Artık WiFi veya veri kullanmadan uygulamaları Google Play ile paylaşabilirsiniz

Çok ilginç bir işlev, kullanıcıların WiFi bağlantısı veya mobil veri kullanmadan yakındaki kişilerle uygulamaları paylaşmasına izin verilen Android uygulama mağazası Google Play Store’u getirdi.

Google Play, Aralık ayından bu yana blogu aracılığıyla bu yeni işlevin lansmanını resmileştirdi ve birçoğunun şüphesiz beklediği bir özellik olan Yakındakilerle Paylaş aracılığıyla başvuru göndermenin artık mümkün olacağını açıkladı.

En son güncellemesindeki uygulama mağazası, internet erişimi olmadan uygulamaları ve güncellemeleri paylaşabileceğiniz “Neardy ile Paylaş” seçeneğine sahip olacak.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Uygulamalar ve güncellemeler nasıl paylaşılır?

Neardy Share kullanarak Google Play Store’da paylaşmanın yolu çok basittir.

yolu takip etmen gerekecek Play Store > Uygulamalarım ve oyunlarım > Paylaş. Bu son seçenekte uygulamalar ve güncellemeler gönderip alabilirsiniz.

Başka bir şey de, Neardy bize yakın kişilerle gönderip aldığı için konumumuzu etkinleştirmemiz gerekecek. Bu nedenle, uygulamaya izinleri kabul etmeniz ve vermeniz gerekecektir.

Neardy ile paylaşmak istediklerinizi seçip Gönder düğmesine dokunarak bir veya birkaç uygulamayı aynı anda gönderme olanağına sahip olacaksınız.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Altta yakındaki cihazları gösteren küçük bir pencere göreceksiniz ve daha önce “al” yazan cihaza dokunuyoruz.

Her şeyin Bluetooth veya WiFi Direct üzerinden gönderileceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle internet bağlantısına sahip olmanız gerekmez.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos