Badoo Android veya PC'mden Badoo'da nasıl görüntülü arama yapabilirim?  Son yıllarda genç kitlelere yönelik uygulamalar…

Badoo Android veya PC’mden Badoo’da nasıl görüntülü arama yapabilirim? Son yıllarda genç kitlelere yönelik uygulamalar…

Son yıllarda, gençlerin partner bulmasına ve çevrimiçi flört etmesine yönelik uygulamalar bir patlama haline geldi. Böyle bir uygulama Badoo, 2012 yılında Facebook’tan bağımsız hale geldikten sonra 2006 yılında hayata geçirilen , bir ortak bulma platformu olarak nitelendirildi.

Bu internet flört sitesi dünya çapında en çok bilinen ve kullanılanlardan biridir., 2018’de bile 395 milyon kullanıcıya sahipti. Bu nedenle, şu anda, nerede yaşarlarsa yaşasınlar, kendileri için en ilginç olan ortağı arayan her zaman aktif olan 410 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu düşünebiliriz.

Badoo nasıl çalışır?

Uygulama, bu uygulamaların geri kalanından farklı bir işleve sahip olmasının yanı sıra, yeni insanlarla tanışmanıza yardımcı olmak amacıyla bir sosyal ağ olma özelliği ile karakterizedir. İlk önce şu seçeneğe atıfta bulunuyoruz: “Karşılaşmalar” Badoo platformunun size ilgi alanlarınızla uyumlu profiller sunduğu yer.

Badoo logosu ve bir kızın resmi olan telefon

Badoo’nun diğer farklı seçeneği ise, “etraftaki insanlar” Uygulamanın yalnızca bölgenize yakın kişilerin profillerini seçmenize izin verdiği. Her iki Badoo seçeneği de uygulamanın size yaptığı profil önerileridir; kabul edip etmeyeceğinize veya özel mesaj gönderip göndermeyeceğinize siz karar verirsiniz.

Tabii ki, bu sosyal ağın işlevlerinden yararlanmaya başlamak için şunları yapabilirsiniz: uygulamayı uygulama mağazasından indirin, veya başarısız olursa, tarayıcıdan girin. Bu hazır olduğunda, uygulamanın istediği bazı kişisel verileri girip profilinize resim ekleyerek profilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Aynı satırda, Badoo size şu işlevi sunar: “alıntılar” bir ortak arayışında ilgi alanlarınıza göre giden profilleri burada bulabilirsiniz. Bu seçenekte, profilleri bulduğunuzda, onlara verme fırsatına sahip olacaksınız. “Beğendim”; Uyumlu bir profil olması durumunda özel sohbet otomatik olarak açılır.

Badoo, ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulamadır, ancak her şey gibi, başka daha iyi işlevler edinmek istiyorsanız, aylık bir ücret ödemeniz gerekir. Bu işlevler “Badoo Premium” olarak bilinir, bununla profilinizi daha uzun süre daha fazla kullanıcıya ve diğer birçok seçeneğe gösterebilirsiniz.

Badoo’da nasıl görüntülü görüşme yapabilirim?

Bir sosyal ağda görüntülü arama yapma seçeneği, bir kişiyi daha iyi tanımamızı kolaylaştırdığından, zamanla daha fazla kullanıcı çeken önemli bir şeydir. Badoo, bu seçenekten geri kalmadı ve platformunda da etkinleştirmiştir; Bu nedenle, burada bunların nasıl yapılacağını açıklayacağız.

Bu görüntülü görüşmeleri Badoo’da yapabilmek için temel gereksinim, uygulamanın en son sürümünün güncellenmesini sağlayın, bu, kullanıcılarla daha hızlı bağlantı kurmanızı sağlar. Görüntülü arama yapma seçeneği, başlattığınız her özel sohbette ekranın üst kısmında bir kamera simgesiyle görünür.

Bu kadar basit bir şekilde, mesafe ne olursa olsun, kendi cep telefonunuzdan bir kişiyle yüz yüze görüşme başlatabilirsiniz. Bilgisayarınızdan görüntülü arama yapmak istiyorsanız, bilgisayarınızı cep telefonu gibi uyumlu hale getirerek bu aramalara izin veren Bluestack uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bir partnerle tanışmak için Badoo’yu kullanmak tehlikeli mi?

Bu uygulama çok ünlüdür ve birçok kişi tarafından kullanılır, bu nedenle size güvenilir güvenlik ve gizlilik sunar. Örneğin, Bu platformda bir profil bularak, doğrulanıp doğrulanmadığını öğrenebilirsiniz., bu seçenek genellikle kullanıcılara daha fazla güven verir.

baboo ve kişi logosu

Elbette bu uygulamada sizi çevrimiçi gören herkes özel sohbetinize mesaj gönderebilecek; Bu nedenle, hangilerini yanıtlayacağınızdan emin olmanız önerilir. Bununla ilgilenmek için şunları yapabilirsiniz: profilinizi gizli moda ayarlayın ve böylece sizi çevrimiçi görmezler ve istediğiniz kişiye gönül rahatlığıyla cevap verebilirsiniz.

Bir mesaja cevap vermeniz durumunda, öncelikle o ekranın arkasında kimin olduğundan emin olun; Böylece, kişisel veri vermeyin Adres veya aileniz hakkında. Bunların, birisiyle tanışmadan önce herkesin alması gereken önlemler olduğunu unutmayın.