Base Duo ile Fres & Rebel, Air Power’ın bıraktığı boşluğu da doldurmak istiyor

AirPower’a ne olduğunu hepimiz biliyoruz: Apple onu tanıttı, ancak olası neden olarak ısı sorunları olduğundan şüphelenilen birçok kişiyle asla satmadı. Şimdi rekabet istiyor kendi ürünlerinizle bu fikirden yararlanınson zamanlarda Xiaomi ile gördüğümüz ve Fresh & Rebel’in elinden tekrar gördüğümüz bir şey.

Bu üretici başlattı Baz Duoaynı anda iki cihaza kadar şarj edebilen ve içinde dağıtılmış beş bobin bulunan bir indüksiyon şarj tabanı, böylece bu cihazları yerleştirdiğimiz konum ve açı hakkında endişelenmemize gerek kalmaz.

18W’a kadar güce sahip USB kablosu

{«videoId»:»x7zh40s»,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 Hangisini almalıyım_ _ 2021’de hangi iPhone’u satın almalıyım″}

Bu tabanı farklı kılan nokta, daha yuvarlak şekiller ve sentetik deri ile birleştirilmiş bir tekstil kaplama ile bitişidir. Bağlantısı USB-C’dir ve 18W’a kadar desteklerBu, aynı anda iki cihazı şarj etsek bile standart 5W yavaş şarjı büyük ölçüde aşar. Bu bağlantı istasyonunu bağlamak için herhangi bir güç adaptörünü kullanabilirsiniz, ancak Fresh & Rebel, buna uygun 18W güce sahip kendi adaptörünü de piyasaya sürdü.

Zens' Liberty üssü, Apple'ın AirPower'ına göreceğimiz en yakın şey

Base Duo artık resmi web sitesinden 69,99 Euro’ya satın alınabilir ve yakında daha fazla çevrimiçi mağazada satışa sunulacak. İsteğe bağlı olarak, yalnızca bir cihazı 39,99 Euro’ya şarj eden Base modelini de satın alabilirsiniz ve her iki model de altı renkte mevcuttur.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Base Duo ile Fres & Rebel, Air Power’ın bıraktığı boşluğu da doldurmak istiyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…