazla indirme ile en büyükleriyle omuz omuza verirken, Microsoft, Mountain View’daki adamların uygulama mağazasında 50 milyon indirmeye zar zor ulaşıyor.

Google Çeviri’yi unutmayın Play Store’un kendisinden tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.. Şimdi yap!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Başka bir Google uygulaması 1.000 milyon indirmeye ulaştı ve bu kadar… ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…