Bang & Olufsen, ANC ve 35 saat pil ömrüne sahip yeni kablosuz HiFi kulaklığı olan Beoplay HX’i satışa çıkardı

Bang & Olufsen, yeni yüksek kaliteli kulaklıkların piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Beoplay HXkablosuz özelliklere sahip ancak klasik 3,5 mm analog jak kablosuyla da kullanabileceğimiz bir model.

Birlikte kulak üstü tasarımyaratıcılarına göre, ergonomik bir silüet ve merkezi bir telafi alanına sahip yenilenmiş bir kafa bandı sunarak “konfor göz önünde bulundurularak” yaratılmıştır. 285 gram Ağırlığı uzun süreli kullanımlarda bizi rahatsız etmez.

Pedler kuzu derisinden yapılmıştır ve iç malzeme kulağın şekline ve kıvrımlarına uyum sağlayan hafızalı köpüktür. Üst saç bandı sığır derisinden, alt saç bandı ise örme kumaştan yapılmıştır. Kendi adına, yanlardan yapılmıştır geri dönüştürülmüş alüminyuminci işleme ile anodize edilmiştir.

{«videoId»:»x807q79″,»autoplay»:true,»title»:»Bang & Olufsen Beoplay HX Headphones»}

Bulduğumuz kulaklıkların içinde iki 40 mm sürücü bir frekans tepkisi elde eden neodimyum mıknatıslar ve bas bağlantı noktaları ile 20Hz ve 22KHz arasında 95 dB’nin üzerinde bir hassasiyet ve bir empedansı 24ohm.

BÖ

Güvenmek dört mikrofon cep telefonundan sesli aramalar ve Bang & Olufsen mobil uygulamasından ses eşitleme ile birlikte yapılandırabileceğimiz Dijital Uyarlanabilir Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi için.

Bağlantı ile tamamlandı Bluetooth 5.1Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair ve Made for iPhone (MFi), protokolleri destekler SBC, AAC, aptX Uyarlanabilir ve 35 saatlik sürekli oynatma aralığı ile.

Beoplay 8hx Siyah

Çapraz beslemeli stereo nedir ve kulaklıkla müzik dinleme deneyiminizi nasıl değiştirebilir?

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Beoplay HX kulaklıklar şu anda üreticinin çevrimiçi mağazasında bir fiyata satışta. 499 €.

Daha fazla bilgi | Bang & Olufsen

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bang & Olufsen, ANC ve 35 saat pil ömrüne sahip yeni kablosuz HiFi kulaklığı olan Beoplay HX’i satışa çıkardı aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…