ASUS, DLP projektörü piyasaya sürdü: H1, 30.000 saate kadar dayanan bir LED ışık kaynağıyla Full HD çözünürlük sunuyor

Projektörler hala sahip olmak için en ucuz seçeneklerden biridir. büyük ekran ev sinema sistemimizin (ve serimizin) merkezi olarak çalışan, üreticilerin bize şans eseri bahis oynayan arazi modelleri sunmak için yararlandığı bir şey yeni nesil ışık kaynakları klasik akkor lambalardan daha güçlü ve dayanıklıdır.

Bu durum yeni ASUS tarafından tanıtılan H1405 x 99 x 283 mm boyutlarında kullanılan bir model. RGB LED kaynağı ile Rec.709 ve sRGB renk alanının %125’ine ulaşmayı başardıklarını garanti ederler, 30.000 saatböylece günlük olarak kullanma konusunda endişelenmeyiz.

projektör

Kendimizi temele dayalı bir ekibin önünde buluyoruz. DLP teknolojisi önemsiz olmayan bir ışık gücüne ulaşabilen 800:1 kontrastta 3.000 lümen ve özellikle ekran boyutunu ulaşabileceği maksimum 200 inç’e kadar en üst düzeye çıkarmak istiyorsak, mevcut standartlara göre biraz kıt olan “yalnızca” 1080p çözünürlük.

{«videoId»:»x7zw7r5″,»autoplay»:true,»title»:»MicroLED, MiniLED, OLED, QLED… TV TEKNOLOJİLERİ JALEO’yu Temizleme »}

Aynı zamanda biraz sınırlı bir optik zoom ile manuel odaklama ve lens ayarına sahiptir. sadece 1.2XDLP modellerinde tipiktir ve özellikle projektörü yerleştirmek için doğru noktaya sahip değilsek, odadaki yerini istediğimiz kadar basit hale getiremez.

projektör

Evet, bir ile geliyor entegre 10 watt ses ve bir bağlantı noktası ile çeşitli bağlantı VGA, iki HDMI 2.0 Daha sonra Full HD’ye dönüştürülen 4K sinyaller, ses girişi ve çıkışı, RS232 bağlantı noktası ve aygıtları şarj etmek için bir USB bağlantı noktası ile uyumludur. Aynı ağ üzerinde 250 adede kadar projektörün uzaktan kontrol edilmesini sağlayan Crestron RoomView Express sistemiyle uyumlu Ethernet girişine de sahiptir.

Ucuz bir projektör almak istiyorum, DLP teknolojisine sahip bir model bana uygun mudur?

Fiyat ve müsaitlik

projektör ASUS H1 Üreticinin web sitesinde zaten görünüyor, ancak fiyatı veya ekipmanın satış tarihini henüz açıklamadılar.

Daha fazla bilgi | ASUS

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ASUS, DLP projektörü piyasaya sürdü: H1, 30.000 saate kadar dayanan bir LED ışık kaynağıyla Full HD çözünürlük sunuyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…