Basılı OLED ekranlar artık bir gerçek: JOLED, 32 inç’e kadar olan panellerin seri üretimine başlıyor

OLED televizyonlar harika bir görüntü kalitesi sunarlar, ancak şu dezavantajları vardır: yüksek üretim fiyatıdaha sonra kullanıcıların ödemesi gereken nihai tutara yansıtılır.

Birkaç yıldır, üretim için yeni bir sistemden söz ediliyor. en ucuz OLED paneller kavramsal olarak evimizde bulunan inkjet yazıcılarınkine benzer ve piyasada devrim yaratmayı vaat eden bir baskı tekniği kullanmak, sonunda gerçekleşmeye başlayan bir şey.

Ve bu JOLEDkapsayan marka Sony, Panasonic ve Japonya Ekranı lansmanını duyurdu OLEDIObaskı yöntemiyle OLED paneller için yeni seri üretim hattını ekran montajcılarına dağıtmaya başladı.

{«videoId»:»x7zw7r5″,»autoplay»:true,»title»:»MicroLED, MiniLED, OLED, QLED… TV TEKNOLOJİLERİ JALEO’yu Temizleme »}

Bunlar, öncelikli olarak aşağıdakilerin oluşturulmasına odaklanan panellerdir. küçük formatlı monitörler ve televizyonlarköşegenleri olduğundan 22, 27 ve 32 inçhepsi ile 4K çözünürlük ve 1.000.000:1 doğal kontrast.

Sunulan parlaklık, 350 nit 22 inçlik versiyonda 540 nit Panel başına ağırlıkları sırasıyla 500, 800 ve 1.000 gram olan 27 ve 32 inç modellerden.

Japonya OLED'in ilk baskılı OLED panelleri böyle görünüyor

Bu haber tüketiciler için ne anlama geliyor? Pekala, önümüzdeki birkaç ay içinde farklı monitör ve küçük televizyon üreticileri bu OLED panellerle yeni modeller oluşturmaya başlayacak. önemli ölçüde daha düşük fiyatlar söz konusu teknolojiyi içeren mevcut olanlara. Ayrıca bu ekranlar profesyonel sektörlere, medikal kullanıma yönelik ekranlara ve hatta otomotiv sektörüne de ulaşacak.

Daha fazla bilgi | JOLED

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Basılı OLED ekranlar artık bir gerçek: JOLED, 32 inç’e kadar olan panellerin seri üretimine başlıyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…