ASKO markası İspanya’ya geliyor: Premium yaklaşıma ve İskandinav tasarımına sahip tezgahlar, fırınlar, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri

Modern mutfaklar, birkaç yıl öncesine kadar bilimkurgu dışında bir şey gibi görünen işlevselliklerle ve biçim ve tasarımlardaki yeni önerilerle, giderek daha akıllı hale geliyor. 21. yüzyıla kadar klasik aletleri getirmek güncellenmiş özelliklerle.

Bu sadece teklif ASKO70 yılı aşkın bir geçmişe sahip İskandinav kökenli bir üretici İspanya ve Portekiz’e geliyor Yakın zamanda Hisense tarafından satın alındıktan sonra, başlangıçta Focus Premium Tezgah Üstü, Fırın, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi ile ev aletlerine erişmek isteyen mimarlar, tasarımcılar ve ileri düzey üst-orta sınıf kullanıcılar sektörüne zarif tasarım ve gelişmiş özellikler.

Bugün marka, İber Yarımadası’na gelişini şef Alejandro del Toro ve İsveçli aşçı Nina Olsson’un ellerinde resmi olarak sundu ve bölgemiz için ürün serisinin bir ön izlemesinin ne olacağını ve bunun bir « ile karakterize edileceğini söyledi.fonksiyonel ve minimalist tasarım yenilik, kalite ve dayanıklılık odaklı »

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1f/14/52/602e49504bd22f706d/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/17/ef/23/602e49c14bd22f70b7/orijinal/asko-marca-escandinava-de-electrodomestico-llega-a-espana-y-portugal-bq.jpeg»}

Yeni ürünler, tasarımlarına göre üç farklı kategoriye ayrılacak: zanaat modelleripaslanmaz çelikten yapılmış ve sağlam metal düğmeli, Öğe aralığısiyah kaplamalı ve Profesyonel Serisipaslanmaz çelik, cam kapılar ve çelik kulplardan yapılmıştır.

İndüksiyonlu ocaklar, gaz ve fırınlar

Asko Amb Kitchen Celsius Pişirme Kurulumu 4 A5 Güncelleme

ASKO, sunarak “hızlı, kolay ve güvenli” pişirmeye izin verdiğini iddia ettikleri HI1994MF modelinin öncülüğünde bir dizi yeni nesil indüksiyon ocak sunacak. akıllı programlar gibi rutin görevleri otomatikleştirme yeteneğine sahiptir. kaynatın, kızartın, ızgara yapın veya ateşte sıcak tutun.

sahip kolay arama kontrolleri Bize oluşturma seçeneği sunmanın yanı sıra, plakanın daha basit bir şekilde işlenmesini kolaylaştıran tek bir daha büyük pişirme bölgesi ve böylece Real Bridge işlevi sayesinde pişirme alanını optimize edin.

Ayrıca tezgah modelleri var gazla pişirmek brülörü içeren Füzyon Volkanı WokAnlık ısı transferi, kullanıcının büyük miktarda ısıyı muhafaza etmesine ve üretmesine yardımcı olan ve aynı zamanda onu yanlara değil, tavanın tabanına yönlendiren bir sistem.

Asko Amb Craft Mutfak Fırınları Close Up 1 Less Blue

Markanın ayrıca farklı tipte fırınları vardır. buhar, örneğin pirolitik, çok işlevli ve 5’i 1 arada, hepsi farklı yüzeylerle. Yorumladıkları gibi, buharlı modeller şunları yapabilir: “saf buhar” üretmekyani yemeklerin kendi suyunda daha eşit pişmesi için içinde su damlası olmayan buhar.

PureSteam işlevi sayesinde şunları yapabilirler: ısıyı buharla birleştirin ve farklı aşamalarda pişirme. Ayrıca kapasiteye sahip büyük bir su deposuna sahiptirler. 1.3 litre 45 cm’lik bir fırın ile 80 dakika pişirebilmek. “5’i 1 Arada” dedikleri fırınlar ise (OCS8487B modeli gibi) 5 farklı kullanım şekli sunması ile dikkat çekiyor: buhar, mikrodalga, geleneksel fırın, fırın artı mikrodalga ve buhar ve mikrodalga kombinasyonu.

Çelikten yapılmış bulaşık makineleri

Asko Amb Mutfak Bulaşık Makinesi 5 2014

ASKO, düzenli olarak ticari ve endüstriyel kullanım için, otellere, kuaförlere veya kreşlere gün boyunca çalışmak üzere kurulan dayanıklı ekipmanlarla, üreticinin FI676GXXL gibi modellerle yurtiçi ürün yelpazesine aktarmak istediği bir kaliteyi üretmektedir. çelik gibi profesyonel kullanım için malzemeler ve plastik parçaların ve bileşenlerin en aza indirilmesi.

PEX hortumu ve kaynaklı paslanmaz çelik küvet içeren bir güvenlik sistemi olan AquaSafe gibi özelliklerin yanı sıra blokaj önleyici tahliye pompası ve AquaDetect sensörleri gibi akıllı sistemlere sahiptirler. Onlar da işleve sahiptir Süper Temizleme Sistemi+yapabilme filtreyi ve tüm iç yüzeyleri temizleyin ön yıkamadan sonra ve sırayla yükü durulayın ve durulanmış bulaşıklarla ana yıkamayı başlatın.

Asko Mutfak Amb Bulaşık Makinesi Alt Üst Üst Sepet 01 Us

ASKO bulaşık makineleri özelliği 11 yüksek güçlü sprinkler ve alt kısımda iki adet PowerZone tipi, böylece en kirli tavalar ekstra basınç alır ve daha temiz olur. Ayrıca çatal bıçak alanında fazladan üçüncü bir sprinkler var.

Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri

Asko Amb Laundry House Laundry Wmtddclow Logic W Final

Çamaşır makineleri yelpazesine gelince, “piyasada kapısında lastik olmayan tek onlar”açıkladıkları, hijyenik bir yıkama döngüsünün yanı sıra bir temiz ve mikropsuz tambur. Ayrıca yükleme-boşaltma kolaylığını artırmaya odaklı bir tasarım ve kapasite tercih etmiştir.

Ayrıca sistemiyle öne çıkan T408HD.S modeli gibi kurutucuları da var. kelebek kurutmaçamaşırları tamamen pürüzsüz bırakmak ve demetlenmesini önlemek için içinde sekiz rakamı şeklinde döndürebilir.

Hangi mutfak robotu satın alınır: satın alma rehberi ve 200 ila 1.259 Euro arasında 12 model

Fiyat ve müsaitlik

ASKO markası şimdiden İspanya ve Portekiz’e ulaştı. henüz somut fiyatlar belirtmediler modelleri veya ürünlerini hangi satış noktalarında bulabileceğimizi

Daha fazla bilgi |ASKO

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ASKO markası İspanya’ya geliyor: Premium yaklaşıma ve İskandinav tasarımına sahip tezgahlar, fırınlar, bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…