Artık seyahat edemeyeceğinize göre Google Haritalar ile yapabileceğiniz sekiz şey

Başka bir ülkede bilinmeyen yerleri aramak için Google Haritalar’ı açmak için bir yolculuğa çıkmaya istekli misiniz? Hiç şüphesiz gelecek olan o an gelene kadar, size uygulama için birkaç alternatif kullanım sunuyoruz. yakın olmalarına rağmen yeni yerler keşfetmek için de faydalıdırlar.. Sadece iki adım ötede birden fazla keşfedilmemiş harikamız olduğunda, genellikle uçup gitmekte ısrar ederiz.

Pandemi ile seyahat sadece sınırlı değil, tavsiye de edilmiyor. Güvenlik önce gelmek zorunda olduğundan, yapabileceğimizin en iyisi uzun bir mesafeyi ima eden herhangi bir yer değiştirmeyi, ayrıca bir kalabalığa yol açanları da kurtarın. Bu, ertelenmesi gereken bir aktivite olan boş zaman seyahati ile ilgilidir; başka bir ülkeye ayak bastığımızda paha biçilmez bir uygulama olan Google Haritalar’ın birincil kullanımıyla birlikte. Haritalar yalnızca bu durumlarda yararlı olmakla kalmaz, kısa mesafelerde çok şey sunabilir.

Yakındaki ilginç yerleri bulun

Google Haritalar Yakındaki Yerler

Google Haritalar yalnızca uzun mesafeli seyahatleri kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda ayrıca birkaç kilometrelik bir yarıçap içinde gerçekleşenler. Artık şehrinizi terk edemeyeceğinize göre, neden bilmediğiniz bu işletmeleri araştırmak için şehri iyice keşfetme fırsatını değerlendirmiyorsunuz?

Google Haritalar: Tam bir Jedi ustası olmak için 35 numara (ve bazı ekstralar)

Seyahat etmek rutinin dışına çıkmanın bir yoludur, ancak köşeyi dönünce keşfederek tazelenmek de mümkündür. Google Haritalar bunun için harikadır: uygulamayı açın, ‘Keşfet’ bölümünü kaldırın ve tavsiyelerin size bilgi vermesine izin verin. Kafeteryalar, bir şeyler içmek için bir yer, öğleden sonranızı aydınlatacak o pastayı aramak için nereye gidilir… Bulunduğunuz ortamın size sunduklarına kendinizi kaptırın.

Yeni siteleri keşfedin

Google Haritalar Haberleri

Belki şehrinizi iyice tanıyorsunuz, ama Yakın zamanda açılan tüm işyerlerinden haberiniz var mı? Google Haritalar, haberlere tam olarak ‘Yenilikler’ sekmesinden bakmanıza olanak tanır. Güncel önerilere göz atın, çevrenizi ziyaret eden ‘Yerel Rehberler’ tarafından hangi yemeklerin önerildiğini keşfedin ve kendinizi Google Haritalar’da tanıtın. Haber bölümünü ne kadar çok kullanırsanız, uygulama sizin için o kadar çok ilgi çekici site bulacaktır.

Biraz temiz hava alabileceğiniz parkları bulun

Google Haritalar Parkları

Kalabalıktan kaçınmalı ve güvenlik mesafesini maksimumda tutmalıyız., bu iki öneri içselleştirilmelidir. Ve özellikle büyük bir şehirde yaşıyorsanız, biraz hava almak için bir parktan daha iyi bir yer yoktur.

Her şeyden önce, güvenlik önlemlerini almalısınız: Ziyaret etmeden önce yerlerin akını için Google Haritalar’ı kontrol edin ve en yoğun saatlere göre planlayın.

Sınırlı bir deplasmanınız olsa bile ziyaret edebileceğiniz tüm parkları bilmiyorsunuzdur. Bunları keşfetmenin Google Haritalar’a erişmekten daha iyi bir yolu yoktur: üst alanda (arama çubuğunun altında) kategorilere bakın ve ‘Diğer’ seçeneğini bulana kadar sola doğru hareket ettirin. ‘Yapılacak şeyler’e gidin ve ‘Parklar’a girin: Haritalar size en yakın dış mekanların tüm bilgilerini sunacaktır.

Yakındaki teklifleri bulun

Google Haritalar Teklifleri

Evden çıkmak ve çevrenizi keşfetmek için fazladan bir nedene ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Google Haritalar yakındaki tekliflerden bazılarını biliyor; ve bunları ‘Haberler’ sekmesinde size sunar. Bu bölüme erişin ve uygulamanın indirimli bulduğu her şeye dalın: içerikle ne kadar çok etkileşim kurarsanız ve eğlence zevkleriniz hakkında o kadar çok şey bilir. Haritalar tekliflerle daha başarılı olacak.

