Asus, kablolu ağınızı 2.500 Mbps’ye kadar hızlara yükseltmek için bir USB-Ethernet adaptörü olan USB-C2500’ü sunar.

WiFi ağları ve farklı standartları, basit ve anında bağlantı sunar, ancak arıyorsak genellikle en iyi seçenek değildir. maksimum hızdan yararlanın operatörlerimiz tarafından sunulan, çok fazla dikkat çekmeden gelişmeye devam eden klasik kablolu ağlara başvurmanın uygun olduğu bir şey.

Ve bu kablolu ağların tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için en son gelişmelere sahip olmak uygundur. Ethernet arayüzleriAsus’un adı altında sunduğu yeni cihazın durumu gibi. USB-C2500.

W800 9

hakkında bir USB’den Ethernet’e adaptör ağlarla uyumlu 2.5Gbps’ye kadarelbette önceki sürümleriyle uyumluluğunu koruyor olsa da 100 ve 1.000 Mbps’de ağlarile birlikte dişi RJ45 konektörü bir uçta (tipik bir ağ kablosu) ve bir USB 3.2 Gen1 Tip-A erkek diğerinde ise 5 Gbps’ye kadar maksimum hızlara ulaşabiliyor, bu da teorik olarak Ethernet bölümünün 2.5 Gbps’lik kısmını sorunsuz bir şekilde işleyebiliyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/79/89/42/600b0a5f4bd22f960c/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/61/7b/13/600551443bef070e28/original/miniatura-wifi-6-asi-van-a-improve-las-redes-inalambricas.jpeg»}

ile yapılan alüminyum gövde Cihazın dayanıklılığını artırmak için adaptörde birkaç LED ışıklar açık olup olmadığını ve bağlantının hızını gösteren iki renkten oluşur. Tabii ki, “tak ve çalıştır” tipindedir, donanımlarda kullanmak mümkündür. Windows, Mac OS X ve Linuxhem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarların yanı sıra NAS veya medya sunucularında.

Kendi ağ kablomu kendim yapıyorum: tüm evimi böyle bağladım

Fiyat ve müsaitlik

yeni adaptör Asus USB-C2500 Satış fiyatları ve dağıtım tarihi hala bilinmemekle birlikte, üreticinin web sitesinde zaten görünüyor.

Daha fazla bilgi | ASUS

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Asus, kablolu ağınızı 2.500 Mbps’ye kadar hızlara yükseltmek için bir USB-Ethernet adaptörü olan USB-C2500’ü sunar. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…