Ashampoo Burning Studio ile dosyaları yazın ve yedek kopyalar oluşturun

CD, DVD ve Blu-ray yazmanın oldukça yaygın olduğu bir zaman vardı. Yedekleri, müzik CD’lerini veya videolu DVD’leri diğer cihazlarda oynatmak için yazın, gerçek şu ki optik disk ölmeyi reddediyor. Bu nedenle, bir diskin kaydedilmesi geçmişte kalmaktan çok uzaktır ve hala kayıt yapma olanağına ihtiyaç duyan birçok kullanıcı vardır. Bunun için şöyle bir araç kullanabiliriz. Ashampoo Yakma Stüdyosubundan sonra bahsedeceğiz.

Ashampoo Burning Studio, eksiksiz yazma programı

Ashampoo Burning Studio, yapabileceğiniz eksiksiz bir uygulamadır. CD’lerin, DVD’lerin ve Blu-ray’lerin kayıtları ve kopyalarıProgram, süreç boyunca bize rehberlik etmekten sorumlu olduğundan, bunun için çok fazla bilgiye ihtiyacımız olmayacak. Ayrıca, kendi fotoğraf albümü düzenleyicisini ve DVD’lerimiz için menüyü tasarlayabileceğimiz, bir klibin süresini düzenleyebileceğimiz, başlıklar ve alt yazılar ekleyebileceğimiz vb.

Ana Özellikler

 • Veri CD/DVD/Blu-ray yazın ve görüntüleri kopyalayın
 • Ses CD’lerini MP3’e yazın
 • Yeniden yazılabilir birimleri sil
 • Sabit sürücüye ekstra CD ses parçaları
 • Sabit sürücüdeki klasörlerin yedek kopyalarını oluşturun
 • Kapaklar oluşturmanıza olanak sağlar
 • Entegre video düzenleyici

Bu programın güçlü yönlerinden biri, kaydedilen videoları her tür oynatıcıyla uyumlu hale getirme yeteneğidir. Bunun için uyumlu olduğu için dosyayı uygun formata çevirebilmektedir. MPEG4, H.265-HEVC ve AAC OGG, WMA ve MP3 gibi en popüler ses formatlarıyla birlikte.

Verilerimizi CD, DVD veya Blu-ray’e kaydetme söz konusu olduğunda, bu program disklerin kopyaları sorunsuz bir şekilde yapıldığından ve marka üzerinde değişiklik yapılmasına izin verdiğinden daha fazla çok yönlülük ve güvenlik sağlar. En değerli verilerimizin çizik yüzeylerde bile okunabilmesini sağlamak için çizilmelere karşı koruma içerir.

Kaydetmek ve yedeklemek için ihtiyacınız olan her şey

Programı çalıştırdığımızda, ana menüsü belirir. oldukça sezgisel ve modern arayüzsahip olmayı seçebileceğimiz bir beyaz veya koyu arka plan. Özelleştirilebilir olan bu arayüz mükemmel İspanyolca’da ve arayüzün ortasında yatay olarak düzenlenmiş bir menü çubuğu ve bir gezinme paneli içeriyor. İçinde, işlevlerine kolayca erişebilmemiz için sahip olacağımız tüm seçenekleri bulacağız. Her fonksiyonla birlikte bize bunun kısa bir tanımını da gösterir.

Ashampoo Burning Studio açık veya koyu görünüyor

Verileri kaydet işlevinden, her türlü veriyi hızlı bir şekilde disklere kaydetmemizi sağlar, klasörler şeklinde bir yapı ve tüm süreç boyunca bize rehberlik etmekten sorumlu bir yardımcı sağlar. Bu fonksiyon içinde şu olasılığı buluyoruz: parola disk şifrelemebir CD veya DVD’nin içeriğini güncelleyin ve çizilmeye karşı korumalı bir disk oluşturun.

Ashampoo Burning Studio dosya ve klasörleri yakmak

Bu program ile de mümkün dosya ve klasör yedeklemeleri, bir sabit sürücüde veya USB flash sürücü, USB sürücü veya hatta cep telefonumuzun bir kopyası gibi harici bir depolama cihazında olmalarına bakılmaksızın. Ek olarak, içeriği istediğimiz sıklıkta kaydetmek için yapılandırabileceğimiz otomatik yedek kopyaları zamanlama olanağına sahiptir.

