ASUS, antibakteriyel işlemli yeni 15,6 inç taşınabilir IPS ekranı ZenScreen MB16ACV’yi sunar

ASUS bahis oynamaya devam ediyor taşınabilir ekranlar bilgisayarlarımızı, telefonlarımızı ve tabletlerimizi kullanırken seçenekleri genişletmemizi sağlayan yardımcı araçlar.

Onun yeni ilavesi ZenScreen MB16ACVile bir model 15,6 inç IPS paneli ve Full HD çözünürlük bu sefer entegre bir pil ile gelmiyor.

Asus Zenscreen Mb16acv

Ancak üretici, bir antibakteriyel kaplama Hem çerçevede hem de ekranın arkasında bulunan gümüş iyonlarının bakterilerin yapışmasını önleyebildiğini, birikimlerini ve büyümelerini %99,9’a kadar engelleyebildiğini garanti ederler.

{«videoId»:»x7zw7r5″,»autoplay»:true,»title»:»MicroLED, MiniLED, OLED, QLED… TV TEKNOLOJİLERİ JALEO’yu Temizleme »}

Monitör, 16:9 formatı ve 0,83 kilo ağırlığı ile yalnızca 10,5 mm’lik ultra ince bir profile sahiptir, böylece kolayca hareket ettirebiliriz. parlaklık sağlar 250cd/m2bir kontrast 800:1 ve her iki eksende 178 derecelik görüş açıları.

ASUS

Bağlantı açısından, seçtiler USB-C hem video sinyalini hem de ekran güç kaynağını gönderecek bir sistem olarak, yazılımla uyumlu ASUS Ekran Widget’ı Bu, monitörün konumunu algılar ve görüntüyü buna göre yatay veya dikey modda ayarlar.

ASUS yeni taşınabilir monitörünü duyurdu; bu, IPS panelli, ancak yerleşik pili olmayan, her türlü araziye uygun bir model olan ZenScreen MB14AC'dir.

Fiyat ve müsaitlik

ASUS, monitörün fiyatlarını veya satış tarihini henüz açıklamadı ZenScreen MB16ACV.

Daha fazla bilgi | ASUS

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ASUS, antibakteriyel işlemli yeni 15,6 inç taşınabilir IPS ekranı ZenScreen MB16ACV’yi sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…