Beklediğiniz yerleri ziyaret etme fırsatını yakalayın

Google Haritalar Favorileri

Haritalar’ın en iyi özelliklerinden biri, aniden rastladığınız ve asla sakin bir şekilde ziyaret etmeye vaktiniz olmayan yerleri favoriler olarak kaydetmenize olanak sağlamasıdır. bu ‘Başka bir güne saklıyorum’ Bu, favori listelerinizi kafeler, restoranlar, özel köşeler ve diğer ilgi çekici yerler ile doldurmanıza neden olur. Neyse o gün geldi.

{«videoId»:»x7zvldh»,»autoplay»:true,»title»:»GOOGLE HARİTALARINDAN EN İYİ ŞEKİLDE ALMAK İÇİN 13 NUMARA»}

Tüm bu siteleri ziyaret ederek bekleyen yerlerin listelerini boşaltma fırsatını yakalayın. cazibesi var gibi görünüyordu ve bunun için hiç vaktin olmadı. Seyahat etmenin tüm duygularını hissetmek için uçağa binip binlerce kilometre seyahat etmenin bir anlamı yok.

Bir sonraki büyük seyahatinizi planlayın

Google Haritalar Planları Neden bir sonraki gezi için plan yapma fırsatını kullanmıyorsunuz?

Uzun mesafeli seyahat mümkün değildir ve tavsiye edilmez. Bu evet, sadece aktif olarak yapılan geziler, yani bir sonraki harika kaçamağınızı planlamak için hayal gücünüzü – ve Google Haritalar’ı – kullanmanıza hiçbir şey engel değildir. Mümkün olduğunda, dünya (umarım) bulunduğu yerden hareket etmeyecektir.

Seyahat etmek istediğiniz ülkelerden oluşan podyumunuzun derinliklerine inin ve mobil ekrandan ayrılmadan yürüyüş yapmak için uygulamayı kullanın. Görülmesi gereken anıtları favorilerinize bırakın, en özgün köşeleri aramak için görüşlere göz atın ve kısacası, ayaklarınızı kıpırdatmadan küçük bir kaçışa izin verin. Daha iyi zamanlar gelecek ve onlar geldiğinde her şey hazır olacak.

Son harika seyahatinizi hatırlayın

Google Haritalar Ziyaretleri

Kendini melankoliye kaptırmak üzülmek zorunda değil, büyük hatıralar hatırlanmalıdır. Seyahat, hayatınızın geri kalanı için değerli bir deneyim olduğuna göre, kaderinizi belirleyen yerleri aramak için neden Google Haritalar ile zamanda geriye yolculuk yapmıyorsunuz?

Google Haritalar'da ziyaret ettiğiniz şehirlerin ve ülkelerin geçmişini nasıl görebilirsiniz?

‘Zaman çizelgeniz’ ile yaptığınız yolculukları yeniden yapmak için önceki herhangi bir güne geri dönebilirsiniz.. Tek yapmanız gereken takvime erişmek, o gezinin hatırlamak istediğiniz gününü seçmek ve hafızada tuttuğunuz köşeleri doğru bir şekilde gözden geçirmek. Google çok fazla veri kaydeder, evet, gizliliğin söz konusu olduğuna şüphe yok. Karşılığında mükemmel bir zaman makinesi sağlıyor.

Yerel Rehberler’de puan kazanın

Google Haritalar Yerel Rehberler

Artık seyahatleriniz için Google Haritalar’ı kullanmadığınıza göre, Yerel Rehberler profilinizi büyütme fırsatını neden değerlendirmiyorsunuz? Ziyaret ettiğiniz yerleri gözden geçirin ve onlar hakkında fikir verin, düzeltmeler yaparak kuruluşlar hakkındaki bilgileri iyileştirin, soruları yanıtlayın ve nihayetinde, seyahat zamanı geldiğinde seviye atla.

Google Yerel Rehberler: nedir ve Google Haritalar derecelendirme sisteminin avantajları nelerdir?

Yerel Rehberler, Google Haritalar’a yorum yapan ve katkıda bulunanlar için Google’ın programıdır. ‘Katkıda Bulun’ sekmesinin altında bulunur. Ve ne kadar fazla bilgi doldurursanız, rozetlerle seviyenizi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda Haritalar kullanıcılarına da yardımcı olursunuz. bir yeri ziyaret etmeden önce iyi tanımak. Ayrıca Google, teşvik olarak düzenli olarak daha üst düzey Yerel Rehberlere hediyeler verir.

– Haberler Artık seyahat edemeyeceğinize göre Google Haritalar ile yapabileceğiniz sekiz şey aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…