Artık WhatsApp’ta animasyonlu çıkartmaları içe aktarabilirsiniz, ancak ödeme yapmanız gerekir.

Naber başlattı animasyonlu çıkartmalar geçen haziran. Onlarla birlikte, çok daha kötü performans ve daha sınırlı işlevsellik olsa da, Telegram’dan bir özelliği kopyaladılar. Şimdi, uygulama zaten uygulamadan çıkartmaları içe aktarmanıza izin veriyor çıkartma üreticisi için iOS ve Android.

Sticker Maker uygulaması, animasyonlu çıkartmalar oluşturmak için zaten destek içeriyordu. İhtiyacın olan tek şey buydu WhatsApp bunları içe aktarmaya izin verdi. Son haftalarda bazı ülkelerde bu işlevi etkinleştiriyorlar ve bu hafta herkes için geçerli olacak.

Sticker Maker’ın kullanımı oldukça basittir. Sadece uygulamayı yüklememiz, bir çıkartma paketi oluşturmamız ve video veya GIF bunlardan animasyonlu bir çıkartma yapmak istiyoruz. Uygulama, onu otomatik olarak WebP biçimi uygulamaya aktarmak için. Yaratıcısı, WhatsApp ile birlikte çalışır, böylece WhatsApp, işlevin etkinleştirilmesine izin verdiği için etkinleştirme uzaktan yapılır.

Sahip olabileceğimiz paketler, hepsi hareketli veya tamamen statik olan, karıştırılamayan çıkartmalara sahip olabilir. Ayrıca, uygulama kaliteden ödün vermeden en iyi sıkıştırmayı sunmaya özen gösterecek olsa da, her bir çıkartmanın kapladığı boyut sınırlı olacaktır.

Hareketli çıkartmaları Telegram’dan WhatsApp’a geçirmek mümkün

Bu nedenle, animasyonlu WhatsApp çıkartmaları, animasyonlu çıkartmalardan daha çok paketler halinde ve yeterli sıkıştırma ile saklayabileceğimiz GIF’lere benzer. Bu tasarım felsefesi, çıkartma oluşturmanın çok daha cilalı olduğu, kalite ve performanslarının çok daha yüksek olduğu Telegram’ınkinden çok farklıdır.

whatsapp çıkartma üreticisi

Ancak Telegram, animasyonları formatta dışa aktarmak için After Effects ile entegre olan, kendi yarattığınız bir eklentiyi kullanarak uygulamanın içinde animasyonlu veya statik çıkartmalar oluşturmanıza olanak tanır. .TGS. Bu sayede animasyonlu çıkartmaların boyutu asla 64KBve animasyonların tümü 60 FPS’de çalışır.

ama ödemek zorundasın

Neyse ki, Telegram’daki çıkartmalar hem WebP hem de PNG formatlarında uyumludur, bu nedenle Telegram için çıkartmalar oluşturan herkes onları GIF’e veya başka bir formata dönüştürerek Sticker Maker’a ekleyebilir ve WhatsApp’a entegre edebilir. Çıkartmaları Telegram’dan WhatsApp’a aktarmak için Çıkartma İndirici botunu kullanabiliriz, burada bir çıkartma gönderdiğimizde sürümü WebP veya GIF olarak alırız.

Sticker Maker’da küçük bir “ama” var ve bu, animasyonlu çıkartmalar oluşturmak istiyorsanız, ödeme yapmanız gerektiğidir. Premium sürüm için 4,99 Euro uygulamanın Bu uygulama şu anda WhatsApp’ta animasyonlu çıkartmalar oluşturmanıza izin veren tek uygulamadır, bu nedenle ödeme yapmaktan kaçınmak istiyorsanız başka bir çıkartmanın görünmesini beklemeniz gerekir.

Artık WhatsApp’ta animasyonlu çıkartmaları içe aktarabilirsiniz, ancak önce ADSLZone’da görünen ödeme yapmanız gerekir.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…