Ashampoo Burning Studio Yedeklemeleri

Bu güçlü uygulama aynı zamanda bir araca sahiptir. ses CD’si kopyalamave mümkün olan başka bir seçenek kapak oluştur, CD’lerimiz ve DVD’lerimiz için vakalar ve broşürler, hatta geldiği kağıt biçimini düzenlememize izin veriyor. ISO, IMG ve CUE görüntüleri oluşturmak ve ayrıca önyükleme diskleri oluşturmak da mümkündür. Ek olarak, mevcut bir diskin değiştirilmiş bir kopyasını oluşturma, yeniden yazılamaz olanı silme veya sonlandırma olanağını içerir.

Ashampoo Burning Studio Tasarım CD'si

Sonuçlar

Ashampoo Burning Studio şu şekilde düşünülebilir: en iyi ve en eksiksiz programlardan biri sahip olduğu çok sayıda işlevi göz önüne alındığında ve kullanıcıların büyük çoğunluğunun ihtiyaç ve gereksinimlerine uyarlanmış optik diskleri kaydetmek için. Her şeyden önce, tüm işlevlerini her türden kullanıcı tarafından kolayca erişilebilir olacak şekilde gruplandırabilen arayüzü ile öne çıkıyor. Bu eksiksiz işlev seti, yalnızca CD veya DVD yazması gereken ve daha fazla ekstra işlev gerektirmeyen kişiler için ana dezavantajı haline gelebilir.

Ashampoo Burning Studio’yu İndirin

Ashampoo Burning Studio ticari bir programdır, bu yüzden onu kullanmak için lisansını ödememiz gerekir. Denemek istersek, elimizde bir ücretsiz deneme sürümü web sitelerinden indirebileceğimiz 10 gün boyunca kullanabiliriz, herhangi bir kısıtlama olmaksızın kayıt yoluyla 30 güne kadar uzatılabilir. Uygulama, Windows 7, 8 ve 10 ile uyumludur. Normal fiyatı 49.99 Euro’dur, ancak şu anda satışta ve sadece satın alabiliyoruz. 29.99 € tek bir ödemede. Bununla programı kullanma ve sınırsız güncelleme alma hakkını elde ediyoruz.

Şu anda mevcut olan en son sürüm sayıdır 22.0.0.21 geçen Aralık ayından beri mevcut olan. Üçüncü taraf ürün teklifleri olmadığı ve web tarayıcılarımızda herhangi bir değişiklik yapılmadığı için kurulum süreci sorunsuz bir şekilde çalışır.

Minimum sistem gereksinimleri

 • işletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7
 • yazılım: Windows Media Player 10, Microsoft .NET Framework 4.5 ve DirectX 9.0
 • Veri deposu: 2GB RAM
 • sabit disk alanı: Kurulum için 250 MB; geçici dosyalar (DVD) için 9 GB’a kadar; Geçici dosyalar için 25/50 GB (Blu-ray); Geçici dosyalar için 100 GB (Blu-ray XL).
 • Diğerleri: Programı etkinleştirmek için internet bağlantısı gereklidir

Ashampoo Burning Studio’ya Alternatifler

CD, DVD ve Blu-ray kayıtlarını yapabileceğimiz bir program arıyorsak, sizi birkaç alternatifle baş başa bırakıyoruz:

IMGBurn

Bu program ile CD, DVD ve Blu Ray disklere kayıt yaparak yedek kopyalar oluşturabileceğiz. Ses CD’leri, DVD video diskleri (bir VIDEO_TS klasöründen) ve Blu-ray diskleri (bir BDAV / BDMV klasöründen) kolayca oluşturmak mümkündür. Bu linkten ücretsiz olarak indirebiliriz.

CDBurnerXP

Bu yazılım her türlü CD, DVD ve Blu-ray kayıtlarını tamamen ücretsiz yapmamızı sağlar. İşletim sistemlerini başlatmak için ISO görüntüleri oluşturma ve yakma veya kendi kendine açılan diskler oluşturma gibi işlevleri vardır. CDBurnerXP’yi geliştiricinin web sitesinden indirebiliriz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…