Bana Excel numaralarını öğreten biri, TikTok’ta başıma gelmesini beklemediğim şeylerden biri

TikTok, muhtemelen 2 Ağustos 2018’de birleştiği Musical.ly ile yakından bağlantılı olduğu için birçoğunun doğrudan danslarla ilişkilendirdiği bir sosyal ağdır. Ve evet, birçok dans videosunun olduğu doğru çünkü sosyal ağ güçlü bu tür içeriğe bağlılık, ancak sadece danslar hakkında değil aşağı yukarı canlı TikTokve sosyal ağ içinde her türden içerik var.

Ve PC için oyun kliplerinden veya püf noktalarından da bahsetmiyoruz, ama en meraklı gerçek nişlerden bahsediyoruz. Çünkü evet, «Sizin İçin» bölümünde sonsuz kaydırma yaparak birçok dans, birçok kedi ve birçok komik video bulacağınız doğrudur, ancak kesinlikle yasal tavsiye veren avukatlar, tarifler, resmi Xataka profili ve dikkatli olun, Excel hileleri. Evet, en azından İspanya’daki kullanıcılarının çoğu 16 ila 25 yaşları arasında olan bir sosyal ağda Excel hileleri.

TikTok ve çocuklar için sosyal ağlar beni korkutuyor (ve belki bu alanda çalışmak yardımcı olmuyor)

TikTok’ta Excel hileleri, neden olmasın?

@excelesrefacil

Dairesel bir ilerleme grafiği yapmanın bir yolu, umarım işinize yarar #excelesrefacil #mexico #cdmx #peru #lima #colombia #bogota #aprendeentiktok #foryou

♬ DENGE – Darius & Wayne Snow

https://www.tiktok.com/embed.js

Excel, kelimenin tam anlamıyla her şeyi yapabilen araçlardan biridir. Xataka’da kimsenin inanmayacağı Excel sayfaları gördük, sizi temin ederiz. ‘Buz ve Ateşin Şarkısı’nın tüm karakterlerinin tüm bilgileri ve hatta video oyunları ile mutluluğun, iş yerindeki mazeretlerin, finansal hayatın Excel’i var. Yani robotların ve yapay zekanın dünyayı yöneteceğini düşünen insanlar Excel’in yeteneklerini bilmiyor olmanızdır..

Ama tabii ki, bunları yapabilmek için Excel’i bilmek zorundasın. Excel’i öğrenmeye ayrılmış tüm kursların yanı sıra özel TikTok hesapları en temelden en karmaşığa öğretimde.

Klavye kısayollarını kullanarak hücre, sütun veya satır eklemeyi öğrenmek ister misiniz? İşte bir TikTok. Belirli metne sahip hücreleri nasıl vurgulayacağınızı öğrenmek ister misiniz? TikTok var. Hisselerinizin fiyatını takip etmek ister misiniz? TikTok’u alın. grafik mi istiyorsun Pekala, bir değil, iki değil, burada üç TikTok var.

@analysedata

##excel ##learnexcel ##analysedata ##excelentiktok ##exceltutorials

♬ Paparazzi – Kim Drakula

https://www.tiktok.com/embed.js

Daha fazlasını istiyorsanız, bu bağlantı sizi doğrudan “Excel” terimini aramaya götürecektir. Bu diğer bağlantı sizi püf noktalarına odaklanan #exceltips hashtag’ine götürecektir. Bu Microsoft programında zilyonlarca özel hesap vardır. Ve çok meraklı çünkü aynı şey Word ve PowerPoint’te olmaz Prensipte, bunların daha genç kullanıcılar tarafından kullanılması daha olası programlar olduğu sezilebilir. Excel’in büyüsü.

Sonunda, olabileceği gibi merak etmeyi bırakmıyor Excel kadar karmaşık bir şeyi uyarlayın TikTok’un önerdiği gibi geçici, gündelik, sınırlı ve dikey bir formata. Kim bilir? Belki de en son viral mücadeleyi görmek için TikTok’a geldiniz ve gelişmiş bir Excel kursu ile bitirdiniz.

Bu makale, her Cumartesi Xataka’da yayınladığımız, Jose García’nın teknolojiyi daha rahat, kişisel ve gayri resmi bir bakış açısıyla ele almaya adanmış haftalık bölümünün bir parçasıdır.

– Haberler Bana Excel numaralarını öğreten biri, TikTok’ta başıma gelmesini beklemediğim şeylerden biri aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…