Aynı anda birden fazla cihaz şarj edilsin mi? Evet, bu özel bazlarla

Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmeniz mi gerekiyor?  çok cihazlı istasyonları kullanır

Kesin olan bir şey varsa o da akıllı telefonlar, tabletler veya akıllı saatler gibi cihazların artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu ve tüm evlerde bulunduğudur. Ek olarak, birkaç farklı ünitede, çünkü bu tür cihazların aynı evde çoğaltıldığını veya hatta üçe katlandığını görmek alışılmadık bir durum değildir. Bu yüzden birine sahip olmak çoklu cihaz istasyonu aynı anda birden fazla bilgisayarı şarj etmek harika bir fikir olabilir.

Çok cihazlı bir istasyon elde etmek için rakamlar net bir şekilde ortaya çıkıyor. Tek çocuklu bir ailenin yaşadığı bir evde, aynı cihazlara sahip çocuğun yanı sıra her iki eşin de cep telefonu ve tablete sahip olması tamamen normal olabilir, ancak buna bir akıllı saat ekleyebiliriz. ve hatta baba veya anne tarafından iş için kullanılan akıllı telefon gibi başka bir akıllı telefon.

Bu, kendi şarjlarına ihtiyaç duyan 6,7 veya 8 cihazdan bahsediyor olabileceğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle evdeki tüm mobil ürünleri aynı anda şarj edebilecek bir yola sahip olmak birçok kullanıcının dikkate alacağı bir şeydir.

Çok cihazlı şarj istasyonlarının farklı modelleri vardır, bu nedenle bugün size en ilginç görünenlerden bazılarını göstereceğiz, kablolu şarjama aynı zamanda kablosuz sistemler günümüzün cep telefonları, tabletleri ve akıllı saatleri tarafından sunulmaktadır.

Çok cihazlı şarj istasyonları

Orangeck Şarj İstasyonu

Orangeck Şarj İstasyonu

Bu Orangeek, aşağıdakileri destekleyebilen tüm cihazlarla uyumlu hızlı kablolu ve kablosuz bir şarj istasyonudur. Qi standart sistemi. Aynı anda yedi adet USB kablosu, biri USB Type C ve diğeri 10 W’a kadar kablosuz şarj ile 9 adede kadar cihazı şarj edebiliyoruz. LED ekran Tüm cihazları gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için kablosuz şarj dahil her bağlantı noktasının akımını ve voltajını bize bildirir. Çok iyi bir üretimi ve 13,3 x 6,5 x 5,7 cm boyutlarında olması, 360 gram ağırlığa ek olarak tüm bu seti çok kolay yönetilebilir kılıyor.

ValueTalks Şarj İstasyonu

https://www.amazon.es/dp/B071D4PP11

Bu çok cihazlı şarj istasyonu şunlardan oluşur: 4 USB bağlantı noktası dört kablo, iki Android ve iki iOS ve ayrıca bir kablosuz şarj alanı ile 10 W ile Qi standardı güç Tüm ürünlerin yerleştirildiği alanda, konulan hiçbir cihazın zarar görmemesi için birlikte geldiği ABS ped üzerinde kaymaz silikon bulunmaktadır. Bu bölümdeki ürünlerin korunmasını garanti eden aşırı gerilim ve aşırı ısınmaya karşı koruma sistemine sahiptir. Boyutları 22 x 14,7 x 7,8 cm ve 558 gram ağırlığa sahiptir.

allcaca istasyonu

allcaca istasyonu

Sahip olmak 6 bağlantı noktası altı USB kablosuyla (iki Android için, iki iPhone için ve iki Tip C). İyi dokuya sahip güçlü bir ürün olması için yanmaz PC ve ABS’den yapılmıştır. Ölçüleri 11,5 x 18 x 3,8 cm olduğundan fazla yer kaplamayan bir istasyondur. Modülü var elektromanyetik girişim EMC ve EMI Cihazı şarj olurken kullanmak istersek herhangi bir paraziti önlemek için.

