Audeze, manyetik düzlemsel sürücü teknolojisine ve 120 dB SPL’ye sahip bir kulak içi kulaklık olan Euclid’i sunar

Audeze, son yıllarda ağırlıklı olarak teknoloji üzerine bahis oynayan bir üreticidir. manyetik düzlemsel sürücüler daha iyi ses, daha düşük bozulma ve daha yüksek dinamik aralık elde etmenin bir yolu olarak büyük HiFi kulaklıklarınızda.

Şimdi marka bu teknolojiyi bir intraural veya kulak içi model kim olarak vaftiz edildi Öklidkapalı bir akustik kutu formatı ile alüminyum ve karbon fiber özel olarak tasarlanmış sürücüleri monte eden 18 mm çap.

Audeze 79

Kulaklık, sürücülerin olanaklarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlayan bir dizi Fazor dalga kılavuzuna ve Uniforce sargısına sahiptir. 105dB/mW ve bir 120 dB’yi aşan SPLbu yüzden her bir pavyonda sadece 7,5 gram ağırlığında olan duruşmalarımızda hacmi aşmamaya dikkat etmeliyiz.

Audeze 7

Tabii ki rahatlık düşünüldü teşekkürler üç tip ekler Daha iyi akustik izolasyon elde etmek için silikon ve Comply köpük modelleri içeren kulaklar için değiştirilebilir. Bağlantı açısından, sonlandırmalı çift stereo paralel kablo sisteminden sorumludur. 3,5 mm jak bir ucunda ve Diğer ikisinde MMCXayrıca altın kaplamadır.

Frekans yanıtı, aşağıdakilere kadar geniş bir aralığı kapsar. 10Hz alt alanda ve bazı gereksiz yerlere gidiyor 50KHz en üstte, %0,1’den daha az harmonik bozulma ile (100 dB SPL’de), desteklenen maksimum güç 500mW ve yalnızca 12 ohm’luk bir empedans, bu nedenle cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere evde sahip olduğumuz herhangi bir ekipmanla bunları kolayca yükseltebilmeliyiz.

Ek olarak, modelin sunumunda, bahar için bir model çıkarmayı umduklarını açıkladılar. Bluetooth adaptörü ve dengeli bir kablo 4,4 mm ek bağlantı seçenekleri olarak.

Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık Satın Alma Rehberi

Fiyat ve müsaitlik

yeni kulaklık Audeze Öklid Şu anda üreticinin web sitesinden doğrudan Amerika Birleşik Devletleri’nde şu anda bir fiyata satın alınabilecek gibi görünüyor. 1300$ ve yakında diğer uzmanlaşmış mağazalara da ulaşacağı umulmaktadır.

Daha fazla bilgi | audeze

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Audeze, manyetik düzlemsel sürücü teknolojisine ve 120 dB SPL’ye sahip bir kulak içi kulaklık olan Euclid’i sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…