Bahar Yazılım Lisans Satışı: Windows 10 Pro 7,40 €, Office 2019 26,86 € ve daha sınırlı teklifler

Havada bahar var. Birçok insan evlerini işyerlerine çevirmek zorunda kaldığından, koronavirüs pandemisi bu baharı farklı kıldı. İşletim sistemimizin güncellenmesi çok önemlidir ve bu ancak, tam operasyonel lisans. Güncellemeniz gerekiyorsa, Godeal24 bu bahar harika fiyatlarıyla sizi neşelendirecek. Size bir özetini bırakıyoruz en iyi fırsatlar Teklifin nedir.

Kendi bilgisayarınızı mı kurmak, Windows 7 bilgisayarınızı yükseltmek veya yasal bir lisansa sahip olmak mı istiyorsunuz? Eh, bu sizin anınız, çünkü Windows 10 Professional’ın orijinal sürümünü yalnızca 7,40 Euro’ya ve kupon sayesinde diğer sürümleri çok ucuza edinebilirsiniz «GOLE50«.

Ancak her şey burada bitmiyor, çünkü dünya çapında geçerliliği olan ünlü Microsoft Office 2019 Professional Plus ofis yazılımına normalde sahip olduğu fiyattan %62 indirimle yalnızca 26,86 Euro ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca Windows 10 ile Office’i birleştirmeye karar verirseniz indirim kodundan yararlanarak daha da ucuza alabilirsiniz «GOLE62«.

Bir bilgisayarda Windows 10

Ancak bu bahar için bilgisayarınızla daha iyi bir deneyim yaşamanız için kesinlikle ideal olacak daha birçok teklif var. Sadece “kodunu kullanmanız gerekiyor”GOLE55”Ödeme işlemi sırasında önemli bir indirimden yararlanın.

GoDeal24’te alışveriş yapın

GoDeal24, Windows 10, Office 2016, Office 2019 ve daha fazlası gibi Microsoft yazılımları için oldukça rekabetçi fiyatlar sunması ile öne çıkan bir satış platformudur. GoDeal24, son yıllarda bu tür bir ürün arayan kullanıcılar arasında en iyi bilinen yazılım lisansı web sitelerinden biri haline geldi.

GoDeal24.com bize her zaman en iyi hizmeti sunacaktır. Siparişi verdikten kısa bir süre sonra ürünleri e-posta ile kolay ve hızlı bir şekilde alacağız. Herhangi bir sorunumuz ya da herhangi bir şüphemiz olduğunda, müşteri hizmetleri bize her konuda yardımcı olmak için oradadır, böylece satın aldığımızın satın alınması ve teslim alınması en iyi şekilde tamamlanır. Çözmemiz gereken tüm soruları veya herhangi bir olay yaşamamız durumunda service@godeal24.com adresine e-posta gönderebiliriz.

Bilgisayarınızın Microsoft’un sunduğu en iyi özelliklere sahip olması için bu bahar tekliflerinden yararlanma fırsatını kaçıramazsınız.

Bahar Yazılım Lisans Satışı sonrası: Windows 10 Pro €7,40, Office 2019 €26,86 ve daha sınırlı teklifler ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…