XPhonew Bambu ahşap

XPhonew Bambu Ahşap

Bu çoklu cihaz istasyonunda 3 USB 3.0 bağlantı noktası Alana giren her türlü cihazı şarj etmek için. Bambu ağacından yapılmıştır ve görünümü kesinlikle mükemmeldir. Yüklemek için bir bölümü var elma izle ya da adaptörü takmak zorunda kalacağımız için benzer ölçümlere sahip ve benzer bir kablosuz şarj sistemine sahip başka bir saat. 26 x 10 x 16 cm boyutlarında ve 230 gram ağırlığındadır, bu sayede bir yerden bir yere zorlanmadan götürebiliriz.

PRITEK Şarj İstasyonu

PRITEK Şarj İstasyonu

PRITEK çoklu cihaz istasyonu, 18W hızlı şarj USB bağlantı noktası, iki akıllı USB Ai bağlantı noktası (5V/2.4A), bir Type C bağlantı noktası (5V/2.4A) ve bir şarj pedi ile oldukça eksiksiz.10 W Qi kablosuz şarj Bu 4 tip şarj ile, sadece 29 x 24,9 x 7,4 cm boyutlarında olduğundan, az çok daha az bir alanda aynı anda birkaç cihazı şarj etmeyi başarıyoruz. Bu istasyon QI, ETL, FCC, CE ve RoHS sertifikaları, bu nedenle cihazları kısa devrelerden, aşırı ısınmadan veya aşırı yüklenmelerden korumak için hazırlanmıştır. Ürünlerin gideceği tüm yüzeylerde kayma veya zaman zaman hasar görmemeleri için kaymaz paspaslar bulunmaktadır.

allcaca Şarj İstasyonu

allcaca Şarj İstasyonu

Bu durumda iki kablosuz şarj cihazımız var. Qi sertifikalı 10 W, kendisine ayrılmış alana yerleştirilebilen her tür cep telefonu veya saat için geçerlidir. Ayrıca bizde 4 adet USB portu ve kabloları, ikisi bir iPhone’u şarj etmek için, diğeri USB A ile ve dördüncü USB Type C’dir. Şarj sırasında paraziti önleyen bir EMI modülüne sahiptirler. bazı cihazları şarj etmek. Şarj istasyonunun CE, FC, UL, Rohs, PSE, Qi ve ETL sertifikaları vardır, bu nedenle bize birçok yönden çok fazla güvenlik sağladığı için tam bir güvenle kullanabiliriz.

Lenture Kablosuz Şarj İstasyonu

Lenture Kablosuz Şarj İstasyonu

Bu çok cihazlı istasyonda, büyük kahraman kablosuz şarj sistemidir. İki mobil terminali, bir akıllı saati ve bazı kaskları şarj etmek için hazırlanmıştır. Qi standardı. Kompakt tasarımı (26 x 11,6 x 5,6 cm ve 360 ​​gram ağırlık) sayesinde her türlü ortama uyum sağlar. minimalizm. Aşırı yük, aşırı akım, aşırı gerilim, sıcaklık kontrolü ve yabancı cisim algılamaya karşı yerleşik koruyuculara sahiptir. Tüm cihazlarında kablosuz şarj sistemi olan ve kablolara bağlı olarak devam etmek istemeyen herkes için ideal bir şarj tabanıdır.

Sizlere göstermiş olduğumuz tüm bu çoklu cihaz istasyonları ile evimizde bulunan tüm mobil ürünleri pratik olarak şarj edebileceğiz. Ürünlerimizin her biri farklı bir prizde ve farklı bir odada dağılmasını önlemek oldukça pratik bir çözümdür.

Listelenen makaleler, ADSLZone’a her satın alma için küçük bir komisyon bildiren bir bağlı kuruluş bağlantısı içerir. Burada görünen ürünler editörler tarafından indirimli olarak seçilmiştir ve burada bulunmalarının markalarla herhangi bir anlaşma ile ilgisi yoktur.

Gönderi Aynı anda birden fazla cihaz şarj edilsin mi? Evet, bu özel üslerle birlikte ilk olarak ADSLZone’da ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…