Bağlantınızı geliştirin: Harika bir indirimle Xiaomi WiFi amplifikatörü

Yaşayabileceğiniz en sinir bozucu şeylerden biri, zayıf bir İnternet bağlantısıdır. Ve en sevdiğiniz diziyi Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ veya başka bir platformda izlemeye çalışıp başarılı olamamak herkesi çaresiz bırakıyor. Çözüm? iyi WIFI tekrarlayıcı bu sorunu çözen.

Ve satın alabileceğiniz en iyi modellerden biri, Xiaomi Wi-Fi Amplifikatör Pro şimdi %68 indirimle bu ilginç ürünü çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Elbette, acele etsen iyi olur, çünkü bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Gearbest Flaş İndirimi hangi sınırlı bir süre için mevcut olacak. Üstelik ücretsiz kargonun da keyfini çıkaracağınızı görünce, çok az parayla internet bağlantınızı geliştirmek için hiçbir bahaneniz yok.

Eviniz için mükemmel bir WiFi tekrarlayıcı

Bir sokette wifi tekrarlayıcı kullanımı

İnternet bağlantısı ile ilgili en yaygın sorunlardan biri sinyalin evinizin her köşesine ulaşmamasıdır. İster çok katlı bir şehir evinde yaşıyor olun, ister Wi-Fi sinyali artık daha yüksek olanlara ulaşmıyor veya yönlendiriciyi evde bağlanmak istediğiniz yerden çok uzakta tutmanız gerektiği için çözüm çok basit: Evinize harika bir İnternet bağlantısı sağlayan iyi bir WiFi tekrarlayıcıya bahis yapın.

İşte burada, rakipsiz fiyatıyla piyasadaki en çok satan modellerden biri olan Xiaomi WiFi Amplifier Pro devreye giriyor. Ve şimdi sahip olduğunuz indirimle, daha fazla neden. İhtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak eksiksiz bir ürün.

Görkemli bir tasarıma sahip, mat siyah kaplamalara sahip, daha önce hiç olmadığı gibi görünen bir modelden bahsediyoruz. Buna, bu Xiaomi WiFi tekrarlayıcının 300 Mbps’ye ulaşan hızlar sunabilen iki harici antene sahip olduğu gerçeğini de eklemeliyiz, bu nedenle hız sorunu yaşamayacağınız açıktır.

Gerçekten basit bir kurulum

Xiaomi Wi-Fi Tekrarlayıcı Pro

Bunun kurulum sürecinden endişe duymanız çok normal. xiaomi wifi tekrarlayıcı Ancak Asyalı üretici, Amplifier Pro’yu birkaç dakika içinde tamamen çalışır duruma getirmeniz için bir sistemle donattığı için çok sakin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Xiaomi WiFi Amplifier Pro’yu kutusundan çıkarmak, bir elektrik prizine takmak ve telefonunuzu bu WiFi tekrarlayıcıya bağlamak için özel uygulamayı indirmek ve onu yapılandırmak. Çok az zaman alacak!

Ve dikkatli olun, profesyonel kullanım dışında kimsenin ulaşamayacağı bir rakam olmasına rağmen, bu Xiaomi WiFi Amplifier Pro tekrarlayıcı, internet bağlantılı bir ağ sistemi oluşturmak için 64 üniteye kadar bir ağda kullanılabilir. güçlü ve kararlı. Son olarak, sunulan bu Xiaomi WiFi tekrarlayıcının her zaman en yeni yazılımla çalışması için sistemini ve otomatik güncellemelerini unutamayız. Güncellendiğini bile fark etmeyeceksiniz!

Giriş Bağlantınızı geliştirin: Topes de Gama’da ilk önce büyük bir indirimle Xiaomi WiFi amplifikatörü görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…