Artık Windows için WhatsApp beta ile bir fotoğraftan WhatsApp çıkartmaları oluşturabilirsiniz: işte böyle yapılır

Artık Windows için WhatsApp beta ile bir fotoğraftan WhatsApp çıkartmaları oluşturabilirsiniz: işte böyle yapılır

Artık Windows için WhatsApp beta ile bir fotoğraftan WhatsApp çıkartmaları oluşturabilirsiniz: işte böyle yapılır

Birkaç ay önce, Windows için WhatsApp’ın herhangi bir fotoğraftan çıkartmalar oluşturmanıza izin vereceği söylentisini tekrarlamıştık ve önceden haber vermeksizin, bu işlev beta sürümünde zaten etkin görünüyor. Yani biz ilk WhatsApp’tan WhatsApp çıkartmaları oluşturmanın resmi yolu.

Bu yeni çıkartma oluşturucu ile şunları yapabilirsiniz: herhangi bir fotoğrafı çıkartmaya dönüştürün, kırpma, metin, karalamalar ve üst üste bindirme emojileri ve diğer çıkartmalar gibi gelişmiş araçlarla. Tüm bunlar, Windows için WhatsApp’ın beta sürümünün ötesinde ek bir şey yüklemek zorunda kalmadan.

WhatsApp’tan WhatsApp çıkartmaları oluşturun

Birkaç gün önce WhatsApp, Windows için WhatsApp’ın birçok işlevin hala eksik olduğu (şu anda çıkartma gönderemezsiniz) tamamen yenilenmiş bir sürümünü piyasaya sürdü. çıkartma üreticisi geldi Windows için WhatsApp beta sürümüne klasik, yani UWP versiyonuna değil.

bizde bu alet var WhatsApp Masaüstü Beta 2.2147.4 buradan indirilir, ancak her zaman kullanıcıların kademeli olarak etkinleştirilme olasılığı vardır. Elinizde olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu, bu sürümü yüklemek ve görünüp görünmediğini görmek için klip düğmesine basmaktır. düğme geri çıkartması ekleme seçenekleri arasında.

etiketyeni

Bu düğmeye bastıktan sonra, PC’nizdeki dosyalar arasından bir fotoğraf seçebilmeniz için Windows dosya gezgini açılır. Seçici, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok formatı destekler: JPG, SVG, PNG, BMP, GIF, TIF ve hatta ICO’lar.

WhatsApp Web ve WhatsApp Masaüstü: tarayıcıdan veya bilgisayar uygulamasından erişim arasındaki farklar

Bunu yaptıktan sonra, ilk sürüm için oldukça eksiksiz olan çıkartma düzenleyici açılır. Örneğin, fotoğrafı istediğimiz gibi döndürmenin yanı sıra çıkartmanın tüm alanını kaplayacak şekilde yeniden boyutlandırabiliriz. Makas aracı şunları yapmanızı sağlar: çıkartmanın ana hatlarını kesin seçtiğiniz gibi kavisli veya düz çizgiler oluşturma.

çıkartma2

Çıkartma bir fotoğrafa dayalı olsa da, onu her türlü unsurla süsleyebilirsiniz. Herhangi bir emojiyi ve sahip olduğunuz diğer çıkartmaları eklemek mümkündür. Ayrıca metin üst üste bindirebilir, beş seçenek arasından rengi ve yazı tipini seçinkonumuna ve boyutuna ek olarak.

perravida

Elinizdeki son araç, dolma kalem, istediğiniz herhangi bir rengi kullanarak ve dört fırça boyutuyla çıkartmanızın üzerine karalama yapabilirsiniz. Tabii ki, fırça boyutları, arayüzde gösterilen önizlemeye göre oldukça küçüktür.

karalama

Bu yapıldıktan sonra, tek yapmanız gereken Bitti’ye basmak ve çıkartmayı göndermek. Çıkartma, WhatsApp’ın tüm sürümlerinde görünür olacaktır, ancak herhangi bir çıkartma paketine ait olmadığı için onu yeniden kullanmanın en hızlı yolu, favorilere ekle. Böylece mobil cihazlar için WhatsApp üzerinden de gönderebilirsiniz. Çıkartmaya dokunmak, bilgilerini “WhatsApp çıkartma oluşturucu” metniyle görüntüler.

perravida

Şu anda WhatsApp’tan fotoğraflardan çıkartma oluşturma görünüyor WhatsApp Masaüstü için özel, bu nedenle, aynısını cep telefonunuzdan yapmak için Sticker Maker gibi uygulamalara ihtiyacınız olacak. En azından şimdilik.

– Haberler Artık Windows için WhatsApp beta ile bir fotoğraftan WhatsApp çıkartmaları oluşturabilirsiniz: işte böyle yapılır aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Leave a Reply