Baharı ucuz Windows 10 ve Office lisanslarıyla kutlayın

Bahar yaklaşıyor ve G2Deal ekibini kutlamak için ilginç Windows 10 ve Office lisanslarında indirim, hem 2016 versiyonunda hem de Office 2019’da. Bu teklifler sayesinde, evde en çok kullanılan işletim sisteminin orijinal lisanslarını ve mükemmel ofis paketini 40 Euro’dan daha az bir fiyata satın alabiliriz, gerçek bir pazarlık. Bugün RedesZone’da size Windows 10 lisanslarında ve ayrıca Office’te en iyi tekliflerin neler olduğunu göstereceğiz, ikisini de çok daha ucuza alabileceğiniz paketleri kaçırmayın.

Bahar indirim kodu «RD30» ile fırsatlar

Ucuz Windows 10 lisansları

Windows 10 Home işletim sistemi, Windows 10 Pro ve hatta Windows 10 Enterprise için bir lisans satın almakla ilgileniyorsanız, mümkün olan en iyi teklifleri göreceksiniz ve eğer “RD30” indirim kuponunu uygularsak elimizde olacak bu lisansların normal fiyatına göre %30 indirim. “RD30” indirim kodunu uygulamazsanız daha pahalı olacaktır, belirtilen fiyatlar indirim kuponu uygulanmış haldedir:

Bir sonraki yakalamada gördüğünüz fiyat indirimsizdir, indirim kuponunu uyguladığınızda otomatik olarak 11,47 €’ya mal olur.

Ucuz Office 2016 ve Office 2019 lisansları

Office 2016 veya Office 2019 sürümünü satın almakla ilgileniyorsanız, bunu gerçekten ucuza yapabilirsiniz ve bugün, hangisini istediğinizi seçmeniz için ideal olan bir lisans veya iki sürümden birkaçını satın alma fırsatımız var. Ardından, uygulanan RD30 kuponu ile size tüm nihai fiyatları sunuyoruz.

Pakette Windows 10 ve Office lisansları

Windows 10 ve Office işletim sistemi lisansı satın almakla ilgileniyorsanız, bu paketler hem birlikte satın almak hem de tasarruf sağlamak için tasarlanmıştır. G2DEAL, resmi web sitesinde ayrı olarak veya doğrudan Microsoft’a satın almak yerine, çok para biriktirmemizi sağlayacak çok ilginç paketler sunuyor. Aşağıda size sunduğumuz tüm fiyatlar, uygulanan “RD30” indirim kodu ile fiyatlardır.

Çok önemli bir detay ise bu “RD30” kodunun istediğimiz kadar kullanılabilmesidir, tüm lisanslı ürünler için geçerli olduğu için evrensel bir indirim kodudur.

Microsoft’tan Windows ve Office’i indirin

Microsoft, ISO görüntülerini hem Windows 10’dan hem de Office 2016 ve Office 2019’dan indirmenize izin verir; bu, diğer güvenilir olmayan sitelerden indirmek zorunda kalmamak için idealdir.

Windows 10 kurulumu lisans anahtarı takılmadan yapılmalıdır, daha sonra “Yapılandırma / Güncelleme ve Güvenlik / Aktivasyon» ve satın aldığımız ve G2Deal’in bize sağlayacağı lisans anahtarını yapılan satın almaların kullanıcı paneline koyuyoruz. G2DEAL’de satın almış olduğumuz lisans anahtarını girmek için adımlara devam edeceğiz, anahtarın basit kurulum sihirbazını takip etmek gerekiyor.

Bu lisanslar OEM olduğu için tamamen yasaldır ve AB bu tür lisansların satışına izin vermektedir ve herhangi bir geçerlilik süresi yoktur, hem Windows 10’u hem de Office’i sınırsız bir şekilde kullanabiliriz.

Makale, baharı ucuz Windows 10 ile kutluyor ve Office lisansları Redeszone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…