Azim gezici check-in işlemi devam ederken bu kolay adımları izleyerek NASA ile etkileşim kurun

Bu Cuma, 18 Şubat sabır gezici sonunda kaderinle yüz yüze geleceksin. Uzay sondası Mars’a varış yapacak. Geliştirecekleri harika teknoloji nedeniyle NASA’nın en iddialı görevlerinden biridir. Bu nedenle uzay ajansından her anını uzay tutkunları ile paylaşmayı planlıyorlar.

bu sabır gezici seyahat arayışının son üç adımını tamamlayacak. Yani Mars atmosferine girecek, alçalacak ve ardından en karmaşık kısım geliyor: iniş. Bu hareketin tam olarak uygulanacağı saat, saat 15:55’te (EST) olacaktır. (Şili’de 17:55 ve Meksika’da 14:55).

İki seçeneğiniz var ve kesinlikle ikisi de size kabul edilebilir görünecek. Ancak ikincisi beklentilerinizi aşacaktır. Yani, bu konularda çok hevesli biriyseniz, ikinci seçeneği evet veya evet isteyeceksiniz.

NASA, Perseverance’ın gelişi üzerine halkla etkileşime giriyor

Geleneksel olan ilk seçenekle gidiyoruz. Genellikle olduğu gibi, TENCERE etkinliğin canlı yayınını platformlarında gerçekleştirir. Sadece bununla yetinmek istiyorsan, bu anlaşılabilir. Ve işte bağlanmak için link: NASA canlı.

Ama biraz daha ileri gitmek istiyorsanız, sadece resmi Facebook. Sadece bu bağlantıya girmeniz ve sosyal ağın size sunduğu seçenekleri seçmeniz gerekiyor.

Sonunda kayıt olabilirsiniz bu diğer bağlantı inişten sonra pasaportunuzda sanal bir damga alacağınız sanal konuk olarak bildirimler almak için. Bir süre önce size sanal astronot uzay pasaportunuzu nasıl alacağınızı açıklamıştık. Burada hatırlamıyorsanız, tekrar gider.

Bu Cuma günü tamamlanacak olan görev büyük bir olay olacak ve tüm yasalarla kutlanmalıdır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…